• Огляд

  Auto Royal Haze feminised – яскравий представник хейзових сортів. Для тих, хто обожнює вирощувати Haze-гібриди, але через їх тривалий розвиток не мали такої можливості, цей автоквітучий гібрид – ідеальна альтернатива.

  Історія походження, особливості Auto Royal Haze

  У створенні цього сорту були використані легендарні сорти: Amnesia Haze та Skunk. Для автоквітучих властивостей та імунітету було додано Рудераліс. Таке поєднання призвело до приголомшливих результатів. Вдалося отримати унікальний та неповторний гібрид, із хейзовим ефектом і ароматом, а також короткочасним життєвим циклом. Усі ці характеристики не залишилися поза увагою, відтак гібрид неодноразово здобував перемогу на різних тематичних конкурсах. Упродовж 12 тижнів вирощування гровер матиме змогу насолодитися усіма характеристиками хейзової генетики.

  Особливості вирощування коноплі Auto Royal Haze

  Цей гібрид не примхливий. Початківці мають змогу спробувати себе у грові без побоювань втратити врожай. Завчасно виправлені помилки дадуть змогу отримати гідний харвест. Висота рослини у відкритому ґрунті не перевищить позначку у 150 сантиметрів. Уникайте пересихання ґрунту, починаючи з фази передцвіту. Брак вологи може вплинути на вироблення смол на стадії цвітіння, що, своєю чергою, позначиться на якості шишок.

  Вирощування канабісу вдома Auto Royal Haze

  В індорі висота кущика майже не перевищує 85 сантиметрів. Якщо хочете спробувати свої сили у мікрогріві, доведеться вдатися до різних технік тренування. Загалом, щоб розкрити увесь генетичний потенціал гібрида, слід надати рослині належне освітлення, підкорм та своєчасний полив.

  Смакові якості та аромат Auto Royal Haze

  Auto Royal Haze feminised має класичний хейзовий смак і аромат. Аромат диму під час паління після пролічки перенесе вас до затишних кофешопів Амстердама.

  Ефект коноплі Auto Royal Haze

  Ефект відчуватиметься хвилями. Спочатку ви відчуєте прилив сил та легку ейфорію, що зрештою набуде церебрального та заспокійливого ефекту.

  Медичне використання, ТГК/КБД

  Через низький відсоток КБД, цей сорт не використовується у медичних цілях. Проте, доволі високий показник ТГК впорається з депресією, занепадом сил та нудотою.

  Терміни цвітіння та рекомендації Auto Royal Haze

  Життєвий цикл Auto Royal Haze feminised становить 10-12 тижнів. З яких на цвітіння припадає 8-9. Аби максимально розкрити увесь генетичний потенціал рослини, варто уникати впливу стресів. Автоквітучі сорти досить довго відновлюються, а через практично відсутню вегетативну фазу, часу буде зовсім мало. Проте, якщо уважний гровер не припуститься критичних помилок, отримати ароматний урожай буде нескладно.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:середня – до 100 см.
  Врожайність Outdoor:середня до 250 г з куща.
  Врожайність Indoor:середня від 300 до 400 г на 1м2 або до 150 г з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa / Ruderalis
  Генетика: Haze
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Skunk
  Ефект:эйфория переходящая в релакс
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:да
Код товара: 8752
  Buy Auto Royal Haze feminised Ganja Seeds
  Auto Royal Haze feminised – яскравий представник хейзових сортів. Для тих, хто обожнює вирощувати Haze-гібриди, але через їх тривалий розвиток не мали такої можливості, цей автоквітучий гібрид – ідеальна альтернатива.
   В наявності 
  119,60 грн.

  Отзывов пока нет – ваш может быть первым!

  Магазин насіння конопель -GanjaSeeds Україна
  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду