• Огляд

  Для любителів сортів з домінуючою індікою, новинка від бридерів сідбанка Ganja Seeds, що отримала голосну назву Аuto Super Hash feminised, буде дуже приємним подарунком. У цьому штамі прекрасно все, від смакових характеристик, до чисто технічних параметрів і візуальної привабливості. Немає ніяких сумнівів, що після більш докладного знайомства з даним каннабісом, ви обов'язково захочете купити насіння конопель Авто Супер Хеш. Для виведення сорту використовувалися генетичні лінії стрейнів Північне Сяйво і Чорна Вдова.

  Загальні характеристики конопель Super Hash

  Цьому гібриду досить двох місяців, щоб повністю пройти фазу цвітіння. Під час висадки саджанців в середині квітня, до початку вересня можна переходити до збору врожаю. Останній, в середньому становить не менше півкілограма добірного хеша з кожного посівного квадрата. Для рослин з висотою не більше 120 сантиметрів навіть в аутдорі, це дуже непоганий результат. Підсумкове співвідношення indica і sativa дорівнює приблизно 90 до 10. Що стосується змісту фітоканнабіноідов, то частка ТГК в готовій марихуані коливається в межах 14-19%, а КБД відносно стабільний, на рівні 1,6%.

  Вирощування конопель Super Hash

  Простішим і врожайнішим буде гровінг у відкритому грунті. Рослини не вимагають від коноплярів чогось надприродного, і навіть новачки прекрасно доводять своїх вихованців до харвесту, дивуючи друзів якісним каннабісом. Для індора знадобляться лампи для вирощування конопель з потужністю від 400 Вт. При цьому, рекомендованим режимом буде стандартний 18/6. Температура вирощування конопель повинна бути в межах 24-28 градусів за Цельсієм. З таким ретельним підходом і дотриманням всіх правил, до кінця восьмого тижня можна буде вже переходити до харвесту.

  Медичне застосування конопель Super Hash

  Типовий індічний сорт відноситься до лікарських і не просто заспокоює гіперактивних людей. Він стабілізує апетит, з легкістю дарує вам довгоочікуваний міцний сон. Сорт марихуани Аuto Super Hash feminised можна сміливо вважати ефективним антистресом і гарною підмогою в боротьбі з депресією і тривожними станами.

  Аромат і ефект конопель Super Hash

  Експерти визначають аромат канабісу Авто Супер Хеш, як яскравий індічний з квітковими відтінками. У смаку присутні нотки спецій. Ефект від вживання - максимальне розслаблення і умиротворення, з незначною ейфорією на першому етапі впливу.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:висока – до 150 см.
  Врожайність Outdoor:середня до 250 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 450 до 600 г на 1м2 або до 350 г з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa / Ruderalis
  Генетика: Northern
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Квітковий
  Ефект:максимальне розслаблення і умиротворення, з незначною ейфорією на першому етапі впливу
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :Black Domina x Northern Lights x Ruderalis
  :низьке 300 - 500 м / 1м2
Код товара: 1770
  Buy Auto Super Hash feminised Ganja Seeds
  Цьому гібриду досить двох місяців, щоб повністю пройти фазу цвітіння. Під час висадки саджанців в середині квітня, до початку вересня можна переходити до збору врожаю.
   В наявності  Україна
  159,60 грн.

  1 review for Auto Super Hash feminised Ganja Seeds

  1
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 11 червня 2019 13:38
  йцувам

  Вирощував в ауте.Честно кажучи очікував більшого виходячи з реклами і цифр ТГК. З 18 штук проросли всі, отримали якісний догляд, але в зростанні не перевищили 60 см і за якістю тягнули відсотків на 18 - 20, хоча смак сподобався. І хлопці

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду