• Огляд

  Перша версія auto Dedoverde Haze feminised - шедевр спільного брідерского мистецтва двох професійних селекціонерів, які об'єднали зусилля для створення гібрида. Чотири покоління стабілізації явили світові нову зірку на автоквітучому небосхилі штамів канабісу. Але це здалося брідерам недостатнім. Вони провели назад (батьківське) схрещування і знову стабілізували 4 цикла. Результат був приголомшливим. Отриманий сорт має винятковий аромат, значний розмір і високу продуктивність смоли.

  Дана культура зацвітає незалежно від тривалості світлового дня і готова до збору врожаю вже через 75 днів від розсади.

  Походження коноплі Dedoverde Haze

  Елітне насіння конопель Auto Dedoverde Haze feminised - результат схрещування рідкісної ароматної сатіви (60%), карколомної індіки (20%) і рудераліса, що подарував гібриду стійкий імунітет і невибагливість у вирощуванні. Над штамом від сідбанка GanjaSeeds велася робота протягом трьох років.

  Вирощування коноплі Dedoverde Haze

  Auto Dedoverde Haze feminised любить багато світла і може розкрити свій справжній потенціал зростання і врожайності на високозбагаченому грунті. Якщо гровер вирішить купити насіння конопель представленого Стрейна і виростити канабіс на кокосі, то рекомендується заздалегідь підібрати гарні добрива. При правильному підході садівника очікує урожай в 150 грам з одного куща. Щоб рослина сяяла від кристалів, що поблискують на листях, ми рекомендуємо використовувати потужні лампи ДНаТ від 400 Ватт і горщики від 10 літрів.

  Аромат і ефект коноплі Dedoverde Haze

  Запах пролікованих бутонів нагадує пряний сосновий аромат з нотками землистого лимона. Вплив супроводжується піднесеним настроєм, періодичними нападами нестримного сміху і геніальними філософськими осяяннями з наступним зануренням у стан релаксу.

  Медичне застосування коноплі Dedoverde Haze

  У терапії смолу цього сорту поки ще не використовують у зв'язку з новизною, проте відгуки гроверів не змушують сумніватися в здатності гібрида швидко піднімати настрій і життєвий тонус. Концентрація ТГК - 19%.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:висока
  Висота Indoor:висока – до 150 см.
  Врожайність Outdoor:середня до 150 г з куща.
  Врожайність Indoor:середня від 300 до 400 г на 1м2 або до 150 г з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Sativa / Indica / Ruderalis
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Хвойний
  Ефект:ейфорія
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:ні
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :Indica x Sativa x Ruderalis
  :середнє 400 - 600 м / 1м2
Код товара: 6647
  Buy Auto Dedoverde Haze feminised Ganja Seeds
  Якщо гровер вирішить купити насіння конопель представленого Стрейна і виростити канабіс на кокосі, то рекомендується заздалегідь підібрати гарні добрива.
   В наявності 
  119,60 грн.

  Отзывов пока нет – ваш может быть первым!

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду