• Огляд

  Дуже незвичайний крос вдався селекціонерам банку насіння GanjaSeeds. Вони схрестили автоквітучий AK з одним із наймолодших та популярних стрейнів - Critical Mass. Брідери домоглися того, чого хотіли. В асортименті сідбанка, а потім і в нашому магазині насіння конопель з'явилася цікава позиція з назвою auto Maxi GoМ feminised. Вона являє собою автоматичний фемінізований гібрид з неперевершеною стабільністю. Найчастіше, саме це хочуть бачити гровери різного рівня підготовки. Новачки сподіваються на успіх з першого ж грову, а досвідчені коноплярі вірять, що будь-які експерименти і тренування рослини перенесуть з легкістю і віддячать під час харвесту за приділену увагу та витрачений час.

  Загальні характеристики конопель Maxi GoМ

  Крім присутності в генетиці сатіви та індіки, сорт має і гени Ruderalis. Сорт конопель AK і другий з батьків (Criticall Mass) мають чималу кількість переваг. Однак для якісного кросу і додавання новинці стійкості, рудераліс має бути присутній обов'язково. Цвітіння у рослин триває від десяти до дванадцяти тижнів, в залежності від інтенсивності догляду та обраного методу. Від цього залежить і дата збору врожаю. При відносно середній висоті (50 см в індорі і до 150 см в аутдорі), один квадратний метр експлуатованої площі приносить близько півкілограма забійних шишок. За часткою фітоканнабіноїдів марихуана авто Максі Гом не відноситься до рекордсменів, але навіть середній рівень ТГК і низька частка КБД вбивають наповал найстійкіших любителів канабісу.

  Вирощування конопель Maxi GoМ

  У стрейна немає обмежень у способі культивації. Теплиця, шафа, грінхаус або присадибна ділянка - згодиться будь-який прийнятний саме для вас варіант. Інша справа, що для малодосвідчених гроверів даний штам буде не кращим дебютом. Приблизно до третього тижня з моменту висадки посівного матеріалу, починається цвітіння і тут необхідно бути особливо пильними. Кола формується швидко, а масивні шишки можуть бути занадто великими для ступеня розвитку стебел на той момент. Також, стрімкий розвиток суцвіть робить кущі уразливими до появи цвілі. Намагайтеся проводити профілактичні заходи в цей період.

  Медичне застосування конопель Maxi GoМ

  Для медиків auto Maxi GoМ feminised цікавий можливістю позбавляти пацієнтів від нудоти і рекомендувати марихуану хворим після сеансів хіміотерапії. Зняття стресу - один з найбільш універсальних способів застосування більшості сортів канабісу. І цей також не є винятком.

  Аромат і ефект конопель Maxi GoМ

  Цікавим є той факт, що в разі збільшення підживлення вуглеводами в процесі вегетації, рослини виділяють більш яскравий цитрусовий аромат. Загальний букет також має тонкі нотки анісу і екзотичних фруктів типу манго і ананаса. Марихуана діє сильно і швидко, даруючи особливий get high, що доповнює характерну психоактивність.

 • Характеристики
  Виробник:Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:низькорослі – до 80 см.
  Врожайність Outdoor:середня до 150 г з куща.
  Врожайність Indoor:середня від 300 до 400 г на 1м2 або до 150 г з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  CBD:Середній – 0,6 – 2 %
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:10 - 12 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Sativa / Indica / Ruderalis
  Генетика: AK 47
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Фруктовий
  Ефект:діє сильно і швидко, даруючи особливий get high, що доповнюється характерну психоактивних
  Медичний сорт:так
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :AK x Critical Mass x Ruderalis
  :середнє 400 - 600 м / 1м2
Код товара: 1875
  Buy Auto Maxi GoМ feminised Ganja Seeds
  У стрейна немає обмежень в способі культивації. Теплиця, шафа, грінхаус або присадибна ділянка - згодиться будь-який прийнятний саме для вас варіант. Інша справа, що для малодосвідчених гроверів даний штам буде не кращим дебютом.
   В наявності  Україна
  119,60 грн.

  2 reviews for Auto Maxi GoМ feminised Ganja Seeds

  2
  0
  0
  0
  0
  1
  без оцінки
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 21 жовтня 2020 16:50
  Maxi GoМ

  С тавой генетикой сорт просто не может ударить в гряз лицом) По крайней мере я на это сильно надеюсь, так как семечки уже оплачены и уже едут и менеджер уверил что сорт отлично мне подойдет. Посмотрим. Всем удачи)

  • 05 червня 2019 14:46
  митю

  Брал себе ети семена конопли.
  Просто кайф, кому не нравиться те просто,лохи.Взойшло всё чётко я доволен,большое спасибо.

  • 27 травня 2019 15:18
  классная конопля

  Спасибо сайту и магазину, выслали почти сразу взошло 8 из 10 шишки росли плотнее друг к другу чем на этой фотке, типа сплошной кукурузной дуст крепкий зараза)))

  Магазин насіння конопель -GanjaSeeds Україна
  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду
  Ми використовуємо куки. Продовжуючи користуватися сайтом ви приймаєте нашу політику обробки персональних даних