Насіння Auto Quick One feminised Ganja Seeds

 • Огляд

  Auto Quick One feminised – один із найбільш унікальних гібридів у лінійці нашого магазину. Лише за 6 тижнів цвітіння гровер матиме змогу насолоджуватися ароматним врожаєм смолистих шишок. Цей сорт, що не вимагає особливих зусиль, володіє винятковою генетикою і цілком виправдано здобув визнання серед коноплярів.

  Історія походження, особливості Auto Quick One

  У селекції сорту були залучені оригінальні сорти, такі як:

  • Lowryder
  • Williams Wonder
  • Northern Lights

  Задля набуття автоцвітіння було використано рудераліс. Зрештою брідери отримали гібрид із приголомшливими характеристиками:

  • Запах середньої інтенсивності на стадії цвітіння.
  • Легкий аромат та присмак цитрусових під час споживання.
  • Справжній седативний ефект індіка-домінантних сортів.
  • В умовах індору висота куща не перевищує 50-60 сантиметрів.

  І це далеко не усі переваги автоквітучого Quick One.

  Особливості вирощування коноплі у відкритому ґрунті Auto Quick One

  Висота цього сорту в умовах аутдору рідко сягає позначки 150 сантиметрів, що робить його ідеальним варіантом для вирощування у гущавинах лісу або біля води. Рослина вирізняється середньою кущистістю. Суцвіття доволі щільні, тому за кілька тижнів цвітіння варто подбати про достатній простір навколо рослини, аби повітря вільно обдувало кущ, а отже, і шишки. Натомість гібрид не потребує особливих знань у сфері коноплярства. Все, що знадобиться гроверу, це підібрати місцину з поживним ґрунтом, забезпечити своєчасний полив, а решту зробить природа та генетика. Врожайність, за умови дотримання мінімально комфортних умов, може становити 150 грамів з одного куща. І це не межа, деяким гроверам вдавалося досягти і більших результатів.

  Вирощування канабісу вдома Auto Quick One

  Як ми вже зазначали вище, сорт зрідка виростає вище 80 сантиметрів. Переважно висота куща зазвичай становить близько 50-60 сантиметрів. Задля отримання врожайності у 300-400 грамів з квадратного метра посіву, гроверу достатньо придбати гідне освітлення, горщик на 10-15 літрів та поживний ґрунт, забезпечити температурний режим та своєчасний полив. Аби домогтися більших результатів, варто подбати про добриво, але стежте за ростом куща, його станом. Досвідченому гроверу вдасться домогтися врожайності понад 400 грамів. Початківцям же не слід ризикувати та не вдаватися до експериментів. Аромат на цвітінні середньої інтенсивності, але не варто нехтувати фільтром. Як і в умовах відкритого ґрунту, упродовж періоду цвітіння варто подбати про обдув рослини, оскільки шишки доволі щільні.

  Смакові якості та аромат Auto Quick One

  Поціновувачам цитрусової лінійки марихуани цей сорт буде справжньою знахідкою. Аромат не буде переповнений цитрусовими, лише дасть змогу лише доторкнутися до цього букету. Доволі ніжним та м'яким.

  Ефект коноплі Auto Quick One

  Як і належить індіка-домінантним сортам, гібрид подарує справжній розслаблюючий ефект. Сатівна складова відчуватиметься лише протягом перших кількох хвилин у вигляді легкого підйому. Підійде для вечірнього споживання.

  Медичне використання, ТГК/КБД

  Показник КБД дуже незначний (близько 0,50%), тому Quick One не знайшов себе у медицині. Але, як і належить усім гібридам із седативним ефектом, допоможе зняти напругу, розслабити кожну клітинку організму і подарує здоровий міцний сон. Показник ТКГ – 10-15%.

  Терміни цвітіння та рекомендації Auto Quick One

  Життєвий цикл рослини становить 8 тижнів, деяким гібридам може знадобитися 9 тижнів. Цвітіння триватиме близько 6 тижнів, що відносить цей сорт до представників швидквітучих автіків. Як уже йшлося вище, цей сорт невибагливий і якнайкраще підійде початківцям, але варто пам'ятати, що його шишки досить щільні й не варто зловживати показниками вологості. Це може призвести до розвитку плісняви, незалежно від умов вирощування. Якщо гровер обрав аутдор, слід підготувати ділянку, очистити її від заростей навколо рослини, аби повітря вільно циркулювало навколо куща. В умовах індору – подбати про вентиляцію та обдув.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:низькорослі – до 80 см.
  Врожайність Outdoor:достатня – до 150 грамів з куща.
  Врожайність Indoor:середня від 300 до 400 г на 1м2 або до 150 г з куща.
  THC:Середній – 10 – 15 %
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:6 - 7 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa / Ruderalis
  Генетика: Northern
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Цитрусовий
  Ефект:релакс
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
 • Насіння Auto Quick One feminised Ganja Seeds Відгуки
  1
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5.00 із 5 зірок
  • М
   • Сьогодні 14:34
   Отличный сорт!

   Семена все целые, очень заботливо ухаживал и получил хороший урожай.Спасибо.

  Read all 1 review on Насіння Auto Quick One feminised Ganja Seeds
Код товара: 8787
  Buy Насіння Auto Quick One feminised Ganja Seeds
  Auto Quick One feminised – один із найбільш унікальних гібридів у лінійці нашого магазину. Лише за 6 тижнів цвітіння гровер матиме змогу насолоджуватися ароматним врожаєм смолистих шишок.
   В наявності 
  119,60 грн.
  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду