Насіння конопель Auto Kalashnikova feminised Green House Seeds

 Додати в обране
 Додати до порівняння
 • Огляд

  Фемінізовані насіння канабісу автоквітучого штаму, користуються підвищеним попитом у коноплярів, що займаються культивацією культури в комерційних цілях. У кращих традиціях класичної індіки рослина за 9-ти тижневий відрізок життєвого існування, швидко розвивається і обростає пишною гіллястістю. Генетична спадщина фемінізованого штаму з 15% рівнем ТГК, бере початок від двох легендарних класичних сортів Kalashnikova і Green-O-Matic. Перший бере участь в створенні зовнішнього вигляду і щільності суцвіть послідовника, а завдяки Green-O-Matic б'є рекорди насиченістю смоли.

  Загальні характеристики конопель Kalashnikova

  Для досягнення кущем метрової висоти і максимального потенціалу врожайності, потрібно зовсім небагато часу. Причому для стадії цвітіння нема потреби міняти світловий режим. У цей період листя збільшуються в розмірах, а масивні шишки суцвіть покриваються товстим шаром якісної смоли.

  Через 7-9 тижнів цвітіння настає пора збору врожаю. При виконанні необтяжливих рекомендацій, з одного квадратного метра посіву в Indoor можна зібрати до 800 грамів суцвіть і 80-100 г з куща на відкритому повітрі.

  Вирощування конопель Kalashnikova

  Гілляста будова спадкоємця Kalashnikova і Green-O-Matic ідеально підходить для застосування прогресивних методів культивації SoG і SCRoG, що сприяють рясному врожаю.

  Медичне застосування конопель Kalashnikova

  Поряд з високими рекреаційними властивостями, штам наділений великим лікувальним потенціалом, завдяки якому сорт рекомендується для терапії важких захворювань. Препарати на основі цієї рослини лікують хронічну втому, прояви фізичного болю, депресії і стресу, відсутності апетиту.

  Аромат, смак і ефект конопель Kalashnikova

  Крім високої врожайності, штам володіє великим спектром приємних відтінків, серед яких домінує насичений смак фруктів. Потужний енергетичний сплеск у всьому організмі, підвищення настрою і тонусу, стимуляція діяльності головного мозку - саме такий ефект надає невелика доза.

 • Характеристики
  Гібрид:Yes
  Виробник:Green House Seeds
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:низькорослі – до 80 см.
  Врожайність Outdoor:середня до 150 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 400 до 600 грамів на 1 м2 або до 200 грамів з куща.
  THC:Середній – 10 – 15 %
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Ruderalis
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Фруктовий
  Ефект:потужний енергетичний сплеск у всьому організмі, підвищення настрою і тонусу
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  Генетика хрест:Kalashnikova x Green-O-Matic
  :середнє
  :високе 600 - 800 м / 1м2
 • Насіння конопель Auto Kalashnikova feminised Green House Seeds Відгуки
  1
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5.00 із 5 зірок
  • Е
   • 21 червня 2019 11:46
   Auto Kalashnikova feminised

   Так, завдяки цьому сайту можна багато для себе врахувати не піддаючись на думку сільських бариг які ростять по суті отраву.А тут дивишся що щось корисне можна для себе виростити не звертаючись до не вмів і безграмотним Гроувер і баригам які продають говно по суті. З особистого досвіду скажу в основному продають хімію якусь або говно, сила присутня а толку мало.Жаль тільки що не в нашій країні цим можна займатися на повну, в інших країнах люди цим тільки і жівут.Ім добре і іншим хорошо.На чого немає краще медканабіса. хлопці ви просто супер свами приято працювати

  Read all 1 review on Насіння конопель Auto Kalashnikova feminised Green House Seeds
Код товара: 4213
  Buy Насіння конопель Auto Kalashnikova feminised Green House Seeds
  Гілляста будова спадкоємця Kalashnikova і Green-O-Matic ідеально підходить для застосування прогресивних методів культивації SoG і SCRoG, що сприяють рясному врожаю.
   Немає в наявності 
  300 грн.
  Контакти
  Location
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Time
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду