• Огляд

  Auto Irimshik feminised - дивовижний стрейн від досвідчених генетиків сідбанка BangSeeds. В першу чергу сорт полюбили за чудовий аромат сиру на піку цвітіння. Другою позитивною якістю гібрида є високий потенціал врожайності, що вельми не природно для автоквітучих штамів канабісу. В "крові" сорту домінує індіка, тому шишки виростають важкими і тугими. Крім цього рослини мають винятковий імунітет до цвілі і гнилі, вони не бояться різких перепадів температур, стійко переносять прищипування, тренування, переливи і тривалі періоди посухи. Така комбінація позитивних якостей робить культуру ідеальною для першого грова. Якщо початківець садівник ще не вирішив, яке насіння конопель купити, то даний штам - це те, що потрібно.

  У висоту рослини досягають 80 сантиметрів в гроубоксі, а в аутдорі можуть дотягуватися до позначки в 130 см. Життєвий цикл становить 7-9 тижнів. Досвідчені садівники рекомендують ближче до харвесту підв'язати найперспективніші галузі, щоб не допустити їх надлому під вагою шишечної маси.

  Походження конопель Irimshik

  Фемінізовані насіння конопель auto Irimshik - результат кропіткої роботи генетиків сідбанка BangSeeds. Щоб отримати гібрид, брідери схрестили чудовий штам Original Cheese з легендарним Critical +. Після тривалої стабілізації гібриду були додані гени незворушного до примх погоди Рудераліса. Саме Ruderalis наділив культуру невибагливістю до умов культивації та автоквітучою ознакою.

  Особливості вирощування конопель Irimshik

  Елітне насіння конопель представленого сорту рекомендується попередньо замочити на ніч у воді і проростити між вологими серветками або ватними дисками. Стрейн ідеально адаптований для вирощування в відкритому грунті і в умовах гроурума. На вулицю розсаду висаджують при стабільній нічній температурі +10 градусів за Цельсієм. Перевагою автоквітів є їх здатність зацвітати незалежно від тривалості світлового дня. З огляду на короткий життєвий цикл, гровер зможе зняти до декількох урожаїв за один літній сезон.

  Якщо садівник бажає допомогти рослинам розкрити потенціал врожайності, то рекомендується висаджувати насіння або розсаду у великі горщики, об'ємом від 5-7 літрів. Оптимальне освітлення - від 250 ват Днат або ЕСЛ (теплий). Створивши належні умови, коноплярі знімають до 800 грам смолистих (сухих) бутонів з одного метра квадратного посівної площі.

  Аромат і ефект конопель Irimshik

  Висушені і подрібнені бутони цієї культури виділяють чудовий сирний аромат. Приємний на смак дим залишає невимовний і загадковий післясмак, що нагадує вершки. Вплив характеризується яскравою ейфорією, яку супроводжують позитивні вібрації і почуття шаленої радості. Можливі ковзання по простору геніальних ідей і філософських роздумів.

  Медичне застосування конопель Irimshik

  Цей гібрид не є медичним, однак здатний легко усувати наслідки стресу, піднімати настрій і підвищувати життєвий тонус.

 • Характеристики
  Виробник: Bang Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:висока – до 150 см.
  Врожайність Outdoor:середня до 150 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 400 до 600 грамів на 1 м2 або до 200 грамів з куща.
  THC:Дуже високий – 20 – 24%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa / Ruderalis
  Генетика: Cheese
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Сирний
  Ефект:stone
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :Critical + х Ruderalis х Original Cheese
  :високе 600 - 800 м / 1м2
Код товара: 6035
  Buy Auto Irimshik feminised Bang Seeds
  Фемінізовані насіння конопель auto Irimshik - результат кропіткої роботи генетиків сідбанка BangSeeds. Щоб отримати гібрид, брідери схрестили чудовий штам Original Cheese з легендарним Critical +.
  Артикул:GS06035
   В наявності 
  79,60 грн.

  7 reviews for Auto Irimshik feminised Bang Seeds

  5
  1
  1
  0
  0
  1
  без оцінки
  Середня оцінка покупців
  4.6 / 5
  4.57 із 5 зірок
  • 23 жовтня 2022 22:10
  Auto Issyk feminised Bang Seeds

  Хороший сорт,если семена свежие,есть проблемка со вхожестью (не только у этого сорта) чем дольше хранится те ниже всхожесть,раньше брал по 300 семян,сажал постепенно исходя из площади губокса,последние шт 50 уже имело всхожесть около 10%, поэтому ,если возможности по площади ограничены,лучше покупать чаше,но не большими партиями,выходит дороже,но в конечном итоге то на то и выходит.

  • 23 вересня 2022 11:31
  Казахский творог

  Дополню свой предыдущий отзыв. Пару дней назад сняли пробу - пару шишек со сломанной ветки попробовали и пришли к выводу что Irimshik auto - один из самых сильных сортов, если не самый сильный из тех которые пробовали за последнее время. Эффект - огонь, очень чувствуется сативная составляющая генетики.
  Шишки действительно мелковаты (возможно результат неправильного прощипывания этого автоцвета) , но они буквально покрыты инеем трихом и в сушенном виде имеют серебристый оттенок.
  Рекомендую этот сорт для знакомства с брендом Bang Seeds.

  • 09 вересня 2022 14:38
  Казахский творог

  Сортом немного недоволен. Сразу пошел в рост - высокий слишком стал, решил прищипнуть. Обошлось без стресса как и рассчитывал. Но теперь когда я замер в ожидании пышных бутонов сплошное недоразумение получается- шишки мелкие и массу не набирают хотя уже 60 дней и через пару недель харвест. Свет ЛЕД 90 ватт. Возможно отпишусь еще по харвесту.

  • 08 жовтня 2020 16:18
  Спасибо

  Из 4 семок все 4 взошли. Отличный сорт для новичков. Мой опыт более 2-х лет и Иримшик порадовал неприхотливостью. Бутоны были потрясающей красоты. Кристаллы сверкали на солнце и я была в предвкушении эффекта. С 4 кустов получилось без малого 700 грамм. Это не может не радовать. Эффект просто убойный. Если курить в компании, то вечер будет шумным и интересным. Всех охватила бурная эйфория. Держит около 2 часов. Спасибо магазину!

  • 08 липня 2019 14:26
  скорость

  Взял 6 семян оборудовал себе боксик в гараже под лэдами ростёт хорошо был в шоке от урожая спасибо за быструю доставку

  • 08 липня 2019 14:25
  супер

  Здарова, у меня только системник,в него только куст влазит, но сейчас лето, то закинул под солнце ещё, в торфяных таблетках взашли быстро хорошенько и приятно прибивает заказал себе ещё 5 штучек

  • 08 липня 2019 14:24
  пробую

  Неделю назад заказал в индоре всегда росил, хочу попробовать улицу, неприхотливый, но ботву лучше не рвать, хорошо растёт благодарю за семки

  • 17 червня 2019 23:14
  агне

  Заказываю не первый раз качество супер) сегодня пришли семена конопли

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду