• Огляд

  Особливу нішу в асортименті насіннєвого банку Polskie Nasiona займають сорти марихуани, що характеризуються незвичайною смакоароматикою. Auto Sour Candy feminised – саме представник цієї категорії. Але не тільки запах виділяє гібрид, що з'явився внаслідок схрещування класичного Bubble Gum із особливим Cannabis ruderalis. Автоматичне зацвітання, незалежно від світлового режиму, шикарна врожайність, забійний стафф – це переваги названого автофема.

  Загальні характеристики конопель Sour Candy

  Домінування індики у генному «коктейлі» спочатку визначило поведінку розтишок у процесі культивації. Вісім тижнів цвітіння не можна назвати рекордом скоростиглості, але Соур Кенді точно наближений до нього на мінімальну відстань у часі. Урожаї в індорі на квадратному метрі площі становлять 300-350 грам стаффа, а частка ТГК у ньому не опускається нижче за відмітку 20%. Мрія!

  Вирощування конопель Sour Candy

  Насіння конопель відмінно прокльовується, енергійно розвиваючись. Ще одна відмінна риса штаму - схильність до розмноження у вигляді клонування. Досвідчені майстри напевно оцінять таку опцію. Розміри суцвіть у розтинок досить компактні, але своє належне будь-який конопляр обов'язково візьме по сезону. Навіть новачкам «дівчата» вибачають помилки, тому у стрейну немає жодних обмежень щодо знань та підготовки гровера.

  Медичне застосування конопель Sour Candy

  Пацієнти, які проходять курс хіміотерапії, неодноразово зазначали, наскільки полегшує життя вживання трави та її екстрактів. Фактична відсутність апетиту та нудота зникають, змінюючись нормальним для більшості людей станом.

  Смак та ефект конопель Sour Candy

  Запах каннабісу відомий рідним букетом з дитинства. Фруктова жувальна гумка простежується миттєво. Куріння викликає щасливий ейфоричний стан, принагідно з яким поступово посилюється розслаблення.

 • Характеристики
  Виробник:Polskie Nasiona
  Гібрид:Да
  Висота Indoor:середня – до 100 см.
  Врожайність Indoor:середня від 300 до 400 г на 1м2 або до 150 г з куща.
  THC:Дуже високий – 20 – 24%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Ruderalis
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Фруктовий
  Ефект:викликає щасливе ейфоричний стан, попутно з яким поступово посилюється розслаблення
  Медичний сорт:так
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :Bubble Gum x Ruderalis
  :низьке 300 - 500 м / 1м2
Код товара: 6619
  Buy Auto Sour Candy feminised Polskie Nasiona
  Насіння конопель відмінно прокльовується, енергійно розвиваючись. Ще одна відмінна риса штаму - схильність до розмноження у вигляді клонування.
   Немає в наявності 
  640 грн.

  Отзывов пока нет – ваш может быть первым!

  Магазин насіння конопель -GanjaSeeds Україна
  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду