• Огляд

  Селекціонери банку насіння Ganja Seeds заслуговують особливої похвали за роботу над виведенням гібрида Аuto Jack feminised. Поетапне схрещування чистого ruderalis з сатівним Jack Herer і легендарною Білою Вдовою, щоб додати в стрейн аромату і продуктивності, принесли свої плоди. Новинка миттєво знайшла відгук у коноплярів і міцно закріпилася на топових позиціях в асортименті сідбанка. Доказом є продаж насіння конопель в нашому інтернет-магазині. Вони реально користуються величезним попитом.

  Загальні характеристики конопель Jack

  Автоквітуче насіння конопель даного цього сорту показує відмінну схожість і приємно дивують протягом усього грову. Особливо, якщо ви дбайливий садівник і зацікавлені не тільки в урожаї, а й отримуєте задоволення і від безпосереднього процесу вирощування. Урожайність Авто Джека становить від 400 до 600 грам марихуани з одного квадратного метра використовуваної площі. Якщо проводити перерахунок на рослини, то вийде від 15 до 200 грам, в залежності від обраного методу культивації та якості догляду. Щодо частки фітоканнабіноідів, при високому вмісті ТГК, КБД вважається порівняно середнім. Для цвітіння цього сорту потрібно не менше десяти тижнів, а пік зрілості гроверу необхідно визначати самостійно.

  Вирощування конопель Jack

  Якщо ви вирішите купити насіння конопель Аuto Jack feminised, будьте готові до появи красивих рослин, що мають потужну центральну колу, з великою кількістю шишок, покритих смолою в достатку.

  Кущі потребують достатнього освітлення, не менше 18 годин на добу. Ідеальним рішенням буде режим 20/4. Постарайтеся не допускати перепадів температур і рослини вам неодмінно віддячать високою врожайністю. У той же час, підвищені або знижені температури аж ніяк не знижують продуктивність гібрида. І все-таки для аутдору бажаний помірний континентальний клімат. Для індора вибирайте гроубокс з достатнім простором. Рівень pH дотримуйте в межах 5,5-6,6. Цього буде цілком вистачати для якісного росту і розвитку. Сорт рекомендується всім без винятку гроверам, навіть тим, хто тільки вчора прочитав, як садити насіння конопель і не має практичного досвіду.

  Медичне застосування конопель Jack

  Позбутися від нападів нудоти і з легкістю уникнути тривожних станів вам допоможе марихуана сорту Авто Джек. Слабо вивчені досі властивості канабісу продовжують відкривати все нові можливості. І до них можна також віднести поліпшення апетиту і стабілізацію сну.

  Аромат і ефект конопель Jack

  Солодкуватий аромат марихуани виражений в приємному букеті цукатів і свіжості кавуна. Солодкість передається і смаку, який оманливо розслабляє, поступово змішуючи ейфорію з очевидною слабкістю.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:середня – до 100 см.
  Врожайність Outdoor:висока до 250 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 400 до 600 грамів на 1 м2 або до 200 грамів з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:10 - 12 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Sativa / Indica / Ruderalis
  Генетика: Widow
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Ягідний
  Ефект:оманливе розслабляє, поступово змішуючи ейфорію з очевидною слабкістю
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:ні
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :White Widow x Jack Herer x Ruderalis
  :середнє 400 - 600 м / 1м2
Код товара: 1737
  Buy Auto Jack feminised Ganja Seeds
  Якщо ви вирішите купити насіння конопель Аuto Jack feminised, будьте готові до появи красивих рослин, що мають потужну центральну колу, з великою кількістю шишок, покритих смолою в достатку. Автоквітуче насіння конопель даного цього сорту показує відмінну схожість і приємно дивують протягом усього грову.
   В наявності  Україна
  119,60 грн.

  4 reviews for Auto Jack feminised Ganja Seeds

  4
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 11 червня 2019 09:49
  Ganja Seeds

  Проросли всі, так що якщо сподобається, буду тільки у вас! :)Дякую за бонусне насіння!

  • 19 квітня 2018 14:20
  хахаха

  люблю расслаблятся!и Auto Jack это то что нужно.пробуйте и экспериментируйте!!!!!!!!!всего хорошего...

  • 07 листопада 2017 12:22
  Креативный Афродизиак

  Классный сорт. На вид индика - невысокой (70см), урожайный, вонючий, быстро зреет (11нед.), а в итоге чистейший эффект психоделический Сативы!

  • 03 січня 2016 19:51
  Отзыв

  Всем мир. Хотелось бы рассказать об особенностях выращивания этого сорта. Заказал в этом магазине несколько семян разных сортов, но из- за моей криворукости взошли только два из шести. Одним из них и был Auto Jack. В этом деле я новичок, но следуя инструкциям с форума получилось вырастить отличное растение, плоды которого пожинаются мной до сих пор. Растил в небольшом шкафу, под двумя эсл лампами на 68 ватт. Световой режим 16/8. Поливал каждый день, раз в 2 дня добавлял компот с удобрениями. В принципе растение неприхотливое, проблем не возникало за весь цикл выращивания. По сравнению еще с одним сортом копнопли, который рос в этом же боксе Jack показывал куда лучшие результаты в плане быстроты развития.Где-то к 30 дню пошёл сильный рост,вырос чуть выше метра, и к 40 дню началось цветение. Запах кстати не очень сильный,хотя я и не пользуюсь угольными фильтрами. Чем то напомнил смесь хвои и шашлыка, не понимаю почему такое странное сочетание. Урожай собрал на 76 день развития растения, собранным был очень доволен, но понимаю, что ещё очень неопытен, поэтому размер урожая не столь огромен, а эффект не очень силён. Сила конечно понятие относительное, ибо я рассчитывал чуть ли не парализованным лежать от такого мощного сорта, но и полученный мной эффект был очень хорош. Помогает чуток расслабиться и поговорить о чем либо на позитивных нотках.В целом впечатление от грова положительные, то что вырастил сам не идёт ни в какое сравнение с тем, что приходилось покупать где-либо. Всем советую именно этот сорт , очень он уж добренький: )

  Магазин насіння конопель -GanjaSeeds Україна
  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду