• Огляд

  Auto Pineapple feminised є F1 фенотип, що з'явився в результаті цілого циклу мультикроссів Cheese x Skunk #1 x Ruderalis. Селекціонери банку насіння GanjaSeeds були приємно здивовані популярністю чистого стрейна Pineapple і вивели на ринок його автоквітучу модифікацію. Новинка також припала до душі коноплярам і прямо зараз у вас є відмінна можливість купити насіння конопель даного сорту, приєднавшись до численної армії шанувальників незвичайного гібрида.

  Общие характеристики конопли Pineapple

  Як і більшість автоквітів, насіння фем конопель auto Pineapple feminised порівняно швидко проходить фази прокльовування і вегетації, витрачаючи на цвітіння близько семи-восьми тижнів. Для визначення піку зрілості необхідно врахувати терміни посіву і клімат. У закритому приміщенні кущі не піднімаються вище 60-70 сантиметрів і приносять урожай в межах 300-400 грам з квадратного метра експлуатованої території. У аутдорі можна домогтися і більш високих результатів, але сам штам адаптований в першу чергу для індора. В отриманій в результаті сухій речовині зміст тетрагідроканнабінолу високий, при середніх показниках каннабідіола.

  Вирощування конопель Pineapple

  Як вже було зазначено раніше, гібрид «Ананас» створювався з орієнтиром на вирощування в закритому просторі. Новачкам варто починати саме з такого методу вирощування. Досвідчені коноплярі можуть реалізувати один зі своїх улюблених методів (в пріоритеті SOG) для підвищення врожайності.

  Для цього гібрида слід купити лампи для вирощування конопель в більш стабільних умовах. Оптимально це можуть бути конструкції, що дають 600 Вт на один квадратний метр площі. Рослини відмінно захищені від цвілі і грибкових захворювань, але підвищеної вологості в грові краще уникати.

  Медичне застосування конопель Pineapple

  Сатівно-індічний сорт марихуани прекрасно стимулює апетит і покращує загальний психоемоційний стан. Останнє має бути особливо цікаво пацієнтам, що страждають від нападів паніки і припливів тривоги. Крім того, канабіс «Ананас» вважається відмінним анестетиком і справляється з болем, що має будь-яку природу походження, від спазмів до мігреней.

  Аромат і ефект конопель Pineapple

  У марихуани даного сорту характерний ананасовий аромат та смак, який роблять ще більш насиченим нотки фруктового пуншу. Ефект розслабляє вас до стану безмежної ліні.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:низькорослі – до 80 см.
  Врожайність Outdoor:достатня – до 150 грамів з куща.
  Врожайність Indoor:середня від 300 до 400 г на 1м2 або до 150 г з куща.
  THC:Дуже високий – 20 – 24%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa / Ruderalis
  Генетика: Cheese
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Тропічний
  Ефект:релакс
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :низьке
  :низьке 300 - 500 м / 1м2
Код товара: 3304
  Buy Auto Pineapple feminised Ganja Seeds
  Як і більшість автоквітів, насіння фем конопель auto Pineapple feminised порівняно швидко проходить фази прокльовування і вегетації, витрачаючи на цвітіння близько семи-восьми тижнів. Рослини відмінно захищені від цвілі і грибкових захворювань, але підвищеної вологості в грові краще уникати.
   В наявності  Україна
  199,60 грн.

  7 reviews for Auto Pineapple feminised Ganja Seeds

  7
  0
  0
  0
  0
  1
  без оцінки
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 29 грудня 2022 15:21
  Auto Pineapple

  Пришло всё быстро. Менеджер перезвонил.
  Брал два автика, оба проросли без проблем. Выросли быстро, стадия цветения так же проходит у них быстро, качество порадовало.
  Вообще не ожидал такого приятно результата. Всем доволен

  • 14 жовтня 2020 23:11
  Спасибо

  Все семена дошли. Они целые и не зеленые. Высаживать пока не куда. Но так как беру у вас не первый раз, не сомневаюсь, что все семки хорошие. Спасибо вам!

  • 17 липня 2019 12:16
  Pineapple

  замечательный сорт, пробовал его как-то в Нидерландах, решил вот себе семян прикупить, спасибо, пришли крупные все проросли уже цветут, неделя ещё и будут готовы)

  • 17 липня 2019 12:11
  верю

  друг посоветовал заказать у вас, увижу, пожму ему крепко руку) добротный магазин, цена и качество супер, спасибо

  • 17 липня 2019 12:08
  отзыв

  хороший сорт, вкусный и хорошенько прёт, под днатом 400 ватт вырастил, семена протосли быстро, спасибо за качество и бонус

  • 04 червня 2019 16:15
  Ganja Seeds

  Спасибо за быструю доставку, приятное общение и подарочек.Сорт конопли Auto Pineapple feminised прикольный.

  • 27 травня 2019 10:41
  ЛЩстя

  Прикольная эта конопля, и по цыне не дорого. Но у меня друг как-то раз умудрился взять по скидке.Ох меня тогда и жаба задавила,что я не успел. По поводу конопли то всё супер мне лично нравится .

  • 18 лютого 2019 10:57
  доставка фри

  Эх хотел заказать когда еще были скидки но както забыл , зато сейчас пока бесплатная доставка всетаки купил, по деньгам в принципе примерно то же и вышло, спасибо магазину что всегда дают возможность сэкономить всякими ивентами

  Магазин насіння конопель -GanjaSeeds Україна
  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду