• Огляд

  Автоквітучий фемінізований гібрид «Нефертіті» отримав свою назву на ім'я давньоєгипетської цариці. Велич штаму цілком відповідає обраному варіанту. Цікаво, що стрейн було виведено внаслідок схрещування двох «вдів» білої та чорної. Подібні сорти марихуани особливо цінуються у канна-культурі. Замовити насіння конопель Auto Nefertiti Feminised не складе труднощів в інтернет-магазині GanjaSeeds.

  Общие характеристики конопли Nefertiti


  Внаслідок домінанти сативи в генотипі тривалість цвітіння рослин становить дев'ять-десять тижнів, причому повному життєвому циклу відводиться всього на декаду більше. Ростишки досягають висоти 60-150 сантиметрів, приносячи врожаї 50-60 г стаффа з кожним. Примітно вміст тетрагідроканнабінолу в готовому продукті становить близько 19%.

  Вирощування конопель Nefertiti


  Цікава послідовність зміни форми листя у процесі зростання автоквітучих «дівчат». Спочатку, візуально вона типово індична, але в міру дозрівання листя витягується і стає тоншою, що характерно сативним штамам. Вирощування конопель для новачків проходить порівняно легко. Досить банальних азів з догляду, включаючи регулярність поливу, додавання до субстрату добрив при потребі. Культивація в закритих приміщеннях така ж успішна, як у відкритому ґрунті.

  Медичне застосування конопель Nefertiti


  Цілющі властивості ганджі сприяють нормалізації сну та апетиту пацієнтів, зниження рівня нудоти, усунення блювотних рефлексів. Також відомо використання трави для позбавлення від хронічного болю, спазмів м'язів, стресу, депресії, меланхолії.

  Смак та ефект коноплі Nefertiti


  Типово хейзовий запах каннабісу - ключова риса стрейна. Доповнюється палітра землянистим ароматом. Дим щільний, солодкуватий на виході. Впливає на організм енергійно, накриваючи ейфоричними хвилями, стимулюючи роботу мозку. Творчий потенціал розкриється по максимуму, дозволяючи як творити, а й вирішать складні завдання. Вживати ганджу не рекомендується пізно ввечері.

 • Характеристики
  Виробник:GanjaLiveSeeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:середня – до 100 см.
  Врожайність Outdoor:середня до 150 г з куща.
  Врожайність Indoor:середня від 300 до 400 г на 1м2 або до 150 г з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:10 - 12 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Sativa / Indica / Ruderalis
  Генетика: Widow
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: М'ятний
  Ефект:накриває ейфоричними хвилями, стимулюючи роботу мозку
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :Black Widow x White Widow
  :високе 600 - 800 м / 1м2
Код товара: 6205
  Buy Auto Nefertiti feminised GanjaLiveSeeds
  Вирощування конопель для новачків проходить порівняно легко. Досить банальних азів з догляду, включаючи регулярність поливу, додавання до субстрату добрив при потребі. Культивація в закритих приміщеннях така ж успішна, як у відкритому ґрунті.
  Артикул:GS06205
   В наявності  Україна
  596 грн. за 10 шт.
  0
  0
  0
  0
  0
  1
  без оцінки
  Середня оцінка покупців
  0 / 5
  • 07 жовтня 2019 14:22
  Авто

  Привет друзья, когда можно будет купить данный стрейн? брал его 2 раза, не плохой сорт, мне понравился, Хотел бы еще не много закупить на следующий сезон.

  Магазин насіння конопель -GanjaSeeds Україна
  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду