• Огляд

  Для того, щоб цей гібрид з'явився в асортименті банку насіння GanjaSeeds, була пророблена колосальна селекційна робота. Професійні брідери провели складний багаторівневий крос таких генетичних ліній, як Біла Вдова, Lemon OG Kush і, звичайно ж, базового Original Haze. Саме така історія створення автоквітучого фемінізованого штаму Lemon Haze, який полюбився коноплярам з різних куточків нашої безкрайньої планети.

  Общие характеристики конопли Lemon Haze

  Сатівно-індічний гібрид з домінуванням Sativa у всьому прекрасний, від швидкості дозрівання до якості врожаю. Співвідношення фенотипів сатіва і індика дорівнює пропорції 65/35. Для цвітіння рослині потрібно не менше восьми-дев'яти тижнів, що можна вважати умовно середнім показником для значної частини автофемів. Насіння фем конопель auto Lemon Haze feminised подарує вам не тільки задоволення про вирощуванні, а й порадує хорошим урожаєм. Від 300 до 500 грам якісного канабісу принесуть рослини невеликої висоти (в межах 50-80 сантиметрів). У аутдорі з одного куща деякі гровери примудряються збирати до 150 грам! Ще приємнішим буде той факт, що частка ТГК в готовій марихуані становить близько 18%, що досить непогано.

  Вирощування конопель Lemon Haze

  Сорт добре себе показує в будь-якому середовищі, будь то відкритий грунт або індор. Успішне вирощування конопель в закритому просторі, на думку експертів сідбанка GanjaSeeds, багато в чому залежить від використання світлового режиму 20/4. Що стосується аутдору, замочувати насіння конопель можна вже ранньою весною. При використанні гідропонних систем, найімовірніше, вам доведеться контролювати висоту кущів, що норовлять витягнутися максимально. Сорт цілком під силу освоїти не тільки коноплярам, які вже мають практичний досвід гровінгу, але і тим, хто тільки пізнає ази цього захоплюючого заняття.

  Медичне застосування конопель Lemon Haze

  Марихуана auto Lemon Haze feminised ефективно використовується в медицині як засіб для виведення пацієнтів з меланхолійних і депресивних станів. Стимулювання апетиту - ще одна корисна властивість канабісу Лемон Хейз.

  Аромат і ефект конопель Lemon Haze

  Смак конопель характерний для даної генетичної лінії - поряд з приємною кислинкою лимона в ньому присутній присмак гашишу. Аромат у марихуани не дуже помітний і тільки гурмани зможуть відчути все той же цитрусовий відтінок на тлі класичного Хейза. Ефект канабісу бадьорить, сприяє пошуку творчих рішень і приємного проведення часу.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:низькорослі – до 80 см.
  Врожайність Outdoor:середня до 150 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 400 до 600 грамів на 1 м2 або до 200 грамів з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Sativa / Indica / Ruderalis
  Генетика: Haze
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Цитрусовий
  Ефект:підбадьорливий, що сприяє пошуку творчих рішень і приємного проведення часу
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :низьке
  :середнє 400 - 600 м / 1м2
Код товара: 3302
  Buy Auto Lemon Haze feminised Ganja Seeds
  Сорт добре себе показує в будь-якому середовищі, будь то відкритий грунт або індор. Успішне вирощування конопель в закритому просторі, на думку експертів сідбанка GanjaSeeds, багато в чому залежить від використання світлового режиму 20/4. Що стосується аутдору, то посів насіння можна робити вже ранньою весною.
   В наявності  Україна
  119,60 грн.

  1 review for Auto Lemon Haze feminised Ganja Seeds

  1
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 12 червня 2019 16:39
  игп

  Дали мені їх бонусом, зате аж 10 штук..Не сказав би що нормально чіпляє після індика але гашик вийшов з них заліковий))

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду