• Огляд

  Автофемінізований гібрид auto Betty Boo feminised від найбільшого сідбанка GanjaSeeds з'явився в лабораторіях компанії, завдяки складному кросу відразу трьох стрейнів: Mazar, Lowryder і Lowryder # 2. Результатом виявився швидко зростаючий комерційний сорт з достатньо коротким терміном цвітіння і, відповідно, швидким збором врожаю. Даний продукт швидко знайшов свою цільову аудиторію серед гроверів і продовжує залишатися стабільно популярним.

  Загальні характеристики конопель Betty Boo

  Поєднання в генетиці Сатіви і Індіки одночасно, роблять сам сорт більш універсальним, а його зовнішності властиві риси обох фенотипів. Auto Betty Boo feminised показує стабільні результати не тільки в індорі, де найчастіше зустрічається автофем, але і в аутдорі. Чудовий гібрид швидко росте і досягає своєї пікової висоти (не більше 40 сантиметрів) неймовірними темпами. Як тільки з'являються перші суцвіття, кущі автоматично зацвітають, і триває це не більше восьми тижнів. Для інших автоквітучих сортів такий короткий період не завжди можливий. Ваше крихітне «дерево» дасть урожай в межах 20-40 грам. І це буде шикарний стафф з хорошими показниками вмісту тетрагідроканнабінолу та каннабідіола.

  Вирощування конопель Betty Boo

  Даний гібрид рекомендований до вирощування новачкам, з тієї простої причини, що, незважаючи на невеликі розміри і швидку вегу, конопляні кущі auto Betty Boo feminised терпимо реагують на помилки, які регулярно допускають початківці коноплярі. Грубо кажучи, як би ви не старалися нашкодити рослинам, вони все одно дадуть вам такий-сякий урожай. У разі успішного гровінгу, це буде справжня вдячність у вигляді відбірних бошек найвищої якості.

  Медичне застосування конопель Betty Boo

  Індічно-Сатівна природа гібрида привертає медиків своїм стабільним заспокійливим ефектом. Але при наявності Сатіви скам'яніння не таке жорстке і присутність легкості в організмі тільки на руку тим, кому необхідно подолати депресію або тривожний стан. Загальне психофізичне перенапруження також можна легко зняти завдяки auto Betty Boo feminised.

  Аромат і ефект конопель Betty Boo

  Запах і смак у даного сорту марихуани приємний, солодкий, в якому присутні цитрусові нотки. Виходить дуже гармонійний і привабливий аромат, як до куріння, так і під час нього.

  Ефект при вживанні настає практично миттєво, поступово нарощуючи швидкість ейфорійного тріпу. Досягаючи свого піку, робить голову ясною і здатної генерувати дуже цікаві ідеї. Канабіс сприяє креативному мисленню і творчості в цілому.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:низькорослі
  Висота Indoor:дуже низькорослі – до 40 см.
  Врожайність Outdoor:достатня – до 50 грамів з куща.
  Врожайність Indoor:середня від 300 до 400 г на 1м2 або до 150 г з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa / Ruderalis
  Генетика: Lowryder
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Цитрусовий
  Ефект:настає практично миттєво, поступово нарощуючи швидкість ейфорійного тріп
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:ні
  Переможці кубків:немає
  :низьке
  :Mazar х Lowryder х Lowryder # 2
  :низьке 300 - 500 м / 1м2
Код товара: 1807
  Buy Auto Betty Boo feminised Ganja Seeds
  Auto Betty Boo feminised показує стабільні результати не тільки в індорі, де найчастіше зустрічається автофем, але і в аутдорі. Чудовий гібрид швидко зростає і досягає своєї пікової висоти (не більше 40 сантиметрів) неймовірними темпами.
   В наявності  Україна
  119,60 грн.

  1 review for Auto Betty Boo feminised Ganja Seeds

  1
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 12 червня 2019 10:09
  уауца

  Хороша індика щоб на роботі покурити і не паліться, або з ранку. Не сильно обсаджувати, просто сповільнюєшся до комфортного темпу. Мені особисто допомагає спеку переносити легше. Якщо важкої індика згас, на солцепёке починаєш тупити, а ось з Auto Betty Boo feminised не так .. ну і жора теж менше після неї

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду