• Огляд

  Auto Hindu Kush feminised є чудовим штамом канабісу з переважанням індіки. Невисокий зріст і невибагливість у догляді дозволяють з легкістю культивувати його новачкам. Кущі досягають 80 сантиметрів, але показники врожайності здивують навіть бувалих коноплярів. На одному квадратному метрі боксу можна зібрати до 450 грам смолистих шишок. Рівень ТГК Auto Hindu Kush feminised рекордно високий для автоквітучого насіння конопель і становить 20%.

  З насіння канабісу виростає невисока і компактна рослина з короткими бічними гілками і великими просмоленими суцвіттями. Якщо застосувати техніку вирощування канабісу SCROG, то можна зняти гідний урожай однакових за розміром шишок.

  Весь час цвітіння кущ виділяє божественний аромат, який доведеться приховувати. Для цього систему вентиляції оснащують вугільним фільтром.

  Щоб не допустити появи цвілі, необхідно встановити досить потужну вентиляційну систему і забезпечити обдув рослини на весь період її життя.

  Автоквітучий фемінізований сорт канабісу має короткий життєвий цикл і обрадує гровера дозрілими липкими шишками вже через 70 днів.

  Auto Hindu Kush feminised має хорошу імунну систему, завдяки якій стає практично несприйнятливим до різких перепадів температур, а також пробачає гроверу-початківцю помилки з переливами.

  Родовід Hindu Kush

  Насіння канабісу Auto Hindu Kush feminised - чудовий гібрид, створений при схрещуванні насіння конопель F1 покоління. Даний стрейн має шляхетне коріння. Його прабатьками є Hindu Kush і Masterkush, а також легенда автоквітів- Lowryder. Такий родовід дозволив Auto Hindu Kush feminised зберегти кращі характеристики своїх батьків, і дозволив йому стати одним з найбільш затребуваних сортів на ринку насіння канабісу. Автоквітучий штам ось уже кілька років є улюбленцем гроверів по всій Землі.

  Воістину легендарна генна суміш наділила Hindu Kush неймовірною стійкістю до несприятливих зовнішніх факторів.

  Особливості вирощування конопель Hindu Kush

  Так як рослини Auto Hindu Kush feminised не мають схильності до розвитку бічних гілок, то вся міць і батьківський потенціал сорту йде прямо в центральну колу. В кінці цвітіння рослина нагадує невелику ялинку. Завдяки такій незвичайній структурі куща можна ефективно застосовувати техніку SCROG в індорі. Для рослини не потрібний великий обсяг горщика. Досить 5-7 літрів, щоб кущ обдарував гровера прекрасним урожаєм.

  Оптимальний режим світла становить 20 " 4 з переходом на 18 " 6 після 45 днів зростання. Низькорослість куща дозволить вирощувати його в невеликих боксах і навіть в системному блоці.

  Стрейн через свою стійкість і невибагливість однаково добре росте як в індорі, так і на відкритому повітрі. При вирощуванні канабісу на вулиці висота рослини може досягати 100 сантиметрів, а врожайність у 50-90 грам приємно здивує.

  Вирощування конопель Hindu Kush вдома

  В домашніх умовах автоквітучий Hindu Kush показує гідні результати. Рослина любить багато світла, енергозберігаюча лампа 100-250-ватної потужності дозволить каннабісу розкрити весь наявний потенціал. Віддаючи перевагу лампі ДНат, гровер досягне максимального врожаю смолистих шишок.

  Коренева система гібрида не дуже велика, тому рекомендується використовувати горщики 5-10 літрів. Грунт необхідно підготувати заздалегідь. Для всіх низькорослих автоквітучих сортів канабісу рекомендується використовувати наступний грунт.

  Приготування землі:

  Магазинний грунт з вмістом мікроелементів в рівних частках, що не перевищують позначку в 300 (азот, фосфор, калій), необхідно змішати з 2 літрами вермикуліту і одним літром кокогрунту.

  Такий склад дасть землі пористу структуру і дозволить кореневій системі розвиватися швидко і без перешкод.

  Кущ коноплі споживає воду не тільки корінням, а й через листя, тому необхідно один-два рази на день змочувати його пульверизатором.

  Штам не любить велику кількість добрив. У разі його підживлення використовують продукцію перевірених виробників згідно з інструкцією.

  Довідка! При вирощуванні автоквітучих фемінізованих сортів конопель з використанням магазинного грунту - удобрювати кущі необов'язково. Поживних елементів, які містяться в даному грунті цілком достатньо для повноцінного росту і розвитку рослини.

  Вирощування конопель Hindu Kush на вулиці

  Вирощувати Auto Hindu Kush feminised у відкритому грунті досить просто. Невибагливість і відмінний імунітет не дозволять мінливим погодним умовам вплинути на ріст і розвиток куща, а також на формування самих шишок. Значна перевага сорту полягає в тому, що він добре приймає різного типу грунт.

  Велика кількість коноплярів віддає свою перевагу даному сорту канабісу, адже його можна висаджувати в три хвилі. Перша хвиля - початок травня; друга хвиля - перші числа червня; третя хвиля - початок липня. Це чудова можливість насолоджуватися протягом всього сезону чудовими ароматами і зробити відмінні запаси на зиму.

  Перед висадкою канабісу не обов'язково викопувати великі і глибокі лунки. Обсягу в 5-10 літрів буде цілком достатньо. Більш якісного врожаю на відкритому повітрі можна досягти, якщо кущ буде рости в тканинному горщику.

  У порівнянні з пластиковими відрами тканинний мішок має колосальну перевагу. Ємність з тканини надає кореневій системі доступ до повітря, що є своєрідною вентиляцією і ефектом «повітряного підрізання коренів». За рахунок цього прискорюється розвиток куща, а кількість кристалічних шишок збільшується.

  Довідка! У разі неможливості частого поливу в аутдорі перед висадкою розсади слід додати в центр горщика невелику кількість гідрогелю. Він насититься вологою, і поступово буде віддавати її корінню.

  Смакові якості і ефект конопель Hindu Kush

  Якісний догляд за Auto Hindu Kush feminised подарує потужний урожай, при споживанні якого курець відчуває виключно позитивні почуття. Сорт відомий в світі своїм неймовірним наркотичним впливом на все тіло. З перших хвилин після затяжки можна відчути піднесений «хай», після якого настає умиротворення.

  Суцвіття мають потужний вплив своїм високим рівнем вмісту ТГК. Цей сорт канабісу з легкістю знімає будь-яку втому і позбавляє від стресу, заспокоює і занурює в стан «релаксації». Постійний біг думок припиниться, і з'явиться можливість насолодитися тишею і спокоєм.

  У момент вживання растаман перейметься цілим міксом різних ароматів. Дим наповнений нотками лимона, маракуї, апельсина і навіть карамелі. В сукупності, аромат досить різкий і сильний, він потрапляє в самий центр свідомості і точно не дасть себе забути.

  Auto Hindu Kush feminised володіє великим медичним потенціалом. Його вживають для зняття больових синдромів, а також при безсонні і хронічній втомі. Штам призначають пацієнтам, що страждають на бронхіальну астму і розсіяний склероз.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:низькорослі
  Висота Indoor:низькорослі – до 80 см.
  Врожайність Outdoor:достатня – до 50 грамів з куща.
  Врожайність Indoor:середня від 300 до 400 г на 1м2 або до 150 г з куща.
  THC:Дуже високий – 20 – 24%
  CBD:Середній – 0,6 – 2 %
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa / Ruderalis
  Генетика: Kush
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Фруктовий
  Ефект:заспокоює і занурює в стан релаксації
  Медичний сорт:так, ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  Особливості:дуже сильний аромат, який вміщує в собі відтінок цитрусових
  :низьке
  :Lowryder x Hindu Kush x Masterkush x Ruderalis
  :низьке 300 - 500 м / 1м2
Код товара: 1736
  Buy Auto Hindu Kush feminised Ganja Seeds
  Auto Hindu Kush feminised є чудовим штамом канабісу з переважанням індіки. Невисокий зріст і невибагливість у догляді дозволяють з легкістю культивувати його новачкам. Кущі досягають 80 сантиметрів, але показники врожайності здивують навіть бувалих коноплярів.
   В наявності  Україна
  119,60 грн.

  19 reviews for Auto Hindu Kush feminised Ganja Seeds

  19
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 25 жовтня 2022 17:40
  Живучий

  Очень живучий сорт. Даже самый первый гров, когда чуть не убил Куш и вырос карлик 35-40см, на нем была здоровенная центральная кола.
  Вторую семку осознанно обделил светом, все равно...
  Запах лимонный, приятный. Эффект, даже после 12 недель цвета (быт леды) явно в сторону high.

  • 19 грудня 2019 02:24
  КАК ЗАПАХ?ФИЛЬТР ВЫДЕРЖИТ?

  Очень хочу купить,но у меня фильтр за 1300грн,как оно в индоре кто растил?

  • 06 червня 2019 11:24
  Kush

  Потрясающе! Какую же красоту вы создаёте!Лучшей конопли и не бывает и быть не может :) Молодцы!!!

  • 30 січня 2019 16:41
  бистро

  Большое спасібо за биструю доставку, забрав с новой почти через 2 дня послє оплати

  • 19 квітня 2018 15:05
  пришла весна

  Сосед садит картошку,а я сажу орешки!Урожай собираем вместе сперва у меня потом у него.Хороший сорт,нравится и мне и соседу!!!Спасибо за орешки!!!

  • 03 жовтня 2017 20:41
  Всем удачного урожая

  Всем привет планокуры! Заказывал первый раз у данного магазина и хотел бы по благодарить его за хорошее качество! Посылка шла 1 неделю и сразу же посадил все семена в аут! Через недельку пришел на место, а там проросли 3 ак и 5 ВВ. В общем все что пришло всё это и взошло! Как только вырастит, я вам пришлю фото и так же расскажу его эффект! Всем удачного урожая

  • 25 жовтня 2016 07:41
  Kush

  Этот сорт был мой первый гров. Маленький бокс и был маленький горшок, без вентиляции и свет был так себе. Собрал шишек примерно флакончик из по спирта 100 мл. Солому и листья скурили пока сохли и пролечивались шишки. Убивало с одного мокрого в хлам. После пролечки шишек,хватало что-бы улететь спичечной головки. Сейчас в бокс большой и горшки по 12 литров. Гровлю оригинальный скунк и блюбери. После перевода на цвет ,после трех недель веги, оказалось блюбери /индика/ лишней)))потому-что скунк огромный /сатива/ через месяц сбор урожая. ..отпишусь.

  • 08 лютого 2016 23:56
  вот это АВТИК!!!

  Данный сорт открыл заново для меня мир автоцветущих! Не имея возможности растить фотопериоды в аутдоре приходится возится с не всегда урожайными, а главное не всегда сильно торкоющими автиками. Товарищ посоветовал обратить внимание на автоцветущие из семейства Kush, так я и познакомился с теперь мной любимым Auto Hindu Kush. Полюбил данный сорт за его и в прям не детскую силу для автика и простату выращивания. Кусты вырастают невысокие, что хорошо скрывает их от посторонних глаз в ауте и идеально для гроубоксов не больших размеров. Обратил внимание что Auto Hindu Kush не требует особых затрат на удобрения, даже при кормежке бюджетными удобрениями дает неплохой результат. При цвете имеет сильный аромат характерный индичным сортам. Трип действительно сильный и долгоиграющий, 2 водных раскуривает даже годами прикуринных людей.

  Советую обратить внимание на Auto Hindu Kush тем кто не имеет возможности вырастить фотопереодичные сорта, но хочет получить максимально быстро качественный продукт. ИМХО это действительно один из лучших автоцветущих сортов!

  • 02 травня 2015 22:16
  Прет

  О Куши мои любимые . Я люблю полную жопу когда курить , чтобы чуствовать что в гавно убило. Кто такоеже любит а не детское похихикать берите это уже опрабаванно и ставлю 5.

  • 15 січня 2015 18:43
  ww

  Нормальный такой сорт, мне очень понравился!! буду еще братЬ, и всем советую!!:3

  • 14 січня 2015 15:24
  n1

  Отличные орехи, брал 4 месяца назад, сейчас на балконе уже почти метровый куст, почти полностью подсох)) срезал на пробу очень классно накуривает)) все советую)

  • 13 січня 2015 16:17
  Класс

  Хороший сорт одним словом, все проросло отлично, уже и бонусные ростки дали, жду не дождусь полного взросления))

  • 09 січня 2015 15:21
  coll

  Не плохой такой мне понравился, и вам посоветую, как говрят на вкус и цвет товарища нет!)

  • 07 січня 2015 16:23
  лучший

  Бомбезный сорт, буду еще брать и всем с огромным удовольствием советую попробывать его))

  • 25 липня 2014 13:11
  ЕНЕ

  хороший сорт! берите не пожалеете))

  • 25 липня 2014 13:05
  ))

  Отличный сорт!!

  • 25 липня 2014 13:03
  Нормально!

  Сорт отличный и растет отлично))

  • 03 червня 2014 22:42
  Фото

  Фото класс! Уже хочу!
  а какие скидки подскажите?:

  • 03 червня 2014 16:52
  ХиндиКуш

  Заказал наложенным платежом, пришло все за 8 дней, С учетом что я на дальнем востоке - это быстро. Семена конопли пришли в красивой упаковке, храню ее )))

  сейчас идет вторая неделю цвета, запах присутствует. На вид все класс! можно посмотреть репорт мой на ganjalive.org
  После харвеста и трипа отпишу!

  сидбанку респект и успехов!

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду