• Огляд

  Автоквітучий фемінізований сорт конопель Californian Orange був представлений світу під час активного руху хіпі. Незважаючи на хороший імунітет, стабільність і невибагливість, стрейн переважно вирощують в домашніх умовах, але у відкритому грунті канабіс також показує прекрасні результати. Під час вегетації рослина активно додає у зрості і формує розмашисті бокові відгалуження. Щільні суцвіття буквально з кожним днем все більше і рясніше наливаються кристально сяючою смолою. Урожай з одного квадратного метра становить близько 450 грам якісних щільних шишок.

  Гібрид підвладний кожному гроверу незалежно від досвіду і багажу знань в конопляній справі. Величезна кількість смоли дозволяє коноплярам побалувати себе під час харвесту щойно зкрученими «ласощами».

  Родовід конопель Californian Orange

  У процесі створення нової версії штаму, селекціонери схрестили оригінальний стрейн «Каліфорнійський Апельсин» з рудералісом, в результаті чого були отримані автоквітуче фемінізоване насіння конопель. Сорт зберіг головні особливості батьків, а саме насичений аромат і високу продуктивність.

  Особливості вирощування конопель Californian Orange

  При культивації даного гібрида в домашньому гроубоксі, гроверу потрібна установка вугільного фільтра, горщик об'ємом близько 10 літрів і ДНаТ лампа потужністю від 250 ват. При своєчасному поливі і внесенні добрив, рослина продемонструє весь генетично закладений потенціал, а також нагородить ботаніка за труди смачним продуктом. Гнучкість куща сприяє застосуванню техніки SCROG, яка допоможе сформувати однакові за величиною суцвіття, а значить збільшити урожай.

  Смак і ефект конопель Californian Orange

  Неймовірно насичений, свіжий, цитрусовий аромат стане до смаку самому запеклому і вимогливому гурману. Буквально з перших хвилин після вдихання густого диму на курця нападає неприборкана товариськість. Стрейн чудово підходить для активного відпочинку або дружніх посиденьок.

  Медичні властивості конопель Californian Orange

  Гібрид не застосовують в медицині, проте його властивості допомагають усунути втому і перевтому. Марихуана представленого штаму допомагає побороти депресію, стрес, мігрень і нормалізує апетит.

  У нашому інтернет-магазині кожен клієнт може купити насіння конопель у фірмовій упаковці!

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:висока
  Висота Indoor:висока – до 150 см.
  Врожайність Outdoor:середня до 150 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 400 до 600 грамів на 1 м2 або до 200 грамів з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:10 - 12 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Sativa / Indica / Ruderalis
  Генетика: Kali
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Цитрусовий
  Ефект:неприборкана товариськість
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :California Orange x Ruderalis
  :середнє 400 - 600 м / 1м2
Код товара: 3724
  Buy Auto Californian Orange feminised Ganja Seeds
  При своєчасному поливі і внесенні добрив, рослина продемонструє весь генетично закладений потенціал, а також нагородить ботаніка смачним продуктом.
   В наявності  Україна
  119,60 грн.

  2 reviews for Auto Californian Orange feminised Ganja Seeds

  2
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 05 червня 2019 14:36
  hjkl

  Покупал в Ganja Seeds. Семена конопли Auto California Orange feminised и удобрение. В разное время, доставили заказы быстро, в день заказа. Всё четко и организованно главное, без проволочек! Очень доволен!

  • 23 травня 2019 14:37
  благодарность ребятам

  Заказывал 2 упаковки этого сорта.Прислали уже на следующий день после заказа! Семена конопли крупные, красивые. Хороший магазин,отличный товар.Стигмы выпустил примерно на 20-й день, сейчас уже шишек по навязалось много. Куст красивый, симметричный. Жду, пока созреет, не терпится за ценить эффект

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду