• Огляд

  Гібрид Аuto Black Cream feminised - нащадок двох дуже неординарних стрейнів, одним з яких є витончений Cream Caramel, що дав новачку автоквіт і всі достоїнства фемінізованого насіння, а другим - клон з роду Kush прямо з сонячного Пакистану. У 2018-му році сорт Аuto Black Cream від сідбанка Ganja Seeds відзначає своє десятиріччя приголомшливою популярністю і не менш вражаючими характеристиками. Власне, з цим і пов'язаний такий успіх гібрида канабісу.

  Загальні характеристики конопель Black Cream

  Не більше шести тижнів проходить з моменту висадки насіння і до збору зрілих бошек, що є дуже хорошим показником швидкості дозрівання навіть для автоквітучих сортів. Велика частка тетрагідроканнабінолу з досить низьким відсотком фітоканнабіноіда - КБД ще одна не менш важлива особливість. Завдяки таким пропорціям даний гібрид широко використовується в медичних цілях. Що стосується підсумкових результатів, то вони також на гідному рівні і становлять близько 500 грам і вище з одного квадратного метра посівної площі. І це навіть з урахуванням того, що висоту рослин навіть з натяжкою можна назвати середньою.

  Вирощування конопель Black Cream

  На перших порах молоді паростки потребують трохи більшої уваги, ніж зазвичай. Адже вегетація у рослин проходить дуже інтенсивно. Будьте готові до того, що зовсім скоро стебла і листя почнуть в буквальному сенсі наливатися бажаною смолою, яка з часом почне виділятися на поверхні кущів. Цікавий також підсумковий колір шишок, щільність яких може здатися просто фантастичною. Гамма кольорів коливається від насиченого пурпурного до темних варіантів бордового кольору.

  Сорт Аuto Black Cream feminised добре адаптований до будь-яких умов гровінга, включаючи аутдор і індор. Але важливіше навіть не це, а доступність вирощування навіть для новачків.

  Медичне застосування конопель Black Cream

  Хочете повернути здоровий апетит або стабілізувати сон? Перед вами відмінний засіб виключно природного походження. Психоактивна складова конопель Аuto Black Cream feminised буде гарною підмогою в боротьбі з поганим настроєм або нападами тривоги.

  Аромат і ефект конопель Black Cream

  Якщо загальний запах сухої готової речовини багато в чому схожий на більшість аналогових сортів марихуани, то в процесі куріння ви явно звернете увагу на фруктовий аромат з відтінками землистості.

  Ефекту в процесі куріння варто почекати кілька хвилин, хвиля накриває міцно і надовго. Не забудьте заздалегідь запастися їжею. Коли все закінчиться, вам вона буде в задоволення.

 • Характеристики
  Виробник:Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:низькорослі – до 80 см.
  Врожайність Outdoor:середня до 150 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 400 до 600 грамів на 1 м2 або до 200 грамів з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  CBD:Середній – 0,6 – 2 %
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Ruderalis
  Генетика: Kush
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Фруктовий
  Ефект:варто почекати кілька хвилин, хвиля накриває міцно і надовго
  Медичний сорт:так
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :середнє 400 - 600 м / 1м2
Код товара: 1713
  Buy Auto Black Cream feminised Ganja Seeds
  Не більше шести тижнів проходить з моменту висадки насіння і до збору зрілих бошек, що є дуже хорошим показником швидкості дозрівання навіть для автоквітучих сортів. Велика частка тетрагідроканнабінола з досить низьким відсотком фітоканнабіноіда - КБД ще одна не менш важлива особливість.
   В наявності  Україна
  119,60 грн.

  3 reviews for Auto Black Cream feminised Ganja Seeds

  2
  0
  1
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  4.3 / 5
  4.33 із 5 зірок
  • 11 червня 2019 12:47
  Ganja Seeds

  Зростає вже півтора місяці, пахне досить сильно. Стигми випустив приблизно на 15-й день, зараз вже шишок понавязалось багато. Кущ красивий, симетричний. Чекаю, поки дозріє, не терпиться зацінити ефект

  • 13 січня 2017 18:59
  каномасло

  сколько варить каномасло?

  • 25 червня 2016 11:18
  Блэк крем

  Наконец то сегодня срубил верхнюю часть растихи. Каску скинула 1 апреля, так что о 50-60 днях от семечьки говорить даже близко не приходится. Самые нижние ветки так на вскидку зреть будут ещё недели 3, средние(сейчас самые верхние) ещё неделя. Росла в теплице.Если нужно будет фото добавлю.
  По крепости - срезал я шишечки на пробу, сушил экспрес методом - слабовата(но была ещё не совсем созревшая).

  Магазин насіння конопель -GanjaSeeds Україна
  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду
  Ми використовуємо куки. Продовжуючи користуватися сайтом ви приймаєте нашу політику обробки персональних даних