• Огляд

  Позначення розмірності в назві цього сорту канабісу стосується не габаритів дорослої рослини, а якості та кількості врожаю, що отримується. Автофем NL XXL – наслідок схрещування оригінального «Північного сяйва» з унікальним рудералісом. Генетика афганської індики та «Сканка» дозволяють досить швидко і без особливих зусиль домагатися відмінних показників урожайності. Купити насіння конопель цього гібриду від польського сідбанку Polskie Nasiona пропонує наш інтернет-магазин.

  Загальні характеристики конопель NL XXL

  250-380 грамів з квадратного метра - саме такі можливості збору кінцевого продукту гарантує виробник коноплярам, які займаються культивацією конопляної культури в закритому грунті. При цьому висота розтишок у пік зрілості залишатиметься низькою. Індичний штам вражає своєю забійністю, адже у стаффі частка тетрагідроканнабінолу не опускається нижче за відмітку 18%.

  Вирощування конопель NL XXL

  Вирощувати класичний стрейн із домінантною індикою досить просто і легко навіть дебютантам-гроверам. Стовідсоткове проклювання і схожість змінюються динамічним зростанням пагонів, кульмінацією якого стане формування на кущах великої кількості дрібних суцвіть. Центральна кола потужна, оточена масою не менш продуктивних бічних відгалужень. При належній увазі до автоквітучих «дівчат», подяка до харвесту виявиться абсолютно очевидною.

  Медичне застосування конопель NL XXL

  Використовуйте марихуану обережно, дотримуючись дозування. Не рекомендується вживання у першій половині дня. ганджа чудово знижує нервову напругу, запобігає депресії, апатії, сприяє зміцненню сну.

  Смак та ефект конопель NL XXL

  Аромат конопель надзвичайно яскравий з мускусними та медовими тонами. Дим щільний, що викликає стимулюючий кашель. Куріння супроводжується жорстким стоуном та граничною розслабленістю. Ідеальний спосіб приємно завершити стомлюючий трудовий тиждень.


 • Характеристики
  Виробник:Polskie Nasiona
  Гібрид:Да
  Висота Indoor:низькорослі – до 80 см.
  Врожайність Indoor:середня від 300 до 400 г на 1м2 або до 150 г з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Ruderalis
  Генетика: Afghan
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Солодкий
  Ефект:супроводжується жорстким Стоуном і граничної розслабленням
  Медичний сорт:так
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :низьке
  :NL x Ruderalis
  :низьке 300 - 500 м / 1м2
Код товара: 6592
  Buy Auto NL XXL feminised Polskie Nasiona
  Генетика афганської індики та «Сканка» дозволяють досить швидко і без особливих зусиль домагатися відмінних показників урожайності. Купити насіння конопель цього гібриду від польського сідбанку Polskie Nasiona пропонує наш інтернет-магазин.
   Немає в наявності 
  600 грн.

  Отзывов пока нет – ваш может быть первым!

  Магазин насіння конопель -GanjaSeeds Україна
  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду
  Ми використовуємо куки. Продовжуючи користуватися сайтом ви приймаєте нашу політику обробки персональних даних