• Огляд

  Сатівний гібрид, народжений кросом стрейнів Black Domina і Northern Lights отримав назву Авто Нью-Йорк Сіті, що найбільш характерно відображає його суть. Штам дарує радість і різноманіття приємних вражень не тільки в процесі вживання, але і під час вирощування. І завдяки великому сідбанку Ganja Seeds у вас є прекрасна можливість замовити насіння конопель післяплатою або будь-яким іншим зручним способом в нашому інтернет-магазині.

  Загальні характеристики конопель New York City

  Домінування в фенотипі sativa незвично поєднується з високим вмістом тетрагідроканнабінолу (не менше 18%), що, в свою чергу, відбивається на ефекті від вживання сорту конопель Аuto New York City feminised. Але про це нижче. Поки лише скажемо, що в стандартних умовах висота куща становить орієнтовно 40-60 сантиметрів і тільки в самих успішних коноплярів вершина центральної коли може долати метрову позначку. Очікувано, що з такими відмінними якісними характеристиками, маса сухої речовини повинна бути нижче середнього рівня, але це не так. З врожайністю у сорту все в повному порядку і 120 грам з рослини - зовсім не межа. Для цвітіння дорослих особин необхідно не менше семи тижнів.

  Вирощування конопель New York City

  Все, чого вам необхідно дотримуватися в процесі вирощування - регулярність підживлення стандартним набором добрив і контроль вологи. З такими вимогами без особливих зусиль впораються навіть найзапекліші новачки. У свою чергу, досвідчені коноплярі можуть зайнятися експериментальними техніками і тренуваннями. Рослини відчувають роботу гровера і, як правило, позитивно реагують на стимулювання з боку свого власника. В аутдорі очікування харвесту може виявитися злегка затягнутим, але підсумки вас неодмінно порадують кількісною та якісною оцінкою. Шишки конопель відмінно наллються смолою. Запах у сорту під час цвітіння малопомітний, так що можна заощадити на системі фільтрації повітря в індорі, і придбати якісне освітлення. В ідеалі вибирайте лампи на 600 W.

  Медичне застосування конопель New York City

  Для медичного сорту марихуани Авто Нью-Йорк Сіті характерний тонізуючий ефект, який може принести користь людям, які страждають від меланхолійних і депресивних станів. А ще канабіс позбавить вас від нападів нудоти і в цілому зробить загальний психоемоційний стан виключно позитивним.

  Аромат і ефект конопель New York City

  Володіє приємним цитрусовим ароматом, повністю позбавленим кислинки. Смак конопель не дуже цитрусовий, але на видиху легкість лимона проявиться обов'язково. Викликає бажання шукати нових соціальних контактів, реалізовувати творчі ідеї, вирішувати складні креативні ідеї.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:середня – до 100 см.
  Врожайність Outdoor:середня до 150 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 400 до 600 грамів на 1 м2 або до 200 грамів з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  CBD:Середній – 0,6 – 2 %
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:10 - 12 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Sativa / Indica / Ruderalis
  Генетика: Jack Herer
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Цитрусовий
  Ефект:ейфорія
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :середнє 400 - 600 м / 1м2
Код товара: 1752
  Buy Auto New York City feminised Ganja Seeds
  В аутдорі очікування харвесту може виявитися злегка затягнутим, але підсумки вас неодмінно порадують кількісною та якісною оцінкою. Шишки конопель відмінно наллються смолою.
   В наявності  Україна
  119,60 грн.

  1 review for Auto New York City feminised Ganja Seeds

  1
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 11 червня 2019 13:33
  Ganja Seeds

  Що так мало відгуків? найкрутіший магазин Ganja Seeds, сорт прекольний.

  Магазин насіння конопель -GanjaSeeds Україна
  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду