• Огляд

  Популярне насіння легко і швидко трансформується в красиві компактні рослини середньої висоти, які відрізняються великою врожайністю суцвіть, особливо в закритому приміщенні. Короткі пухнасті кущі мають добре збиту структуру з листям довгастої списоподібної форми.

  Протягом 6-7 тижневого періоду цвітіння рослина продукує безліч компактних тугих суцвіть із янтарними прожилками. На завершальній стадії бутони покриваються безліччю білих кристалів, що визначають насиченість препарату каннабіноїдами. Урожай штаму вражає – до 800 г із квадратного метра посіву в Indoor та до 35 г із куща в Outdoor.

  Походження конопель Super Critical


  Auto Super Critical feminised - рослина, в якій після кожної названої характеристики хочеться поставити знак оклику. Це однаково відноситься до врожайності, швидкоплинності цвітіння, психоделічних та медичних властивостей, збалансованості канабіноїдів. Такий високий позитив і багатогранність автофемінізоване насіння коноплі зобов'язане іменитим предкам Big Bud, Skunk і White Widow.

  Вирощування конопель Super Critical


  Рослина не потребує особливої турботи конопляра і однаково добре почувається у відкритому та закритому ґрунті (правда, вуличний кущ життєздатний при температурі не нижче + 10 °C). Вроджений імунітет допомагає самостійно протистояти плісняві, паразитам та іншому негативному середовищу. Ну, а якщо додати в програму культивації прогресивну методику SCROG, стрейн віддячить максимально можливим урожаєм.

  Медичне застосування конопель Super Critical


  Неврологічні захворювання, недуга неспокійних ніг, депресія та стреси, поганий апетит, порушення сну – далеко не повний перелік хворобливих проявів, яким успішно протистоїть гібрид із прекрасними терапевтичними властивостями.

  Аромат та ефект коноплі Super Critical


  Всього кілька вдихів міцного диму, насиченого ароматом прянощів з переважними нотками троянд і жасмину, на дивовижному тлі пікантних трав, і настає блаженне почуття повної розслабленості. Миттєво зникає втома, що накопичилася за день, м'язи знову набувають еластичність і тонус. Неспокійні думки поступляться місцем умиротворення та емоційному позитиву.

  У нас ви можете в пару клацань мишею купити потужне насіння конопель!

 • Характеристики
  Виробник:GanjaLiveSeeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:середня – до 100 см.
  Врожайність Outdoor:достатня – до 50 грамів з куща.
  Врожайність Indoor:дуже висока від 600 до 800 грамів на 1м2 або 250 грамів з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  CBD:Середній – 0,6 – 2 %
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:6 - 7 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa / Ruderalis
  Генетика: Bud
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Пряний
  Ефект:ейфорії, повної м'язової і душевної розслабленості без потужного THC впливу
  Медичний сорт:так
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :Big Bud x Skunk x White Widow
  :високе 600 - 800 м / 1м2
Код товара: 5662
  Buy Auto Super Critical feminised GanjaLiveSeeds
  Auto Super Critical feminised - рослина, в якій після кожної названої характеристики хочеться поставити знак оклику. Такий високий позитив і багатогранність автофемінізоване насіння коноплі зобов'язане іменитим предкам Big Bud, Skunk, White Widow.
  Артикул:GS05662
   В наявності  Україна
  596 грн. за 10 шт.

  1 review for Auto Super Critical feminised GanjaLiveSeeds

  1
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 23 червня 2019 17:42
  Critical feminised Silver

  Большое наличие смолы на маленьких белых бутончиках защитит растение от вредителей. Семена конопли заказать почтой данного сорта можно в этом интернет-магазине и получить товар высокого качества. И новая почта идёт по другим странам. Мой брат живёт в Грузии то заказывал, и новая почта доставила ему туда. Всем спасибо рекомендую.

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду