Насіння конопель Auto Big Devil 2 feminised GanjaLiveSeeds

 • Огляд

  Автофем "Великий Диявол" - рідкісний сативно-індічний гібрид, отриманий селекціонерами насіннєвого банку GanjaLiveSeeds шляхом гібридизації оригінального Big Devil. Їх назви виробник вирішив залишити в секреті, що аж ніяк не применшує значущість даного сорту канабісу в канна-культурі загалом. Продаж насіння конопель даного стрейну здійснюється інтернет-магазином GanjaSeeds. Ми – офіційні представники сідбанку в СНД.

  Загальні характеристики конопель Big Devil


  У генотипі автофема фігурують індика та сатива, утворюючи гармонійний баланс з перспективами з багатьох аспектів, що описує переваги штаму перед аналогами. Дев'ять тижнів цвітіння – повніше прийнятні терміни, з урахуванням вилки часу від прокльовування «горішка» до харвесту в межах двох з половиною місяців. До піку зрілості конопліовод отримує до 50 грамів з кожного куща в закритому просторі. При цьому висота розтишок не перевищує півтораметрової позначки (indoor). Також гарантовано 18% тетрагідроканнабінолу у стаффі, готовому до вживання.

  Вирощування конопель Big Devil


  Культивація відбувається порівняно легко навіть для новачків. Досвідчені знавці справи зможуть досягти максимальних показників урожайності за рахунок реалізації різноманітних технік, тренувань. Ростишки невибагливі у догляді, не вимагають особливих умов. Достатньо забезпечити якісне освітлення, регулярний полив, щоб автоквітучі «дівчата» обдарували почесною ганджею.

  Медичне застосування конопель Big Devil


  Цілющі властивості трави, її екстрактів призначені для зниження больових відчуттів будь-якої природи, зміцнення сну, нівелювання нудоти та нормалізації апетиту. У комплексному лікуванні нерідко застосовують для боротьби з глаукомою, бронхіальною астмою, розсіяним склерозом та іншими захворюваннями.

  Смак та ефект коноплі Big Devil


  Запах марихуани виразно фруктовий, з вишуканими пряними нотками, характерним сканковим присмаком. З першої затяжки щільним насиченим димом курця охоплює ейфоричне передчуття радості та благоговіння. Поступово енергетичний підйом плавно перетікає в заспокоєння та релакс.

 • Характеристики
  Виробник:GanjaLiveSeeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:середня – до 100 см.
  Врожайність Outdoor:висока до 250 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 400 до 600 грамів на 1 м2 або до 200 грамів з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  CBD:Середній – 0,6 – 2 %
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica = Sativa / Ruderalis
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Фруктовий
  Ефект:енергетичний підйом плавно перетече в заспокоєння і релакс
  Медичний сорт:так
  Для новачків:так
  Переможці кубків:да
  :середнє
  :Big Devil
  :середнє 400 - 600 м / 1м2
 • Насіння конопель Auto Big Devil 2 feminised GanjaLiveSeeds Відгуки
  Відгуків ще немає - ваш може стати першим!
   Будьте першим, хто напише відгук про цей продукт!
  Код товара: 6105
   Buy Насіння конопель Auto Big Devil 2 feminised GanjaLiveSeeds
   Рідкісний сативно-індійський гібрид, отриманий шляхом схрещування кількох сативних та індивідуальних штамів. Їх назви виробник вирішив залишити в секреті, що аж ніяк не применшує значущість даного сорту канабісу в канна-культурі загалом.
   Артикул:GS06105
    В наявності  Україна
   596 грн. за 10 шт.
   Контакти
   Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
   Карта проїзду
   Пн — Сб 09:00 – 21:00
   Карта проїзду