• Огляд

  Генетична історія автофема Біг Бад бере свій початок у сімействі культового Lowryder. Хоча саме auto Big Bud feminised від насіннєвого банку Ganja LiveSeeds – результат кросу Big Bud x Northern Lights x Skunk. Замовити насіння конопель в Україні, та не тільки вказаного гібриду, пропонує інтернет-магазин GanjaSeeds.

  Загальні характеристики конопель Big Bud


  Домінування індики в генотипі дозволило новинці демонструвати швидкісне цвітіння протягом семи-дев'яти тижнів. При середній висоті дорослих рослин, культурі властива висока врожайність та шикарний відсоток тетрагідроканнабінолу у готовому стафі. Орієнтуючись на дані гроверів, навіть новачки можуть розраховувати на збір 50-80 г шишок з куща. Досвідченим майстрам вдається домагатися значно масштабнішої кількості бошок, без втрати якості та концентрації каннабіноїдів.

  Выращивание конопли Big Bud


  Для культивування штаму, достатньо базових знань коноплярства та бажання досягти позитивного результату. Садівникам, які мають досвід вирощування трави, буде цікаво реалізувати власні ідеї у вигляді технік, тренувань. Подібні сорти канабісу відмінно реалізують потенціал у закритих приміщеннях, відкритому ґрунті, теплицях.

  Медичне застосування конопель Big Bud


  Цей гібрид не визнаний медичним, але допоможе впоратися з проблемами сну, нудотою та допоможе розслабитися після важкого трудового дня.

  Смак та ефект коноплі Big Bud


  Запах марихуани проявляється ще на кольорі, є гармонійним букетом дозрілих фруктів, пряних ароматів, що доповнюються оригінальною свіжістю. У процесі куріння відчувається несподівано м'який вплив на тіло без жорсткого стоуну. Мозок підбадьориться та простимулює творчий початок. Завершальна фаза не менш приємна, розслаблює, огортає безмірним затишком, теплом і дарує легку ейфорію.

 • Характеристики
  Виробник:GanjaLiveSeeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:середня – до 100 см.
  Врожайність Outdoor:середня до 150 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 400 до 600 грамів на 1 м2 або до 200 грамів з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa / Ruderalis
  Генетика: Bud
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Цитрусовий
  Ефект:stone в легкую эйфорию
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :Big Bud x Northern Lights x Skunk
  :середнє 400 - 600 м / 1м2
Код товара: 6101
  Buy Auto Big Bud feminised GanjaLiveSeeds
  Подібні сорти канабісу відмінно реалізують потенціал у закритих приміщеннях, відкритому ґрунті, теплицях. Для культивування штаму, достатньо базових знань коноплярства та бажання досягти позитивного результату.
  Артикул:GS06101
   В наявності  Україна
  596 грн. за 10 шт.

  Отзывов пока нет – ваш может быть первым!

  Магазин насіння конопель -GanjaSeeds Україна
  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду