• Огляд

  Auto Big Devil feminised - гігантська рослина, яка при правильному підході і належному освітленні може виростати до 180 сантиметрів. Гібрид лідирує в списку автоквітучих сортів канабісу. Фемінізоване насіння швидко перетворюється на величезний кущ всипаний безліччю важких суцвіть. «Великий диявол» найвищий автоквіт сканкового виду конопель.

  Рослина вимагає певних навичок вирощування, але при уважному ставленні не викличе складнощів у новачків. Якщо гровер має в своєму розпорядженні достатньо великий бокс, щоб вмістити цього монстра, то зможе розраховувати на урожай в 150-220 грам з куща. «Диявол» любить підгодівлю в період зростання, тому рослинникам рекомендується вивчити правила внесення добрив автоквітучих сортів канабісу.

  За зовнішніми ознаками кущі виглядають досить компактно, але в разі потреби можна контролювати їх зріст шляхом підрізання або встановити сітку на початковій стадії росту.

  Родовід конопель Big Devil

  Насіння канабісу Аuto Big Devil feminised має довгу і багату історію. Виведення сорту почалося зі схрещування Аuto Fruity Skunk з рудералісом. Фруктовий «Сканк» передав своєму нащадку приємний смак і дивовижний аромат при цвітінні.

  Протягом багатьох років селекціонери піддавали Big Devil імбридінгу. Брідери схрещували найкраще насіння і через роки домоглися досконалості. Результатом їх кропіткої роботи став Аuto Big Devil feminised, що викликає потужний «хай» при вживанні. Автоквітуче фемінізоване насіння канабісу неймовірно продуктивне і являє собою дивовижний гібрид індічних і сатівних генів.

  Більшість гроверів постійно хвилювало питання: взяти автофемінізований сорт або просто жіночу рослину канабісу. Після появи на ринку Auto Big Devil feminized відпали всі сумніви і розбіжності, адже по врожайності Він майже не поступається більшості фемінізованих сортів.

  Особливості вирощування конопель Big Devil

  Auto Big Devil feminised дуже масивна рослина, тому основною рекомендацією до його вирощування буде установка підпор або підв'язок самих розлогих гілок. В кінці цвітіння гілки можуть запросто зламатися під вагою кристальних шишок. Канабіс «Великий диявол» виробляє величезну кількість суцвіть, а під час розвитку стає схожим на кудлатого монстра, за що і отримав таку назву. Новачків-коноплярів цей кущ вельми порадує і назавжди змінить помилкове уявлення про те, що автоквітучі сорти не здатні на великі «врожаї-подвиги».

  Стрейн любить добрива, але покаже вражаючі результати і без них. Недосвідченим гроверам не варто ризикувати з підгодівлею. Не знаючи «як, що і скільки» вирощування благородного сорту перетвориться в рулетку. Але якщо дуже хочеться «підсобити» своєму улюбленцю в зростанні, то вибирайте спеціалізовані добрива для «автоквітів» і чітко дотримуйтесь інструкції.

  Довідка! Професіонали грову радять удобрювати автоквітучі сорти канабісу через 40-50 днів з моменту сходів.


  Вирощування конопель Big Devil вдома

  Знаючи весь потенціал Аuto Big Devil feminised необхідно облаштувати відповідного розміру бокс. Спочатку насіння конопель поміщають між двома мокрими ватяними дисками і через два-три дні отримані зародки висаджують в грунт. Професіонали десантують насіння Диявола відразу в торф'яні таблетки і очікують проростання.

  Після того як зародки укореняться в стаканчику і випустять першу пару листя, їх акуратно пересаджують в 7-12 літрові горщики. Рослина має дуже велику кореневe системy, і якщо Ви зможете забезпечити йому горщик в 15-20 літрів, то урожай буде шикарним.

  Довідка! В період вкорінення зародка не завадить невеликt підсвічування. Лампи в 10-30 ват буде цілком достатньо.

  Землю для канабісу бажано купувати в магазині. Простежте, щоб вміст мікроелементів був приблизно наступним: азот - 20 (+/- 3), фосфор - 20 (+/- 3), калій - 20 (+/- 3). Надлишок певного елемента може загубити рослина.

  Довідка! Серед досвідчених гроверів існує приказка: «Краще недокорм, ніж перегодовування».

  Дефіцит поживних речовин завжди простіше заповнити. Надлишок мінералів може загрожувати вельми неприємною для рослини процедурою - промиванням кореневої системи. Для канабісу це великий стрес, який може уповільнити утворення шишок, а то і зовсім припинити ріст куща.

  Довідка! Великий Диявол краще росте в землі з рівнем рН 6,1-6,5.

  Покупну землю необхідно змішати з вермикулітом або перлітом. Ці елементи вулканічного походження прекрасно вбирають вологу, що допомагає скоротити частоту поливів. Вермикуліт також прекрасно виконує роль дренажу, що дозволяє корінню безперешкодно розростатися і заповнювати весь об'єм горщика.

  Бокс обов'язково повинен бути оснащений вентиляцією. Багато коноплярів використовують для таких цілей кулери, але у випадку з Великим Дияволом знадобиться хороша вентиляція з встановленим вугільним фільтром. Якщо запах не перешкода, то можна обійтися і без нього.

  Залежно від бажаного врожаю можна використовувати енергозберігаючі лампи від 100 до 250 ват. З огляду на зріст і потенціал сорту, домогтися максимальних результатів за вагою і за якістю кінцевого смолянистого продукту, гроверу допоможуть лампи високого тиску (Днат 250-600).

  Режим світла рослинник встановлює на свій розсуд, але не менше 18 " 6 і не більше ніж 20 " 4. Auto Big Devil feminised досить теплолюбний гібрид, тому слід забезпечити йому температуру в боксі + 26-30 градусів за Цельсієм.

  Вологість - ще один важливий аспект вирощування автоквітучих сортів канабісу. Якщо немає можливості встановити зволожувач, то потрібно помістити в бокс літрову банку з водою і постійно стежити за її вмістом. При температурі в +28 вода випаровується дуже швидко.

  Приблизно на третьому тижні зростання канабісу, можна відчути тонкий аромат цитрусових. Після закінчення 4 тижнів кущ починає утворювати безліч суцвіть. З цього часу можна скоротити кількість світлових годин до 16-17, щоб шишки набирали вагу.

  Харвест у Диявола настає на 75-82 день. Такі показники умовні. Кожен гровер повинен сам навчитися бачити готовність своєї рослини.

  Вирощування конопель Big Devil на вулиці

  Auto Big Devil feminised показує відмінні результати в аутдорі. Рослина може досягти рекордних 2 метрів у висоту. Погодьтеся, що це дуже хороший показник для автоквітучого сорту канабісу.

  Велика коренева система вимагає великої лунки в землі. Обсяг в 15-25 літрів цілком підійде.

  Грунт можна приготувати заздалегідь або придбати готовий грунт і змішати його з вермикулітом.

  Великий Диявол зростає дуже швидко і вимагає багато води, тому поливати його слід якомога частіше, але не менше 2 разів на тиждень з урахуванням того, що йшли дощі.

  Питання з поливом може полегшити гідрогель. Якщо додати в середину лунки 2-4 літра (на 20-25 літрів землі) приготованого гелю, то частота поливів скоротитися на 30%. Він прекрасно вбирає вологу і поступово віддає її корінню, а після дощу або поливу знову набирає. Суміш гелю, грунту і вермикуліту дозволить коноплярам зняти прекрасний урожай і помилуватися пухнастим півтораметровим дияволом.

  Місце для висадки рослини потрібно вибирати якомога світліше. Ідеально якщо світло безперешкодно буде попадати на кущ від перших променів сонця і до заходу.

  Якщо зважитеся удобрювати рослину на відкритому повітрі (аутдор) то віддавайте перевагу перевіреним поживним речовинам та інструкції.

  Смакові якості і ефект конопель Big Devil

  Auto Big Devil feminised успадкував неймовірно яскравий фруктовий аромат сканкових сортів канабісу. Потужною хвилею здатний охопити свідомість та занурити в тиху гавань розслаблення. При вживанні викликає тривалий хай, при якому релакс поєднується з задоволенням і піднесеним настроєм.

  Застосування в медицині конопель Big Devil

  Гібрид через потужний вплив на тіло застосовують в медицині. Рівень ТГК коливається від 18% до 20%, а рівень КБД становить 1,2%, КНБ 0,3%. З такими показниками його призначають для лікування зниження тонусу і настрою. Також широко застосовують Великого Диявола при лікуванні анорексії і ретроградній амнезії.

  Якщо ви ніколи не бачили чемпіона серед автоквітучих сортів канабісу, то Аuto Big Devil feminised - це те, що потрібно. Прикладені зусилля при вирощуванні Диявола будуть винагороджені великим урожаєм смолистих шишок рясно вкритих трихомами.

 • Характеристики
  Виробник:Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:висока
  Висота Indoor:висока – до 150 см.
  Врожайність Outdoor:середня до 150 г з куща.
  Врожайність Indoor:середня від 300 до 400 г на 1м2 або до 150 г з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  CBD:Середній – 0,6 – 2 %
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:10 - 12 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa / Ruderalis
  Генетика: Skunk
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Цитрусовий
  Ефект:релакс поєднується з достатком і піднесеним настроєм
  Медичний сорт:так
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  Особливості:один з найбільш врожайних автоцветущіх сортів конопель
  :середнє
  :Fruity Skunk х Ruderalis
  :середнє 400 - 600 м / 1м2
Код товара: 1711
  Buy Auto Big Devil feminised Ganja Seeds
  Auto Big Devil feminised - гігантська рослина, яка при правильному підході і належному освітленні може виростати до 180 сантиметрів. «Великий диявол» найвищий автоквіт сканкового виду конопель.
   В наявності  Україна
  119,60 грн.

  41 reviews for Auto Big Devil feminised Ganja Seeds

  41
  0
  0
  0
  0
  1
  без оцінки
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 10 червня 2020 15:29
  холостие

  взял 2 штуки. после 9 суток в влажних ватних дисках корешки перестали расти одна не проклюнулась(опит есть)

  • 13 червня 2019 15:44
  кок

  Прекрасные семена конопли.Все сделали квалифицированно и адекватно. Спасибо! Буду постоянным теперь вашим клиентом. Всем друзьям своим рос-скажу про вас, и всем советую этот прекрасный магазин!!!! Который называется Ganja Seeds и радует людей.

  • 10 квітня 2019 18:08
  Супер!)

  Сорт просто супер ! идеальный сорт для лентяев проблем с выращиванием не было вообще ! не капризный ! все семки полопались ! проблем с доставкой не было ! вся шиша покрылась кристаллами вид и запах удивил ! спасибо ganjaseeds качество товара всегда на высоте !)

  • 12 травня 2018 22:21
  классный сорт!!!

  сорт не прихотливый и со множеством кристаллов.

  • 19 квітня 2018 11:53
  Доставка

  Что заказывал получил.Всех благ!!!

  • 19 квітня 2018 09:35
  Спасибо

  Мой любимый сорт. Спасибо магазину за качественные семена конопли. Успехов вам ребята

  • 06 березеня 2018 19:56
  семки на 20!8 год

  бИГИ класнючий сорт, только вот шишки его закончились в январе числа 15 го, растил под днатом в боксе , могу сказать ничем не напрягал гров, семки заипатые прислали -расли сами тока воду лил и иногда удобрения.Семенами я доволен поэтому сейчас выбираю еще семян на весну-лето2018 года)

  • 26 лютого 2018 17:36
  super trava

  Заипатые семена прислали, гровану ка я их до аутного десната пока что в боксике,автики то уже проросли уложусь за 70 дней?
  Кстати заказывал еще отсюда лсд семена в прошлом годе - тоже трава бомбей вырасла и не одного семечка я не запорол

  • 19 лютого 2018 13:55
  вот мой отзывок о магазине и семенах ихних

  автобигдевил мне лично понравился ,отличная муравка курить на работе и на каждый день если куришь много и долго .Не выпасти по физиономии что ты удутый.А работаеться легко и весело.Ксатати она и роститься дегко, не напряжно , просто поливай да рыхли горшок иногда удобрить надо на цвете .Это был мой первый автоцветик который я вообще растил , купил его тут на ура чисто поржать а вырос акуэнно пручий драпп

  • 07 лютого 2018 14:22
  курю,доволен

  Ничтяковый сорт,я еще раздумывал покупать тут эти семочки или нет.Теперь могу чётко сказать что такие шишки курят только Боги!Привет тому менеджеру чатика который уговорил меня купить тут эти семки! молодец брачо!

  • 31 січня 2018 18:38
  магаз-супр

  Реальный сорт! я купил 7 семечек вот тири чтуки уже взошли, еще 2 сидят пока в касказх.Магазин семки хорошие продает,жизненные.Это моя первая покупка.Впечатления положительные

  • 29 січня 2018 18:19
  вкусный автик отвечаю

  Автоцвет не маленький растет с таких семак и накуривает плотнячком даже на начале цветения.Пахнет вкусненько , не смог удержаться и скурилд пока росло 1 растение(( второе уже почти готово.Думаю тоже будет просто ЖЫРРР

  • 21 грудня 2017 16:04
  магазин- SUPER

  Бомбейский магазин семян.Четко,Ровнои По Существу отчевают,заказы подворачивают сразу не откладывая на долго.Семена чтосамое главное дешевы,но на качество не влияет этот фактор.Магазин для людей!

  • 13 грудня 2017 18:08
  АП

  МОГУ ТОЖЕ СКАЗАТЬ ПАРУ СЛОВ ЗА МАГАЗИН.Я ТУТ НЕ РАЗ УЖЕ ЗАКАЗЫВАЮ СЕМЕНА,ВСЕ ПРИХОДИТ В ЛУЧШЕМ ВИДЕ,ТОРМОЗОВ НЕ БЫЛО,НЕПРУЧАЯ ТРАВА НИРАЗУ НЕ РАСЛА! ХОТИТЕ ВЕРЬТЕ -ХОТИТЕ НЕТ,Я НЕ ПИСЖУ!САЙТ РЕАЛЬНО ПРОДАЕТ ДЛЯ ЛЮДЕЙ

  • 06 грудня 2017 16:37
  big-devil

  Сейчас перевел на цвет этот сорт,big-devil немного есть запах,но не такой как я думал ,фильтр пока не подсоединял, пока повременю, запах есть только кода трогаешь растение или после полива . Что дальше будет -посмотрим.Пока могу сказать что с лопухов часа на 1,5 превращаешься в китайского болванчика после 2х банок водного.

  • 25 листопада 2017 16:36
  баржа с семенами-это Лёня

  Все я как баржа с семками,закупился на год вперед,год уже не покупал семок с прошлогодней чернопятничнойраспродаджи.Так и живу ,!!

  • 25 листопада 2017 13:13
  Семки!

  Даешь семки в Украину! Такая акция, а семок для нас нету(((( пойду смотреть что осталось по другим сортам. а то и это провороню

  • 24 листопада 2017 16:09
  усэ,нэма

  ггг,по ходу я все семечки этого сорта выгреб в Украинском филиале)) не ну а што? распродажа так распрродажа

  • 13 листопада 2017 16:30
  Желаю чтобы только так!

  Желаю вашему магазину только хороших клиентов, качественных семян (как всегда) и чтоб вас всегда было так ак сейчас! и даже лучше! С ваших семочек состоялся мой атный весь гров в этом сезоне лета 2017 , урожай офигенный что по колличеству ,что по качеству душистных шишек!

  • 09 листопада 2017 15:02
  Всем удачного грова

  Приветствую поклонников зеленого грова!!! скажу за магазин пару слов: это самый классный магаз из всего интернета.У них дееспособные семена из которых растет отнюдь не "петрушка" ,в моей практики не разу не рос беспонт дикий,всегда были культурные растения с приличным выхлопом и мощьным действием

  • 06 листопада 2017 15:11
  семtyf

  Хорошо что я нашел вас этой весной , и мой первый гров с множеством ошибок все же состоялся и именно с ваших семочек.Благодаря вам у меня сейчас есть чего покурить и с чего наделать кексиков.

  • 17 жовтня 2017 14:26
  gogi-gogi

  большой демон"- самоназвание должно отталкивать,а меня наоборот притянуло и я заказ на него оформил.через 5 дней он уже был у меня.сейчас проращиваю в ватках на батареии 4 семки.хачу репорт нпо ним запилить на олке или на вашей гандже.
  это была моя вторая покупка за последний год.брал на индор ввшек и ак 47 и ак 48,урожай правда половину спиздили,а половину уепала плесень((( покурить мне осталось там поны совсем(( решил теперь не играть в орлянку с судьбой а просто растить для себя в доме под присмотром своим ,только для себя растения.мир и БЛАго всем растящим из этого магазина семена!

  • 11 жовтня 2017 14:20
  автик так себе но вкусный

  Не очень ровный автоцветик,растил его от Ганджовского этого магазина еще летом,очень капризный ,любит пить так чтоб аж вода вокруг стояла,если раз пропустил полив растение вянет аж на землю ложится.Хотя хочу признаться его шишки были офигительные как нельзя лучше! впирали так нарядненько и вкус у него был изумительный такой как кальян куришь медовый.Но в аут яб его больше не взял,а вот в боксе еще бы поростил не раз даже

  • 01 жовтня 2017 20:57
  Биги-это дьяволы травяные

  Конопля не для ссыкунов.Ох и кроет она по лютому.Прости пиздец пиздецовый! прошу прощения за мой француский.Главное что еще хотел джи13 взять фемок но остановился только на этом сорте и хорошо что так)) Крепкая трава растет ихз семян этого магазина.Удивляюсь каждый раз )

  • 18 вересня 2017 14:01
  ЕЕЕЕЕ

  Урожай этого чуда уж очень быстро закончился аутодорный) вкусный,просто отпад полный! шмякает как тяжелый гарик а потом разгоняет плавнеько и благородно! биг девил с этого магазина просто поразил! Мне еще советуют бабл гама отсюда прикупить,вот заказ сейчас оформлю! вы самые лучшие продавцы семян!)

  • 23 серпня 2017 15:16
  Пихалыч

  Хороший магаз.Радует демократичной ценой,качеством продаваемого товара,оперативностью и бонусами.Брал ,WW фем, качество на высоте.буду продолжать сотрудничество с Вами! Вот жду другана,он определится и сделаем хороший большой заказ себе семян на зиму чтоб не скучать

  • 25 липня 2017 14:51
  4567890-

  Орехи получил на следующий день. спасибо! Буду рад забежать к Вам еще зимой!

  • 24 липня 2017 16:17
  счастье есть

  курил вчера лопухи с авто o Big Devil ,скажу - что это нечто! я прикуренный год без попуска не вывез 2 колпака, вот это тяга! ахуенная трава! респектович за такие семки магазину

  • 22 червня 2017 19:37
  нету темы

  очень мощные растут деревья с этих семян я прям не ожидал ,красавчики вы парни,что такой генотип смогли разогнать до немыслимых размеров и высот! + от меня вам в карму

  • 26 квітня 2017 14:51
  мерси за семки

  хорошее качество семак,проросли на 4й день.Не пилил не надкусывал просто присыпал на 1.5 см вглубь и полил водой с эпином.

  • 15 лютого 2017 20:14
  Canabis
  • 04 лютого 2017 17:52
  вот дела то!

  хочу этот вид растить под лампами,но без бокса,можно так?

  • 02 травня 2015 21:54
  47 ^?

  взял 7 фем . выросло 6 но блин выглядит как ака 47 1 в 1 только урожайней ( пришлось 2 куста раньше срезать чтобы место оставшимся 4 было а то лес.
  или Можжет что начинал с ака 47 и мне теперь все на на его похоже (собственно месье пишу я убитый сим дивом так что не обесудте)

  • 05 квітня 2015 22:44
  ВНАТУРЕ БОЛЬШОЙ

  ПРИВЕТ ВСЕМ ЛЮБИТЕЛЯМ И ПРОФИ В ВЫРАЩИВАНИИ ПОНАСТОЯЩЕМУ МОЩНОГО И УРОЖАЙНОГО ГАНДЖЮБАСА! ХОЧУ НАЧАТЬ С ОПИСАНИЯ ПОИСТИНЕ ЛЕГЕНДАРНОГО СОРТА! ДА-ДА ИМЕНО ТАКОГО В ОТНОШЕНИИ УРОЖАЯ ВКУСА И МОЩИ ! ЕСЛИ ВЫ НЕВЫРАЩЕВАЛИ БОЛЬШОГО ДЬЯВОЛА ТОГДА ПРОСТО ПОПРОБУЙТЕ И ОН СТАНЕТ ПОСТОЯНЫМ ЛЮБИМЧЕКОМ ВАШЕГО ГРОУИБОКСА, РОСЛИ МОИ ПЕРВЫЕ ДЕВИЛЫ В ОДНОМ УКРОМНОМ МЕСТЕЧКЕ ВМЕСТИ С МАЗАРАМИ И БЛЮБЕРИ(ВСЕ СОРТА БЫЛИ АВТОЦВЕТЫ0 КУПЛЕНЫ КОРЕШОМ НА GANJASEEDS! БОКС 130-120-250СМ ОКРАШЕНОГО БЕЛОЙ ЭМУЛЬСИОНОЙ КРАСКОЙ, ОСВЕЩЕНИЕ ДВЕ ЛАМПЫ ДНАТ 400-600ВАТТ +4 ЭКОНОМКИ ПО 85ВАТТ КАЖДАЯ, ВЕНТИЛЯЦЫЯ НА ВДУВ 2 ДОМОВЕНТА НА ПО 100КУБОВ И 2 НА ВЫДУВ ПО200КУБОВ, ВЛАЖНОСТЬ И ПШ НЕИЗМЕРЯЛИ ЗА НИИМЕНИЕМ ПРИБОРА ТЕМПЕРАТУРА ДОХОДИЛА ДО 32С, СЕМЕНА БЫЛИ ПОСАЖЕНЫ В 15 ЛИТРОВЫЕ ВЁДРА! ПРОРОСЛИ ДЕНЬ НА ТРЕТИЙ ПОЛИВ ПЕРВЫЕ 2 НЕДЕЛИ ЧИСТОЙ ВОДОЙА ПОТОМ КАЖДЫЕ ДЕСЯТЬ ДНЕЙ ГУМАТ НАТРИЯ И ДВА ТРИ РАЗА ЗА ВЕСЬ ПЕРИОД ПЛАНТАФОЛОМ ПО ЛИСТУ С БОЛЬШИМ СОДЕРЖАНИЕМ ФОСФОРА! ГРУНТ БЫЛ РОЗБАВЛЕН С ВЕРМЕКУЛИКТОМ ДЕВИЛЫ ОТЛИЧАЛИСЬ ОТ ОСТАЛЬНЫХ СОРТОВ СПЕРВЫХ ДНЕЙ В РОСТЕ ЛИСТЬЯ КРУПНЫЕ ИНДИЧНЫЕ САМИ ПО СЕБЕ РАСТЕНИЯ БЫЛИ ОЧЕНЬ ВЫСОКИЕ КАК ДЛЯ АВТОЦВЕТА РОСТ ПРЕБЛЕЗИТЕЛЬНО ДОСТИГАЛ 120-140СМ ШИШКИ НЕРЕАЛЬНО ОГРОМНЫЕ И ПЛОТНЫЕ С БОЛЬШИМ КОЛИЧЕСТВОМ СМОЛЫ С ЗАПОХОМ СКАНКА! С ТРЁХ КУСТОВ ДЕВИЛА БЫЛО СОБРАНО 250-280 ГРАММ ОТМАНЕКЮРЕНЫХ СУХИХ БОШЕК! ПРИ КУРЕНИИ ОЧЕНЬ ПРИЯТНЫЙ ВКУС И ЕСЛИ НЕПРОЛЕЧЕН ТО ОТ ОБИЛИЯ МАСЛОВ ЗДАВЛИВАЕТ ПРИ ВЫДОХЕ!!! ПРИКУРЕНЫХ ГОДАМИ ПАЦЫКОВ КАК ОНИ САМИ ГОВОРИЛИ БУДТО ВПЕРВЫЙ РАЗ ЭФЕКТ ОЧЕНЬ МОЩНЫЙ И ДОЛГОВРЕМЕНЫЙ! ОДНОВРЕМЕНО ПРИ ПОСАДКЕ СЕМЯН В БОКС БЫЛИ ВЫСАЖЕНЫ 2 СЕМКИ ДЕВИЛА НА ГРЯДКЕ В ОГОРОДЕ РОСЛИ ВОБЩЕ БЕЗ УДОБРЕНИЙ ТОЛЬКО РАС ВМЕСЕЦ ГУМАТ НАТРИЯ РОСТОМ КУСТЫ БЫЛИ ПОЧТИ ОДНОГО САМНОЙ Я 182 А ДЕВИЛЫ АВТИКИ 175СМШИШКИ БЫЛИ КРУПНЕЕ И СМОЛИСТЕЕ ЧЕМ В БОКСЕ УРОЖАЙ С ЭТИХ ДВУХ КУСТОВ ДЫЛ БОЛЬШЕ ЧЕМ В БОКСЕ С ТРЁХ КУСТОВ!НО ПО СИЛЕ НАКУРА И ВКУСА БЫЛЕ ОДИНАКОВО ХОРОШИ ВСЕ! ПО МОЕМУ МНОГОЛЕТНЕМУ ОПЫТУ МОГУ СКАЗАТЬ ЧТО ДЕВИЛ ПО ПЯТИ БАЛЬНОЙ ШКАЛЕ; 1)ОЧЕНЬ УРОЖАЙНЫЙ СОРТ Я ДАЖЕ С МАЗАРА СТОЬКО НЕКОГДА НЕСОБЕРАЛ , 5 БАЛОВ! 2)ПО ВКУСОВЫМ КАЧЕСТВА ДОВОЛЬНО ТАКИ НЕПЛОХ НО НА ЮБИТЕЛЯ ЧЕТЫРЕ БАЛА ! 3) ПО КОЛИЧЕСТВУ И КАЧЕСТВУ МАСЕЛ ТВЁРДАЯ 5! 4)ШИШКИ БОЛЬШИЕ И ТВЕРДЫЕ! 5)НЕПРИХОТЛИВ В ВЫРАЩИВАНИИ И НЕБОИТЦА НЕ ПАРОЗИТОВ НЕ ПЛЕСЕНИ! 6) И ПОСЛЕДНЕЕ НАВЕРНО САМОЕ ВАЖНОЕ ДЛЯ ЛЮБОГО ИЗНАС НАКУРИВАЕТ МОЩНО И НАДОЛГО ВСЕГДА , ВСЕХ, ВЕЗДЕ!!!!! ПОЭТОМУ КТО НЕПРОБЫВАЛ ЭТОТ ЛЕГЕНДАРНЫЙ СОРТ НЕПОЖАЛЕИТИ И ВРЕМЯ С ДЕНЬГАМИ ПОТРАТИТЕ НЕЗРЯ!!! ВСЕМ УДАЧНЫХ ГРОВОВ И КЛАСНЫХ ХАРВОВ!!!

  • 30 січня 2015 15:20
  nice

  Нереально крутой сорт, уже раза 3 брал, все нравится, пророс тает все отлично урожай большой, приходит все быстро, + бонус получаю и хорошую скидку, все классно, спасибо) всем советую этот магазин, и этот крутой сорт) берите не по жалеете)

  • 13 січня 2015 16:29
  ss

  Великолепные орехи очень убойные и отлично ростущие, спасибо за бонус и скидку.

  • 12 січня 2015 14:28
  Класс

  Просто класс, берите не пожалеете, спасибо за бонусы, все быстро пришло и организовано!!

  • 10 січня 2015 03:32
  s

  Хороший сорт, растет без проблем, все классно наверно еще возьму его()

  • 09 січня 2015 14:27
  хороший

  Качественный товар и за это большое спасибо, все проросло как надо, спасибо за бонус, буду еще у вас заказывать, хороший магазин.

  • 06 січня 2015 18:32
  Отличнейший сорт

  Магазину спасибо за качество, пришло все вовремя, проросло тоже все, и убило тоже крепко))) спасибо за бонусы)

  • 03 січня 2015 15:16
  Очень хорошый сорт

  Авто сорт периот каторый незанимает много времени. созревшие бошки и центральные шишка выглядят очень плотно на вид)) урожайность бег девила просто бомба!!)) трип выхлоп приятный с фкуктовым вкусом и ели заметным сканком на любителя)))))

  • 03 червня 2014 22:14
  Довольный клиент

  Выразить хочу благодарность магазину за быстрое реагирование и за ответы на все вопросы. Заказал пачку фемок из 7 семян конопли. Проросли все, ростут все. Сейчас уже этот монстр почти метр у меня, а ему еще цвести. Думаю урожай будет офигенный!
  Спасибо магазину ganjaseeds

  Магазин насіння конопель -GanjaSeeds Україна
  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду
  Ми використовуємо куки. Продовжуючи користуватися сайтом ви приймаєте нашу політику обробки персональних даних