• Огляд

  Крос афганського хеша з оригінальним «Сканком №1» - народження унікального автофему Polski Skunk. Благородного та плідного сорту конопель, що має у своєму послужному списку не одну перемогу на міжнародних конкурсах та виставках.

  Загальні характеристики конопель Polski Skunk

  Компактні кущики вміло виробляють до 350-450 грам якісного стаффа, у перерахунку на квадратний метр площі, що експлуатується конопляром. Індична домінанта (80%) наголошує на скоростиглості стрейну, адже розтишкам достатньо дев'яти-десяти тижнів для проходження повної фази цвітіння. До піку зрілості бошки містять тетрагідроканнабінолу не менше 17%.

  Вирощування конопель Polski Skunk

  Характерна індиці структура куща і стабільність у процесі культивування – відомі риси гібрида. Насіння каннабісу відмінно прокльовуються і порівняно швидко перетворюються на міцні рослини з густою гіллястістю. Великі суцвіття ближче до харвесту наголошують на наявності в генах сативи. В індорі розвиток легко контролювати, адже «дівчата» позитивно реагують на обрізання, навіть центрального стебла. Це дозволяє ефективно формувати крону на власний розсуд.

  Медичне застосування конопель Polski Skunk

  Для медицини марихуана корисна здатність знижувати нудоту і посилювати апетит. Добре допомагає боротися із переддепресивними станами, стресами, нападами тривоги.

  Смак та ефект коноплі Polski Skunk

  Аромат конопель містить типові сканкові тони, змішані з відтінками цитрусу. Солодкість диму оманлива, накриваючи психоактивом повністю весь організм, перетворюючи курця на щасливу і задоволену сформованими обставинами людину.

 • Характеристики
  Виробник:Polskie Nasiona
  Гібрид:Да
  Висота Indoor:низькорослі – до 80 см.
  Врожайність Indoor:висока від 400 до 600 грамів на 1 м2 або до 200 грамів з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:10 - 12 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Ruderalis
  Генетика: Afghan
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Skunk
  Ефект:накриває псіхоактівом
  Для новачків:ні
  Переможці кубків:да
  :низьке
  :Skunk1 x Afghani
  :низьке 300 - 500 м / 1м2
Код товара: 6604
  Buy Auto Polski Skunk feminised Polskie Nasiona
  Насіння каннабісу відмінно прокльовуються і порівняно швидко перетворюються на міцні рослини з густою гіллястістю. Великі суцвіття ближче до харвесту наголошують на наявності в генах сативи.
   Немає в наявності 
  600 грн.

  Отзывов пока нет – ваш может быть первым!

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду