Насіння ганжі Auto Royal Creamatic feminised Ganja Seeds

 • Огляд

  Auto Royal Creamatic feminised – дивовижний індічний сорт з приємним, насиченим, солодко-карамельним смаком. Сатівна складова становить лише 10%. Частка рудераліса – 30%.

  Історія походження, особливості Auto Royal Creamatic

  Задля селекції автоквітучого Royal Creamatic було використано оригінальний Honey Cream, що є одним із найпопулярніших представників індіки, схрещеного з рудералісом.Як і Honey Cream, отриманий гібрид має приголомшливий, потужний ефект та смак солодкої карамелі.

  Особливості вирощування коноплі у відкритому ґрунті Auto Royal Creamatic

  Цей сорт невибагливий у вирощуванні. Навіть початківець впорається з культивацією, а досвідчений конопляр зможе отримати масу задоволення від експериментів у методиках культивування конопель і домогтися максимальних показників врожайності. Рослина вирізняється середніми розмірами. Висота рідко перевищує позначку в 1 метр, що робить кущ максимально непомітним серед дикоростучих трав. Гроверу слід обрати ділянку з поживним ґрунтом, на краю лісу, оскільки серед густих хащів є ризик утворення плісняви. Суцвіття доволі масивні та щільні, потребують достатньої провітрюваності галявини. В іншому, жодних труднощів із вирощуванням не має виникнути. За умови належного поливу і своєчасної обробки від комах-шкідників, конопляр зможе отримати близько 150 грамів пружних, смолистих шишок.

  Вирощування канабісу вдома Auto Royal Creamatic

  Задля досягнення максимальних показників врожайності, гроверу слід облаштувати бокс середніх розмірів. Висота рослини в умовах закритого ґрунту рідко перевищує 80 сантиметрів. Кущі доволі компактні. Центральна кола прикрашатиме кущ смолистими суцвіттями. Для вирощування якнайкраще підійде горщик на 10-15 літрів. Поживний ґрунт, достатнє освітлення і своєчасний полив забезпечать навіть новачка гідним врожаєм, що може скласти близько 600 грамів з одного квадратного метра.

  Класичний аромат марихуани на цвітінні буде достатньо відчутним. Тож садівникові не варто нехтувати фільтром, оскільки специфічний аромат може привернути небажану увагу сторонніх осіб.

  Якщо конопляр бажає спробувати свої навички у мікрогрові, слід пам'ятати, що цей гібрид автоквітучий, а це значить, що будь-яка помилка може призвести до непоправних наслідків, адже на швидке виправлення помилок у нього просто не буде часу. Повний життєвий цикл рослина проходить за 8-9 тижнів.

  Смакові якості та аромат Auto Royal Creamatic

  Як вже зазначалося вище, гібрид вирізняється неймовірним карамельно-солодким смаком.

  Ефект коноплі Auto Royal Creamatic

  Як і належить індічним представникам конопель, седативний ефект споживачеві забезпечений протягом тривалого часу. Вже за кілька хвилин після вживання, ви відчуєте легке занурення у релакс, без різких сплесків, але доволі потужне. Завдяки м'якому і приємному аромату та смаку солодощів, занурення буде максимально комфортним. Підійде для вечірнього споживання.

  Медичне використання, ТГК/КБД

  Оскільки складова КБД надзвичайно низька (не перевищує 0,5%), медичний потенціал цього гібрида практично відсутній. Однак це не свідчить про те, що він непридатний у терапії тривожних станів. Показник ТГК (у межах 16-19%) подарує неабияке відчуття невагомості та лінощів. Позбавить і думки, і м'язи від втоми після важкого дня. Допоможе впоратися із безсонням та відсутністю апетиту.

  Терміни цвітіння та рекомендації Auto Royal Creamatic

  Уже після 6 тижнів цвітіння турботливий конопляр зможе почати харвест. Суцвіття вирізняються доволі високою смолистістю, тому на тримі варто запастися терпінням, бо липнути буде все: пальці, інструменти.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:низькорослі – до 80 см.
  Врожайність Outdoor:достатня – до 150 грамів з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 400 до 600 грамів на 1 м2 або до 200 грамів з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:6 - 7 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa / Ruderalis
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Солодкий
  Ефект:релакс
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
 • Насіння ганжі Auto Royal Creamatic feminised Ganja Seeds Відгуки
  Відгуків ще немає - ваш може стати першим!
   Будьте першим, хто напише відгук про цей продукт!
  Код товара: 8794
   Buy Насіння ганжі Auto Royal Creamatic feminised Ganja Seeds
   Auto Royal Creamatic feminised – дивовижний індічний сорт з приємним, насиченим, солодко-карамельним смаком. Сатівна складова становить лише 10%. Частка рудераліса – 30%.
    В наявності 
   279,60 грн.
   Контакти
   Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
   Карта проїзду
   Пн — Сб 09:00 – 21:00
   Карта проїзду