• Огляд

  Потужність і велич – це не тільки про героїню культового хорору «Щелепи», що викликає героїню, але й про однойменний конопляний стрейн. Для виведення оригінального Great White Shark використовувалися такі сорти марихуани: "Супер Сканк" та "Біла Вдова". Бридери сідбанку GanjaLiveSeeds представляють свою автофем-версію знаменитого "Грейт Уайт Шарк". Селекціонери додали в «коктейль» гени не менш видатного Lowryder, що надав штаму не тільки автоматичне цвітіння, але і стабільність гібрида, що вийшов. Його насіння конопель можна придбати безпосередньо в інтернет-магазині GanjaSeeds.

  Загальні характеристики конопель Great White Shark


  У генотипі автофема є буквально все, що тільки можливо: сатива, індика, рудераліс. Повний комплект. Це дозволило комбінувати певні параметри штаму у вигідну гроверам сторону. Наприклад, відцвітають рости всього за вісім тижнів, демонструючи досить скромну врожайність в індорі - до 50 г стаффа. З урахуванням тривалості життєвого циклу між сімкою та харвестом у два з половиною місяці та компактних розмірів автоквітучих «дівчаток» - прийнятний результат.

  Вирощування конопель Great White Shark


  У дебютантів грова можуть виникати труднощі культивації при недотриманні норм вологості. Розтишки слабо протистоять утворенням плісняви та грибкових захворювань. Тому переливи створюють несприятливі умови, і дозування поливу слід контролювати з особливою уважністю. Оптимальним методом культивування вважається індорне вирощування конопель. Крім вологи, на контроль слід встановити і температурний режим. Зниження температури – ризик втрати урожаю. Фахівці рекомендують злегка затримати кінець сезону для культури та додати кілька днів.

  Медичне застосування конопель Great White Shark


  Не маючи характерних цілющих властивостей, ганджа все одно здатна надавати допомогу в протистоянні стресовим ситуаціям, депресії, меланхолії. Окремо варто відзначити використання трави для зниження нудоти та нормалізації апетиту, позбавлення болю будь-якої природи походження.

  Смак та ефект конопель Great White Shark


  Запах каннабісу типово сканковий, доповнений палітрою цитрусів, від кислого лайма до солодкуватого грейпфрута. У димі проявляється пряно-ананасовий ескіз, що викликає приємні бадьорі асоціації. Куріння стимулює хвильові припливи енергії з розслабленістю, чергуючи їх протягом усього приходу, змінюючись абсолютним релаксом і заспокоєнням.

 • Характеристики
  Виробник:GanjaLiveSeeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:низькорослі – до 80 см.
  Врожайність Outdoor:достатня – до 50 грамів з куща.
  Врожайність Indoor:середня від 300 до 400 г на 1м2 або до 150 г з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Sativa / Indica / Ruderalis
  Генетика: Skunk
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Цитрусовий
  Ефект:ейфорія
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:ні
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :Lowryder x Great White Shark
  :низьке 300 - 500 м / 1м2
Код товара: 6165
  Buy Auto Great White Shark feminised GanjaLiveSeeds
  Для виведення оригінального Great White Shark використовувалися такі сорти марихуани: "Супер Сканк" та "Біла Вдова".
  Артикул:GS06165
   В наявності  Україна
  596 грн. за 10 шт.

  Отзывов пока нет – ваш может быть первым!

  Магазин насіння конопель -GanjaSeeds Україна
  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду