• Огляд

  Фемінізоване насіння конопель Auto Fast Bud # 2 від селекціонерів сідбанка Ganja Seeds - чудовий посадковий матеріал, адаптований для відкритого грунту, тепличних умов та індора. Якщо початківець садівник сумнівається, яке насіння конопель замовити для першого грову, то цей гібрид - найкраще рішення. Компактного розміру кущі пробачать більшість помилок, які допускають новачки, і гарантовано порадують гідним урожаєм смолистих суцвіть навіть в далеких від ідеальних умовах вирощування. Мінімальний аромат під час активної фази цвітіння не притягне уваги цікавих сусідів і забезпечить спокійний гров без зайвої тривоги.

  Повний життєвий цикл представленої культури становить всього 7-9 тижнів, а висота рослин рідко перевищує 70-90 сантиметрів. Такі габарити дозволяють легко замаскувати плантацію серед чагарників і трави в умовах відкритого грунту.

  У генотипі Стрейна домінує сатіва. Концентрація тетрагідроканнабінола в сухій речовині досягає 17%

  Походження конопель Fast Bud # 2

  Елітне насіння конопель Auto Fast Bud # 2 feminised отримане селекціонерами на основі знаменитої генетики NYC Diesel. Одержаний Стрейн вразив генетиків не тільки високим урожаєм і невибагливістю. Високий вміст КБД дозволяє застосовувати цей сорт в медичних цілях для лікування цілого ряду захворювань.

  Особливості вирощування конопель Fast Bud # 2

  Auto Fast Bud # 2 feminised не потребує до себе зайвої уваги з боку садівника. Міцні і життєздатні сходи вже на третьому тижні життєвого циклу почнуть цвісти і формувати велику кількість зав'язей суцвіть. У цей період можна починати вносити добрива. Замочені горіхи можна висаджувати у великі горщики від 7 літрів. У ємностях 15-20 літрів можна виростити справжнього монстра з великими шишками, які доведеться підв'язувати ближче до харвесту.

  Оптимальне освітлення на весь цикл культивації - від 250-400 Вт (ЕСЛ, Днат або ЛЕД). Якщо планується вирощування кількох кущів в гроубоксі, то можна застосувати техніку SCROG або LST. Урожайність з кожного метра квадратного становить до 500 грам сухих бутонів. Пахощі стають сильними тільки в останні дні життя растіхи і нагадують ягідний коктейль.

  Довідка! Вносячи добрива, слід суворо дотримуватися таблиці виробника пам'ятаючи золоте правило досвідчених ботаніків: «Краще не догодувати кущ, ніж перегодувати його».

  Представлена культура розкриє свій потенціал не тільки в грунті, а й в кокосі. На гідропонній установці конопляр досягне найкращих результатів.

  Аромат і ефект конопель Fast Bud # 2

  Чудовий аромат лимонів і фруктів невидимим серпанком огорне все приміщення, де буде подрібнена пролікована шишка представленого Стрейну марихуани. М'яке розслаблення розіллється по всьому тілу ще до того, як затриманий в легенях дим вирветься назовні. Ефект більше тілесний, але ясність думок і легка ейфорія також стануть супутниками по гавані умиротворення.

  Медичне застосування конопель Fast Bud # 2

  Високий цілющий потенціал цього автоквітучого штаму канабісу дає можливість призначати екстракти культури пацієнтам, які страждають на мігрень, безсоння, підвищену дратівливість і депресію. Гібрид має заспокійливий вплив на ЦНС, знижує частоту панічних атак і допомагає підняти життєвий тонус.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:середня – до 100 см.
  Врожайність Outdoor:середня до 150 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 400 до 600 грамів на 1 м2 або до 200 грамів з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  CBD:Середній – 0,6 – 2 %
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica = Sativa / Ruderalis
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Цитрусовий
  Ефект:ейфорія
  Медичний сорт:так
  Для новачків:так
  :низьке
  :низьке 300 - 500 м / 1м2
Код товара: 7036
  Buy Auto Fast Bud #2 feminised Ganja Seeds
  Фемінізоване насіння конопель Auto Fast Bud # 2 від селекціонерів сідбанка Ganja Seeds - чудовий посадковий матеріал, адаптований для відкритого грунту, тепличних умов та індора.
   В наявності 
  119,60 грн.

  1 review for Auto Fast Bud #2 feminised Ganja Seeds

  1
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 02 серпня 2021 13:55
  скороспелка

  Быстрый сорт, за 70 дней собрал урожай, кусты были 60 см собрал по 100 грамм с куста, запах не сильный.

  Магазин насіння конопель -GanjaSeeds Україна
  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду