• Огляд

  З усього розмаїття автоквітучих фемінізованих гібридів, Auto Mimosa виділяється виразною смаковою та ароматичною палітрою, компактністю рослин, а також виразним профілем канабіноїдів і терпенів. На окрему увагу заслуговує скоростиглість сорту, ніби всупереч його сатівній домінанті. Без жодного сумніву і скромності зазначимо, що стрейн практично ідеальний у своїх характеристиках і особливостях.

  Генетика та оригінальні риси Mimosa

  Сатіва-домінантний (70/30) Auto Mimosa feminised – плід кропіткої селекційної роботи брідерів GanjaSeeds, які виконали поетапний крос спершу оригінальних Purple Punch і Clementine (отримавши фотоперіодну версію Mimosa), після чого внесли до генетичної лінії майбутнього шедевра автоквітучий Purple Punch. Остаточний автофем виявився напрочуд стійким, з характерним цитрусовим ароматом і буквально приголомшливим ефектом.

  Гібрид бездоганний для швидкого вирощування як в індорі, так і ауті. Зрештою, повний цикл триває вісім-дев'ять тижнів, а максимальна висота рослин на піку сягає 90 см, що не заважає регулювати вертикаль і обмежувати її до 50-60 см. За такої ультракомпактності, отримання врожаю у межах 400 г/м2 у закритому та 100-150 грам з куща у відкритому ґрунті виглядають просто фантастично! Враховуючи якісний компонент фінального продукту після сушки й пролічки шишок, 20% ТГК приводять у захват з першої ж затяжки.

  Особливості культивації Mimosa

  Завдяки стійкому імунітету і стрімкому життєвому циклу, сорт особливо затребуваний серед коноплярів, як малодосвідчених, так і професіоналів у своєму захопливому хобі. Ідеальна схожість насіння і стрімке проходження повного циклу за два «з хвостиком» місяці не можуть не тішити. За умови вправного підходу, чіткого дотримання рекомендацій і основних параметрів, за сезон в аутдорі можна зняти два врожаї. Фактично, за відсутності певних знань, достатньо дотримуватися стандартної схеми догляду за автоквітучими фемінізованими сортами, уникаючи при цьому впливу стресових обставин. В індорі підтримуйте постійний режим освітлення у діапазоні 18/6 або 20/4, поливайте і підживлюйте за графіком, виконуйте низькостресові тренування для збільшення продуктивності рослин. За умови використання мінеральних добрив, для поліпшення органолептичних властивостей суцвіть, експерти сідшопу GanjaSeeds рекомендують виконати промивку кореневої системи у фінальній частині грову. Оптимальним рішенням стане вибір органічного вирощування. Такий підхід забезпечить отримання масивних, липких від смол і ароматних шишок з найкращими показниками, що приховують не тільки потужність, а й одні з найкращих смаків та ароматів.

  Смак і аромат Mimosa

  Строкатий набір терпенів мірцену, каріофілену, пінену і терпінолену в органолептичному профілі Auto Mimosa утворює неймовірну стійку цитрусову гаму з переважанням лимонної кислинки. У м'якому і щільному димі чітко вгадуються тропічні фрукти, насичені хвойні, медові, квіткові та пряні відтінки, злегка пекучі під час згоряння великих шматочків розмеленого стаффа.

  Ефект Mimosa

  Терапевтичні властивості Auto Mimosa ефективні у профілактиці депресивних станів, тривожності, усуненні стресів, втрати апетиту, подоланні запалень і больових відчуттів.

  Рекреаційний потенціал розкриється стрімким сатівним злетом із потужним церебральним нітро, здатним розігнати ваші почуття та емоції на максимум. Невдовзі політ вирівняється і тіло охопить приємна розслаблювальна індічна хвиля, що сприяє приємному розслабленню. Auto Mimosa – унікальний сорт, що пасуватиме як для денних, так і вечірніх сесій. Якщо це ваше перше знайомство з гібридом, рекомендуємо зменшити звичне дозування. Надмірне споживання здатне у прямому сенсі знерухомити, всупереч домінанті сатіви. Помірне дозування, навпаки, окриляє енергетичним хаєм і провокує соціальну та творчу активність.

  Сідшоп GanjaSeeds – онлайн-маркетплейс, спроможний задовольнити найвибагливіші запити гроверів на топовий посівний матеріал за найкращою на ринку ціною при незмінній якості кожної позиції, представленої у нашому широкому асортименті.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:середня – до 100 см.
  Врожайність Outdoor:середня до 150 г з куща.
  Врожайність Indoor:середня від 300 до 400 г на 1м2 або до 150 г з куща.
  THC:Дуже високий – 20 – 24%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Sativa / Indica / Ruderalis
  Генетика: Skunk
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Цитрусовий
  Ефект:эйфория в релакс
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:ні
  Переможці кубків:немає
Код товара: 8887
  Buy Auto Mimosa feminised Ganja Seeds
  З усього розмаїття автоквітучих фемінізованих гібридів, Auto Mimosa виділяється виразною смаковою та ароматичною палітрою, компактністю рослин, а також виразним профілем канабіноїдів і терпенів.
   В наявності 
  239,60 грн.

  Отзывов пока нет – ваш может быть первым!

  Магазин насіння конопель -GanjaSeeds Україна
  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду