• Огляд

  Сучасний ринок комерційних конопель настільки величезний і пропонує таку велику кількість сортів, що голова йде обертом. Але якщо трохи розібратися, то основних банків насіння виявиться не так і багато. А значить і асортимент саме цих лідерів варто брати за основу. Сідбанк Ganja Seeds, безумовно, відноситься до числа провідних. Тому продаж насіння конопель від зазначених брідерів, навіть найновіших стрейнів, завжди буде цікавий. Представляємо вам якраз один з таких гібридів, одержаний в результаті схрещування генетичних ліній Big Skunk Korean і Jack Herer. Крос дозволив вивести індічно-сатівний штам з явним домінуванням sativa, що не могло не спровокувати бажання у гроверів купити автоквітуче насіння конопель і самостійно познайомитися з їх властивостями в процесі вирощування.

  Загальні характеристики конопель Somango x Blueberry

  Гібрид проходить весь цикл від прокльовування перших паростків до харвесту всього за дев'ять-дванадцять тижнів. Рослинам Аuto Somango x Blueberry feminised цього терміну вистачає, щоб досягти максимальної висоти до одного метра і принести в результаті до 50 грам відмінного канабісу з одного куща. У перерахунку на квадратні метри площі цей показник становитиме 400-600 грам. Середній рівень фітоканнабіноідів зробив дану коноплю автоматично медичною.

  Вирощування конопель Somango x Blueberry

  Перед тим, як посадити насіння конопель, переконайтеся в якості грунту і чи все у вас готове для майбутнього грову. Ця порада, звичайно, стосується абсолютних новачків. Досвідчені гровери, напевно, все вже підготували. Відзначимо тільки, що для вирощування сорту в індорі, не буде зайвою установка якісної системи вентиляції з фільтрами. До початку цвітіння кущі можуть виділяти дуже впізнаваний конопляний аромат і привертати увагу сторонніх. Взагалі ж, стрейн прекрасно культивується не тільки в закритих приміщеннях, але і в аутдорі.

  Медичне застосування конопель Somango x Blueberry

  Саме по собі поняття лікарська марихуана каже про те, що даному сорту знайшли чимало випадків застосування в різних ситуаціях. Для Аuto Somango x Blueberry feminised це анестетичні властивості для будь-яких типів болю, засіб для боротьби з нудотою і безсонням.

  Аромат і ефект конопель Somango x Blueberry

  Якщо аромат канабісу більш фруктовий, то в смаку явно виділяється пікантний хвойний букет. Знавці кажуть, що він не просто хвойний, а сосновий. Марихуана відразу захоплює ваше тіло і мозок, потужно і міцно занурює в світ повного розслаблення і безтурботного спокою.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:середня – до 100 см.
  Врожайність Outdoor:достатня – до 50 грамів з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 400 до 600 грамів на 1 м2 або до 200 грамів з куща.
  THC:Середній – 10 – 15 %
  CBD:Середній – 0,6 – 2 %
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa / Ruderalis
  Генетика: Blue
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Фруктовий
  Ефект:відразу окупує ваше тіло і мозок, потужно і міцно погрожує в світ граничного розслаблення і безтурботного спокою
  Медичний сорт:так, ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :Auto Somango x Auto Blueberry
  :середнє 400 - 600 м / 1м2
Код товара: 1767
  Buy Auto Somango x Blueberry feminised Ganja Seeds
  Гібрид проходить весь цикл від прокльовування перших паростків до харвесту всього за дев'ять-дванадцять тижнів. Рослинам Аuto Somango x Blueberry feminised цього терміну вистачає, щоб досягти максимальної висоти до одного метра.
   В наявності  Україна
  119,60 грн.

  1 review for Auto Somango x Blueberry feminised Ganja Seeds

  1
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 11 червня 2019 09:54
  каупец

  Купили с мужем 6- шт. Пришли бистро, проросли все шесть. Плюс дали две семки в бонус. Посмотрим что вырастет, пока что все супер. Рекомендую.

  Магазин насіння конопель -GanjaSeeds Україна
  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду