• Огляд

  Auto Jack Herer feminised відомий всьому світу своїм легендарним генним корінням. Він є одним з найбільш стабільних і потужних стрейнів автоквітучих сортів канабісу. Сорт виробляє неймовірно велику кількість смол і сягає у висоту 130 сантиметрів.

  Джек з раннього періоду життя починає покриватися блискучими трихомами і повністю відцвітає через 8-9 тижнів. Довгі суцвіття і компактні розміри є відмінними рисами даного штаму.

  Рівень ТГК при належних умовах вирощування може досягати рекордної позначки в 22%, що викликає швидкий і потужний нокаутуючий церебральний ефект. Запах рослини при цвітінні нагадує лісовий горіх з тонкими нотками сандалу.

  Jack Herer володар численних нагород і кубків канабісу й не дивно, адже його прабатьки були чемпіонами. Стрейн здобув перемогу і завоював сьомий Кубок каннабіса в конкурсі проведеному «High Time».

  Автоквітуча версія Джека була довгоочікуваним подарунком для всіх гроверів.

  З насіння конопель виростає невибаглива рослина, яка пробачить помилки початківця-гровера, такі як перелив, та порадує неймовірним урожаєм суцвіть покритих кристалами. Великий вміст смоли на листках дозволить побалуватися самоскатанними смаколиками під час харвесту.

  Родовід Jack Herer

  Насіння канабісу Аuto Jack Herer feminised з'явилося в результаті тривалого схрещування легендарного і всесвітньо відомого сорту Jack Herer з ruderalis.

  У насінні канабісу Jack Herer feminised збереглися найкращі характеристики його батьків, але особливо видно гени оригінального Jack Herer. Саме його називають родоначальником практично всіх стрейнів канабісу з переважанням сатіви.

  Особливості вирощування конопель Jack Herer

  Сорт прекрасно культивується як в індорі так і на відкритому повітрі. Компактні розміри куща дозволять гроверу виростити урожай навіть при скромних розмірах боксу. Рослини рідко виростають в теплицях вище 90 сантиметрів. Автоквітучий Джек любить хороше освітлення, тому слід придбати лампи потужністю не менше 150 ват. При цвітінні з'являється досить сильний аромат, тому варто подбати про вентиляцію або придбати «глушилку» запаху.

  Період життя рослини триває 70-80 днів. За цей час кущ розвиває прекрасні бічні гілки з невеликою кількістю листя, що вельми привабливо для гровера.

  Незважаючи на свою низькорослість, конопля обрадує рослинника прекрасним урожаєм в 400-450 грам щільних шишок з одного метра квадратного в індорі. Аутдорні рослини порадують значними 80-100 грамами шишок з куща.

  Довідка! Auto Jack Herer feminised неймовірно красива рослина канабісу. У нього подовжене і тонке листя, а форма куща і дозрілих шишок доставить рослинникам величезне естетичне задоволення.

  Вирощування конопель Jack Herer вдома

  У домашніх умовах Аuto Jack Herer feminised не завдасть початківцю-гроверу ніяких проблем. З насіння конопель виростають невибагливі і дуже стійкі до захворювань паростки, які плавно покриваються трихомами. Через специфічний запах потрібно встановити вугільний фільтр, але якщо кімната велика і немає підозрілих сусідів, то цілком можна обійтися і без нього.

  Рослина добре переносить «капризи» природи, що знімає з початківц- гровера обов'язок по контролю тепла. Оптимальною температурою для вирощування вважається + 22-30 градусів за Цельсієм. Якщо вона трохи нижче - це не страшно.

  Auto Jack Herer feminised невисока рослина, але коренева система найкраще розвивається в горщиках обсягом не менше 5 літрів. Грунт для вирощування канабісу можна знайти в квіткових магазинах і змішати його з частиною вермикуліту і кокосового волокна.

  Довідка! Перліт і вермикуліт створюють пористу структуру ґрунту, що дозволяє корінню канабісу розвиватися безперешкодно.

  Кущ прощає переливи, тому турбуватися про це не варто, а ось із зайвими добривами слід бути обережними. У автоквітучих сортів конопель досить короткий цикл життя, тому поживних елементів, що містяться в землі, їм цілком вистачає. Однак, якщо гровер віддасть перевагу вирощуванню Аuto Jack Herer feminised в грунті в складі якого більшу частину займає коковолокно і перліт, то необхідно удобрювати рослину так як сказано в інструкції.

  Добрива можуть спотворити смакові якості кінцевого продукту, тому вирощування на органічних грунтах допоможе гроверу в культивації справжнього медичного канабісу та дозволить відчути справжній аромат суцвіть.

  Довідка! Після того як рослина за всіма ознаками вже готова до харвесту, слід протримати її в темряві не менше 3-х діб. Така процедура сприяє поліпшенню якості шишок.

  Невелика хитрість! Рослина канабісу продовжує жити, поки не висохне повністю. Протягом всього процесу висихання в рослині продовжують відбуватися метаболічні процеси. Суцвіття поглинають всі поживні елементи з листя і стовбура. Залишивши рослину в цілісності (не роблячи манікюрінг), гровер помітить різницю смаків.

  А якщо ви підвісите рослину, але не відділите її від кореневої системи, то шишки придбають м'якість при палінні і залишать солодкий післясмак. Коріння рослини містять величезну кількість цукру, який в процесі сушіння буде засвоєний суцвіттями.

  Вирощування конопель Jack Herer на вулиці

  В аутдорі Auto Jack Herer feminised може досягти 120 сантиметрів у висоту і порадувати гровера шикарним врожаєм в 100 грам сухих смолистих шишок. Штам невибагливий для вуличного вирощування і прекрасно росте на різних типах ґрунту. Стрейн чудово показав себе на грунті з-під кропив'янику змішаним з компостом.

  Висаджують насіння або розсаду переважно в середині травня. Залежно від широти можна десантувати паростки і в перших числах травня, але необхідно бути впевненим, що температура вночі не впаде до 5-6 градусів.

  Автоквітучий фемінізований Джек любить багато світла, тому підбирайте галявинки, де промені сонця будуть потрапляти в трихоми куща від світанку до заходу сонця.

  Урожайність буде залежати від частоти і якості поливів. Якщо рослину не забезпечувати вологою, то великого врожаю чекати не слід. Мінімальний полив - це 1-2 рази на тиждень.

  Якщо у гровера немає можливості так часто відвідувати свою рослину, то можна підстрахуватися і використовувати гідрогель. Він скоротить частоту поливів на 30%, а якщо використовувати вермикуліт в складі грунту, то рослині буде вистачати вологи практично на весь тиждень.

  Підгодовують кущ органікою і спеціалізованими добривами. Органіка завжди має перевагу перед хімією, проте гровер сам повинен побачити цю різницю.

  Довідка! Якщо конопляр вирішить виростити каннбіс на своїй дачній ділянці, то органічне добриво у нього буде завжди під рукою. Компост, замочений в бочці з водою і гноєм, дозволить отримати прекрасний органічний «компот», яким слід підгодовувати рослину 1-2 рази в тиждень.

  Смакові якості і ефект конопель Jack Herer

  Аромат Аuto Jack Herer feminised не можна переплутати з іншими автоквітучими штамами канабісу. Любителі канабісу зможуть оцінити неймовірний смаковий вихор, в якому цитрусові нотки поєднуються з кедром і сандалом. Дим залишає оригінальний післясмак Jack Herer.

  Ефект від вживання чарівний і тривалий, спочатку він піднімає хвилю настрою, даруючи вишуканий «хай», а потім плавно приземляється до гавані рівноваги і спокою. Це ідеальний сорт канабісу для веселих посиденьок з друзями, прогулянок по парку і просто задушевних розмов. Може використовуватися для подолання депресії, поліпшення апетиту і зміцнення сну.

  Відзначається явна перевага сатіви. В першу годину відчувається різкий і потужний приплив сил, прокидається бажання діяти. Якщо під час вживання канабісу курець зайнятий роботою, то виконати її не складе труднощів. Після настає час спокою, який супроводжується тілесною релаксацією і зняттям всіх м'язових блоків. У цей період краще прилягти або зануритися в медитацію.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:висока
  Висота Indoor:висока – до 150 см.
  Врожайність Outdoor:середня до 150 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 400 до 600 грамів на 1 м2 або до 200 грамів з куща.
  THC:Дуже високий – 20 – 24%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Sativa / Indica / Ruderalis
  Генетика: Jack Herer
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Хвойний
  Ефект:эйфория в релакс
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:да
  Особливості:з самого початку цвітіння рослина покривається величезними блискучими трихоми
  :середнє
  :Jack herer х Ruderalis
  :середнє 400 - 600 м / 1м2
Код товара: 1738
  Buy Auto Jack Herer feminised Ganja Seeds
  Auto Jack Herer feminised відомий всьому світу своїм легендарним генним корінням. Він є одним з найбільш стабільних і потужних стрейнів автоквітучих сортів канабісу. Сорт виробляє неймовірно велику кількість смол і сягає у висоту 130 сантиметрів. ТГК при належних умовах вирощування може досягати рекордної позначки в 22%
   В наявності  Україна
  159,60 грн.

  23 reviews for Auto Jack Herer feminised Ganja Seeds

  23
  0
  0
  0
  0
  1
  без оцінки
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 30 березеня 2023 23:11
  дублирую за бонус;)

  Спасибо магазину Ganjaseeds за долгие годы сотрудничества! Всегда быстро отвечают на вопросы и помогают с советами, а также решают все спорные моменты!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • 30 березеня 2023 22:52
  ван лав

  Дякую магазину ganjaseeds за довгі роки співпраці! Завжди оперативно відповідають на запитання та допомагають порадами також вирішували всі спірні моменти!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • 27 березеня 2023 02:07
  підгинання та тренування

  Хороший сорт від даного магазину. Рослина чудово реагує на підгинання та тренування гілок. Багато щільних суцвіть гарної форми з цікавим кольором та приємним запахом. Думаю, потрібно взяти декілька однакових щоб додатково провірити якість генетики.

  • 04 червня 2019 14:07
  Auto Jack Herer feminised

  Извините за откровенность,но это реально какое-то секс-оружие! ...... Мне кажется что запах конопли привлечёт внимание противоположного пола....Мне вообще кажется, что я всю жизнь курила коноплю. Ах! Если бы этот запах конопли был мужчиной..... ;) "большое спасибо" всем работникамGanja Seeds.Никогда ещё покупки в интернет-магазине не были такими приятными! Как у вас!!!))))

  • 17 травня 2019 14:21
  Blagodarnost

  В прошлом году первый раз решил купить семена конопли,сразу сомневался что это всё хрень и нечего у меня не получится.Ну всё таки решился и купил.Посадил и уже даже собрал свой первый урожай,очень было интересно за этим наблюдать.Мне всё понравилось спасибо!Заказ был быстрым, доставка тоже.Вот теперь сижу и думаю, может себе ещё взять парочку других семян?

  • 23 серпня 2018 13:39
  Лучший магазин

  100% качество семян в магазине, всегда всё прорастает, джек один из лучших сортов.

  • 23 серпня 2018 13:39
  Лучший магазин

  100% качество семян в магазине, всегда всё прорастает, джек один из лучших сортов.

  • 23 серпня 2018 13:37
  Лучший магазин

  Все семки что заказывал проросли, заказываю давно в этом магазине, всегда всё прорастает, 100% качество.

  • 14 серпня 2018 12:38
  Огонь

  Отличный без проблемный сорт, расслабляет просто супер, можно выращивать как в помещении, так и на улице.

  • 12 серпня 2018 19:16
  Надёжный сорт

  На юге выросли быстро, почти до 2 метров, хотя написано "от 80 см до 130 см", хорошо что у меня в огороде нихера не видно что растёт. Удобрениями почти не поливал, да и когда проращивал жара была недели две 40+ градусов. Так что на улице можно растить без проблем, только учтите что растёт как дурная, расслабляет отлично. Выращивал дома, выросла мелкая,не сравнить с уличным гровом, да и на улице ей почти ничего не надо, даже не мерил ПШ толком, просто поливал, и всё равно выросла без проблем. Выкопал небольшую яму, засыпал торфа, и прям на улице прорастил из семечек, тока поливал несколько раз в день, так как была страшная жара, во общем ничего сложного, для юга отлично подходит.

  • 19 квітня 2018 11:38
  Auto Jack Herer

  Сорт хорош.Я бы дул,дул,дул.И еще бы дул...

  • 18 березеня 2018 17:05
  Аут

  Хороший сорт,рекомендую!!!!!!!!

  • 08 лютого 2018 17:41
  урряяя

  Урра товарищи! я кинул 10 семок автоджека на просросты просто прикопал в грунты в горшочка,и они все взошли! вот что мне с такой оравой рассады делать? им по 3 дня всем )) буду бокс расширять

  • 31 жовтня 2017 18:20
  Отличный

  Спасибо быстро не успел заказать на второй день пришли орешки +подарок добросовестный магазин что пишут всё исполняют дай бог вам здоровья

  • 03 жовтня 2017 12:11
  очень хороший сорт

  такой сорт отличный для природы я в этом году собрал отличный сорт когда будут в Украине к весне я взял бы ещё.

  • 02 жовтня 2017 22:25
  Когда будет мне понравился
  • 10 червня 2016 23:04
  naiss

  скажу так как для автомата Джек вполне найсс . Кто не пробывал джека это титан сорт никогда не забудете его креатив в голове и вполне живчикком сам .... если вы дествительно както хотите расширить горизонты в мире сортов смело берите это будет незабываемое ( 4 разнх банков брал всегда везде просто супер гуд )

  • 30 січня 2015 15:15
  cool

  Очень хороший орех, вырос нереально большой куст, урожай дало очень большой, накуривает отлично, всем советую, пришло все быстро и качественно, семки хорошего качества потому как все пустили ростки, и все отлично проросло советую всем, Спасибо за бонусы!! все отилично) бонусы тоже все проросли на ура, РЕСПЕКТ!

  • 08 січня 2015 13:13
  very nice

  Отличнейший сорт, совету всем!!)

  • 25 липня 2014 14:21
  супер

  офигенный сорт!!

  • 25 липня 2014 14:20
  ждал..

  очень понравилось и вам советую..

  • 25 липня 2014 14:18
  мега!

  сорт нравится и выращивается хорошо! берите не пожалеете!

  • 25 липня 2014 14:16
  супер!

  сорт жестокий пробуйте сами))

  • 03 червня 2014 23:03
  Наконецто

  Очень рад что нашел автоцветущую версию. С банком дружу 3 года, и дружба все крепче и крепче)
  Респект!

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду