• Огляд

  Автоквітучий "Джек Херер" був схрещений бридерами з добірними представниками Cannabis ruderalis, виявив світові оригінальний автофем Speed Jack. Присутність у генетиці видатної трійці (Haze, Skunk Red та NL5) додала впевненості творцям у реальному потенціалі одержаного сорту конопель. Більше того, стрейн ідеально підходить для коноплярів, що тільки пробують свої сили в хитромудрому мистецтві культивації канабісу.

  Загальні характеристики конопель Speed Jack

  Сативно-індичним розтишкам достатньо десяти-одинадцяти тижнів, щоб повністю пройти фазу цвітіння та подарувати якісний врожай вагою 300-350 грам. Мова про суху масу, готову до вживання, зібрану на квадратному метрі гроуруму або гроубоксу. Для аутдора ці показники дещо інші. У стаффі вміст тетрагідроканнабінолу стабільно 16%.

  Вирощування конопель Speed Jack

  Насіння марихуани гарантовано прокльовується і швидко переходить у вегу, де головний упор робиться не на утворення листя (їх мінімум), а формування масивних суцвіть. Ростишки люблять підживлення. Чим вони регулярніші, тим грандіознішим буде харвест. Крім цього, для стрейну важливий постійний полив. Приклавши певні зусилля, гровер неодмінно отримає подяку у відповідь від автоквітучих «дівчаток».

  Медичне застосування конопель Speed Jack

  Трава та її екстракти стимулюють мозкову діяльність та концентрацію уваги, дозволяють розслаблятися, нівелюючи потенційні стресові ситуації. Ганджа позитивно позначається на апетиті та сні.

  Смак та ефект конопель Speed Jack

  Приємні перцеві тони в смакоароматиці гармонійно контрастують з легкими відтінками стиглих фруктів. Дим легкий, що дарує за парою затяжок поліпшення настрою і розслаблену віру в позитивне майбутнє.

 • Характеристики
  Виробник:Polskie Nasiona
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:низькорослі – до 80 см.
  Врожайність Indoor:середня від 300 до 400 г на 1м2 або до 150 г з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:10 - 12 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Sativa / Indica / Ruderalis
  Генетика: Haze
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Фруктовий
  Ефект:поліпшення настрою
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:ні
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :Auto Jack Herer x Ruderalis
  :низьке 300 - 500 м / 1м2
Код товара: 6625
  Buy Auto Speed Jack feminised Polskie Nasiona
  Присутність у генетиці видатної трійці (Haze, Skunk Red та NL5) додала впевненості творцям у реальному потенціалі одержаного сорту конопель.
   Немає в наявності 
  600 грн.

  Отзывов пока нет – ваш может быть первым!

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду