• Огляд

  Винятковий сатіва-домінантний сорт демонструє якнайкращі риси індіки та сатіви – генетику легендарної Mimosa, неперевершеного Purple Punch та силу автоцвітіння Bruce Banner Auto. Цей дивовижний стрейн завоював увагу і всесвітнє визнання завдяки своїм унікальним якостям і збалансованому ефекту, зробивши його популярним вибором серед споживачів.

  Історія Auto Mimosa Bruce Banner XL

  Auto Mimosa Bruce Banner XL – результат унікального поєднання популярного сімейства Mimosa: Clementine [Tangie x Lemon Skunk], Purple Punch [Larry OG x Grand Daddy Purple] і автоквітучого сорту Bruce Banner Auto [Bruce Banner x Gorilla Girl XL Auto]. Ця «зоряна» команда поєднує 65% сатіви та 35% індики, даруючи чарівні аромати, смаки й приголомшливі ефекти в єдиному виконанні.

  Виведений досвідченими селекціонерами, гібрид втілив у собі усю сутність сатіви, яскраві риси індіки та простоту вирощування завдяки генетиці автоквітучого рудералісу. Уособлюючи дух інновацій, Auto Mimosa Bruce Banner XL є справжнім подарунком світу канабісу.

  Зовнішні риси Auto Mimosa Bruce Banner XL

  Auto Mimosa Bruce Banner XL вирізняється чарівними зовнішніми даними, компактною будовою і приземленим профілем заввишки у 50-130 см. Характерною особливістю культури є грона шишок з яскравим забарвленням фіолетового, зеленого і помаранчевого відтінків. Щільні, щедро огорнуті смолистими трихомами суцвіття підкреслюють їх красу і привертають увагу, залишаючи незабутнє враження.

  Вирощування Auto Mimosa Bruce Banner XL

  Неважливо, досвідчений ви садівник чи тільки починаєте свій шлях у дивовижному світі гровінгу, вирощування Auto Mimosa Bruce Banner XL здатне принести вам море задоволення. Ця рослина прекрасно себе почуває як у закритому, так і у відкритому ґрунті, що робить її універсальною для гровера будь-якого рівня підготовки. Найкращі результати стрейн показує в індорі за постійного освітлення LED-лампами повного спектра у режимі 18/6 або 20/4. Забезпечте рослині ідеальні умови для зростання: належну вентиляцію, фільтрацію повітря і ретельний контроль за рівнем вологості.

  Вирощування у відкритому ґрунті передбачає вибір дренованого ґрунту і сонячної ділянки для досягнення найкращих результатів. Використання 12-15-літрових горщиків забезпечить активний розвиток кореневої системи, а застосування органічних і мінеральних добрив допоможе повністю розкрити потенціал рослини.

  Профіль канабіноїдів Auto Mimosa Bruce Banner XL

  Auto Mimosa Bruce Banner XL справляє потужний психоактивний ефект із вмістом ТГК у межах 18-26% за мінімального вмісту КБД (0,1%). Такий дивовижний профіль канабіноїдів сприяє досягненню вираженого ейфоричного та церебрального ефекту, що стимулює творчі здібності та концентрацію уваги та робить його ідеальним стрейном для денного споживання та соціальної активності. Водночас фінальні акорди індіки стануть джерелом медитативного релаксу після довгого і напруженого дня.

  Смак і аромат Auto Mimosa Bruce Banner XL

  Гібрид демонструє дивовижну комбінацію терпенів, серед яких лімонен, мірцен, бісаболол, сабінен і каріофіллен. Саме вони надають насиченого цитрусового, кипарисового і сирного аромату, доповненого солодкими та землистими відтінками. Смак запам'ятається чудовим поєднанням апельсина, полуниці та лимона, тонким квітковим і фруктовим акордом на видиху.

  Врожайність і терміни цвітіння Auto Mimosa Bruce Banner XL

  Auto Mimosa Bruce Banner XL - щедрий сорт, здатний принести до 450-550 г ароматних шишок з одного квадратного метра у закритому ґрунті та близько 50-170 г з одного куща в ауті. Завдяки короткому циклу (8 тижнів), гровери можуть насолодитися плодами своєї праці надзвичайно швидко.

  Рекреаційне та медичне споживання Auto Mimosa Bruce Banner XL

  Приготуйтеся до американських гірок ейфорії та захоплення. Початковий сплеск енергії та бадьорості нададуть мотивації та зосередженості, перетворюючи стрейн на ідеальний "інструмент" для творчих починань або соціальної активності. У міру наростання інтенсивності впливу, по тілу розіллється м'який розслаблювальний потік, що усуває напругу і стрес.

  Завдяки своїй нестримній збадьорливій енергії, споживачі канабісу у медичних цілях належно оцінять його здатність позбавити порушень психоемоційного спектра, тривожності та депресії. Крім того, маючи протизапальні та знеболювальні властивості, Auto Mimosa Bruce Banner XL допоможе впоратися з хронічним болем і мігренню.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:висока – до 150 см.
  Врожайність Outdoor:середня до 150 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 400 до 600 грамів на 1 м2 або до 200 грамів з куща.
  THC:Екстремальний – 25+%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Sativa / Indica / Ruderalis
  Генетика: Skunk
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Цитрусовий
  Ефект:ейфорія
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
Код товара: 8990
  Buy Auto Mimosa Bruce Banner XL feminised Ganja Seeds
  Цей дивовижний стрейн завоював увагу і всесвітнє визнання завдяки своїм унікальним якостям і збалансованому ефекту, зробивши його популярним вибором серед споживачів.
   В наявності 
  251,70 грн.
  279,60 грн.
  0
  0
  0
  0
  0
  1
  без оцінки
  Середня оцінка покупців
  0 / 5
  • 10 листопада 2023 17:52
  Все хорошо

  Приветствую, заказывал 7 семян пришло 9 , замочил , лопнули все 9 (очень быстро ) посадил , сейчас 2 недели все хорошо , очень жду харвеста посмотрим на урожайность

  Магазин насіння конопель -GanjaSeeds Україна
  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду