• Огляд

  Над назвою цього гібрида брідерам сідбанку GanjaSeeds думати занадто довго не довелося. Ідея полягала в тому, щоб з її допомогою максимально передати властивості і генетичне походження новинки. Власне, простіше, ніж вказати в імені сорти, крос стрейнів яких став основою для створення, не знайшлося нічого. І в цьому реально є сенс. Адже схрещування сортів Auto Blueberry і Auto Blue Mystic інакше і не описати.

  Загальні характеристики конопель Blueberry x Blue Mystic

  З особливостей відзначимо, що фемінізований автоквітучий сорт Blueberry x Blue Mystic дуже продуктивний і з одного метра квадратного посівної території ви легко зможете взяти в районі 600-800 грамів шикарного канабісу. І це, між іншим, з урахуванням того, що висоту кущів можна назвати навіть вище середньої. Для цвітіння дорослих рослин Blueberry x Blue Mystic досить не більше дев'яти тижнів, але не менше семи. Пік зрілості, коли приходить пора харвесту, коноплярі повинні фіксувати самостійно. На фоні низького вмісту КБД, середнє для ТГК виглядає привабливо.

  Вирощування конопель Blueberry x Blue Mystic

  У вирощуванні гібрида Blueberry x Blue Mystic є цілий перелік обов'язкових дій, які не завжди виявляться під силу новачку. Може просто не вистачити реального досвіду в гровінгу. Тому даний стрейн краще вирощувати коноплярам, що мають за плечима хоча б кілька гровів. Що стосується способу культивації, то тут ви маєте право вибирати найбільш зручний саме вам. У будь-якому випадку, все залежить від якісного підходу, а не місця вирощування.

  Медичне застосування конопель Blueberry x Blue Mystic

  Вже не викликає подиву, що відверто не медичний сорт канабісу може викликати не тільки п'яний вплив на людський організм, але і сприяти поліпшенню загального стану. Особливо це стосується потреби в знятті перенапруги або виходу зі стресової ситуації. І не забуваємо про анестетичні властивості більшості сортів, включаючи і Blueberry x Blue Mystic.

  Аромат і ефект конопель Blueberry x Blue Mystic

  Наявність в ароматі і смаку цілого букета з загальною назвою «лісова ягода» - заслуга сорту Blueberry, а ось від Blue Mystic нашому гібриду передалися освіжаюча легкість післясмаку і фруктові ноти в ароматі.

  Ефект Blueberry x Blue Mystic стабільно потужний, з вельми непередбачуваним результатом. Якщо втягнути в себе пару зайвих клубів диму, хвиля може застати вас повністю зненацька. Будьте уважні.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:висока
  Висота Indoor:висока – до 150 см.
  Врожайність Outdoor:висока до 250 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 400 до 600 грамів на 1 м2 або до 200 грамів з куща.
  THC:Дуже високий – 20 – 24%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa / Ruderalis
  Генетика: Blue
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Ягідний
  Ефект:стабільно потужний, з вельми непередбачуваним результатом
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:ні
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :Auto Blueberry x Auto Blue Mystic
  :високе 600 - 800 м / 1м2
Код товара: 1825
  Buy Auto Blueberry x Blue Mystic feminised Ganja Seeds
  З особливостей відзначимо, що фемінізований автоквітучий сорт Blueberry x Blue Mystic дуже продуктивний і з одного метра квадратного посівної території ви легко зможете взяти в районі 600-800 грамів шикарного канабісу.
   В наявності  Україна
  119,60 грн.

  2 reviews for Auto Blueberry x Blue Mystic feminised Ganja Seeds

  2
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 10 липня 2022 17:57
  Выросло все супер.

  Выросло все супер.
  качество твердая 8/10.

  • 12 червня 2019 10:17
  Секс

  Наркотик дозволяє споживачеві не тільки відчувати себе більш комфортно в своєму тілі, а й стимулює викид окситоцину - гормону, відповідального за формування почуття прихильності, що і зміцнює зв'язок з партнером.

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду