• Огляд

  Селекціонерам насіннєвого банку GanjaLiveSeeds довелося чимало попітніти, перш ніж крос автоквітучих версій «Північного Сяйва» та «МаксіГом» дав бажаний підсумок. Озвучені сорти конопель передали всі свої переваги нащадку, який став справжньою зіркою в категорії автофемів. Придбати насіння канабіс auto MaxiGom feminised вкрай просто на торговому майданчику сайту GanjaSeeds. Оформляйте заявку, решта зробить згуртований колектив однодумців.

  Загальні характеристики конопель MaxiGom


  Індично-сативний початок у генному «міксі» - своєрідні ознаки штаму, що викликають гордість бридерів. Від восьми до дев'яти тижнів потрібно розтишкам, щоб відцвісти. Неймовірний показник, особливо у світлі високої врожайності та шикарної концентрації каннабіноїдів у готовому стаффі. На тлі досить середніх габаритів дорослого куща – автофем виглядає справжньою знахідкою для конопляра будь-якого рівня підготовки.

  Вирощування конопель MaxiGom


  Навіть якщо гровер вперше вирішив випробувати долю гровом, цей автофемінізований гібрид цілком може стати тим первістком. Набуття досвіду безцінно, тим паче, коли він винятково позитивний. Адже схожість розтинок стабільна, а культивація вкрай проста. Уважно поставтеся до кульмінації цвітіння. Нерідко потрібно стеблам підв'язка, через підвищену масу суцвіть, що утворюються. Вибирайте будь-який спосіб культивування, розтишки податливі у гроурумах, відкритому ґрунті, парниках. Також варто замовити насіння конопель даного гібридного автофема за бажання виростити культуру в гідропоніці.

  Медичне застосування конопель MaxiGom


  Позбутися мігрені, вгамувати судоми, запобігти нападам паніки, депресії, меланхолії допоможе дана ганджа. Крім цього, траву використовують для покращення апетиту, усунення больових відчуттів, нормалізації сну.

  Смак та ефект коноплі MaxiGom


  Вишуканий запах марихуани поєднує насичені тони стиглих тропічних фруктів з яскравими відтінками, характерними для східних прянощів. У димному післясмаку інтенсивно розкривається аніс, екзотичні фруктові букети та виражена насолода. У процесі куріння розтаман поринає у безтурботний світ пізнання та творчого домінування.

 • Характеристики
  Виробник:GanjaLiveSeeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:низькорослі – до 80 см.
  Врожайність Outdoor:середня до 150 г з куща.
  Врожайність Indoor:середня від 300 до 400 г на 1м2 або до 150 г з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  CBD:Середній – 0,6 – 2 %
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:10 - 12 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Sativa / Indica / Ruderalis
  Генетика: AK 47
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Фруктовий
  Ефект:психоактивний
  Медичний сорт:так
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :AK-47 x Auto Critical +
  :високе 600 - 800 м / 1м2
 • Насіння конопель Auto Maxi Gom feminised GanjaLiveSeeds Відгуки
  Відгуків ще немає - ваш може стати першим!
   Будьте першим, хто напише відгук про цей продукт!
  Код товара: 6201
   Buy Насіння конопель Auto Maxi Gom feminised GanjaLiveSeeds
   Вишуканий запах марихуани поєднує насичені тони стиглих фруктів з яскравими відтінками, характерними для східних прянощів. У димному післясмаку інтенсивно розкривається аніс, екзотичні фруктові букети та виражена насолода.
   Артикул:GS06201
    В наявності  Україна
   596 грн. за 10 шт.
   Контакти
   Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
   Карта проїзду
   Пн — Сб 09:00 – 21:00
   Карта проїзду