• Огляд

  Крос двох популярних стрейнів Deimos і Cream Caramel, після схрещування ще й з Ruderalis, подарував світові автоквітучий фемінізований сорт Auto Caramella feminised. Дана позиція вважається однією з найпопулярніших в лінійці своїх товарів сідбанка GanjaSeeds і є за що.

  Загальні характеристики конопель Caramella

  Фемінізоване насіння даного гібрида дозволяє зібрати урожай вже з настанням дев'ятого тижня, при тому, що на цвітіння йде близько шести тижнів. Готова суха речовина містить не менше 18% тетрагідроканнабінолу, а частка КБД на середньому рівні. Говорячи про врожайність Аuto Caramella feminised, не можна не згадати можливість зібрати з одного квадратного метра не менше 500 грам якісної ґанджі. Звичайно, в залежності від обраного вами способу вирощування конопель, а також інтенсивності підживлення рослин і догляду за ними в цілому. Наприклад, в аутдорі зібрати 70-80 грам з одного куща Аuto Caramella feminised - цілком реально.

  Вирощування конопель Caramella

  З урахуванням того, що мова йде вже про третє покоління популярних гібридів, Аuto Caramella feminised більш надійно захищена від різних захворювань і виникнення цвілі. Відсутність необхідності в обробці і додатковому догляді, робить даний сорт привабливим для початківців гроверів, але  які вже мають певний досвід. До речі, важливо відзначити, що фемінізованому сорту Caramella властива стійкість до холодних кліматичних умов. А якщо мова йде про теплий морський клімат, то ви зможете зібрати і три врожаї протягом одного сезону. Потужні шишки незмінно покриваються рясною якісною смолою.

  Медичне застосування конопель Caramella

  Сорт Аuto Caramella feminised відноситься до категорії медичної марихуани, може дуже ефективно застосовуватися при гострих хронічних болях, спазмах м'язів і мігрені. Також дана конопля буде доречна, якщо пацієнт страждає від проблем зі сном або втратив апетит.

  Аромат і ефект конопель Caramella

  Як вже можна здогадатися з назви, в смаку і ароматі марихуани Аuto Caramella feminised присутній приємний, м'який смак карамелі, з легкими тонами м'яти в післясмаку. Ефект від використання конопель цього сорту приємний і розслабляючий. Він настає буквально після перших же затяжок, поступово охоплюючи все тіло потужним скам'янінням. Не варто захоплюватися вживанням, але говорити про можливі негативні наслідки недоречно.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:середня – до 100 см.
  Врожайність Outdoor:середня до 150 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 400 до 600 грамів на 1 м2 або до 200 грамів з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  CBD:Середній – 0,6 – 2 %
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa / Ruderalis
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: М'ятний
  Ефект:приємний і розслабляючий, настає буквально після перших же затяжок, поступово охоплюючи все тіло потужним окаменением
  Медичний сорт:так
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  Особливості:стійкість до холодних кліматичних умов
  :середнє
  :середнє 400 - 600 м / 1м2
Код товара: 1829
  Buy Auto Caramella feminised Ganja Seeds
  Фемінізоване насіння даного гібрида дозволяє зібрати урожай вже з настанням дев'ятого тижня, при тому, що на цвітіння йде близько шести тижнів. Готова суха речовина містить не менше 18% тетрагідроканнабінолу, а частка КБД на середньому рівні.
   В наявності  Україна
  119,60 грн.

  1 review for Auto Caramella feminised Ganja Seeds

  1
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 12 червня 2019 10:20
  Auto Caramella feminised

  Три у мене такі вже цвітуть в городі. подобається жахливо цей запах, як смачною жуйкою пахнуть .. у вересні тольк про Харвест, хз як стерпіти. бадьорі дівчинки, навіть спека дарма.

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду