• Огляд

  Автоквітуча фемінізована версія популярного сорту AK 49, ледь не стала популярнішою, ніж оригінал. Але якщо розглядати саме категорію автофемів, то тут гібрид auto AK 49 feminised є однозначно одним з лідерів. Простота гровінгу і вражаючий урожай - перше, на що ви звернете увагу. Однак це ще не всі переваги сорту.

  Загальні характеристики конопель AK 49

  Використовуючи цілий список фенотипів Indica, Sativa і чистого Ruderalis, брідерам GanjaSeeds вдалося запропонувати концептуально новий продукт найвищої якості. Домінуючими в селекції є стрейни Lowryder і AK 49. Стабільність сходів і, як наслідок, врожаю - лише видима частина айсберга. Найцікавіше починається в процесі вживання. Настільки сильним ефектом володіють лише поодинокі представники категорії автофемів. І це з урахуванням того, що гровери збирають по 500-600 грамів хеша з рослин, висота яких вкрай рідко досягає 70-80 сантиметрів. Зміст ТГК у готовій до вживання сухій речовини практично завжди висока. У поєднанні з середніми показниками частки КБД, виходить дуже примітний сорт.

  Вирощування конопель AK 49

  Перше, на що вам слід звернути увагу заздалегідь - це інтенсивне виділення запаху у рослин сорту auto AK 49 feminised. Для індора вам неодмінно знадобиться встановити вугільні фільтри в систему вентиляції. Та й сама установка повинна бути порівняно потужною.

  Цвітіння у гібрида починається рано і триває до дев'яти тижнів. Момент піку зрілості настає не раніше восьмого тижня. В залежності від уподобань гровера, приблизно до того моменту вже можна замислюватися про збір врожаю. Експерти GanjaSeeds настійно рекомендують спробувати новачкам для дебютного грову саме цей сорт, в зв'язку з простотою вирощування та хорошою врожайностю навіть внаслідок допустимих недосвідченими коноплярами помилок.

  Медичне застосування конопель AK 49

  Не являючись медичним сортом, AK 49 на подив ефективний в подоланні тривожних станів і як знеболюючий при головних болях або мігрені. Сорт якісно зміцнює сон і дозволяє зняти перенапруження в кінці робочого дня.

  Аромат і ефект конопель AK 49

  Наявність чималої кількості смоли, апріорі дає злегка солодкуватий присмак, доповнюють який тонкі нотки сандалового дерева. Психоделічний ефект від вживання цілком відповідає рівномірному змісту Сатіви і Індіки. Ви отримуєте синтез стоун-ефекту з приємним теплим розслабленням.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:висока – до 150 см.
  Врожайність Outdoor:середня до 150 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 400 до 600 грамів на 1 м2 або до 200 грамів з куща.
  THC:Дуже високий – 20 – 24%
  CBD:Середній – 0,6 – 2 %
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:10 - 12 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa / Ruderalis
  Генетика: Lowryder
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Солодкий
  Ефект:психоделічний, синтез стоун-ефекту з приємним теплим розслабленням
  Медичний сорт:так
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  Особливості:інтенсивне виділення запаху на цвітінні
  :низьке
  :AK-49 x Lowryder
  :середнє 400 - 600 м / 1м2
Код товара: 1802
  Buy Auto AK 49 feminised Ganja Seeds
  Використовуючи цілий список фенотипів Indica, Sativa і чистого Ruderalis, брідерам GanjaSeeds вдалося запропонувати концептуально новий продукт найвищої якості. Домінуючими в селекції є стрейни Lowryder і AK 49. Стабільність сходів і, як наслідок, врожаю - лише видима частина айсберга.
   В наявності  Україна
  119,60 грн.

  4 reviews for Auto AK 49 feminised Ganja Seeds

  4
  0
  0
  0
  0
  3
  без оцінки
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 16 жовтня 2020 17:45
  AK 49

  Довольно сильный эффект. Чем-то напомнил лсд. Но с такой генетикой сложно быть слабым) Так что ставлю твердую 5!

  • 30 вересня 2019 15:53
  fEM

  Еее сорт очень крутой, хоть у меня и не много урожая вышло, но очень мощный в плане курения. В выращивании у меня проблем не было.
  Очень рада что по пробовала этот сорт!
  Спасибо менеджеру за помощь в подборе сорта!

  • 27 вересня 2019 14:10
  Норм сорт

  Скажу так что сорт зашел, взял на пробу пару семян, с 4 - 3 взошли, дали хороший урожай и не плохой эффект в употреблении.
  Возможно возьму еще пару семян данного сорта. Рекомендую по пробовать, возможно он и вам зайдет.

  • 04 червня 2019 13:09
  Auto АK 49

  Привіт в сим! Я хочу трохи розказати про коноплю, тим людям які сумніваюся в ній, а бо думають що це наркотик. Кого не цікавить можете не читати. Що року на планеті через куріння, помирають 7 мільйонів людей 900 тисяч з них навіть не курять.Але помирають від вживання вторичного диму.У боротьбі з курінням, інформація стає частию арсеналу.Який допомагає зрештою позбутися, цією залежності. Ось кілька переконливих факторів, перейти на коноплю. І для здоровья краще і для мозгу, і розслабитись можно після тяжкої праці.

  • 16 травня 2019 13:45
  feminised

  Крутой магазин! Мне всё понравилось, быстрая доставка,хорошие ребята. По статистике, в странах Европы марихуана не является наркотиком.Так как у нас....Только что и кричат наркоманы фу!!!! У меня только один вопрос,к тем людям которые курят сигареты.А вы кто не наркоманы??? Не для кого нету секрета что в сигаретах есть наркотик.Что потом вызывает охоту покурить,а в травке зависимости нету.Так что я не могу сказать что это является наркотиком...Всем хорошого настроение и хорошого дня!!!

  • 27 квітня 2019 02:31
  Заказ

  такого быстрого обслуживания у меня еще не было. После заказа посылка пришла на следующий день. Респект магазину Ганджасиид!!!

  • 11 вересня 2018 17:49
  всем сюда

  Шишули гребут не по детски, с выращиванием проблем ноль. Кустики красавцы по 70 см выросли

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду