• Огляд

  Уявіть собі сонячний літній ранок. Повітря насичене бадьорим ароматом квітучих фруктових дерев, який розносять по всій окрузі пориви теплого вітру. Саме ці чарівні відчуття подарує ця унікальна представниця сучасної американської генетики, повз яку просто неможливо пройти!

  Генетика та характеристики Auto Lemon Kix

  Auto Lemon Kix – фемінізований автоквітучий сатива-домінантний (60/35/5) гібрид із високим вмістом ТГК (до 21%). У його генетичному «коктейлі» плескаються сорти: Zkittlez і Las Vegas Lemon Skunk, приправлені щіпкою східноєвропейського рудералісу, що наділив стрейн функціоналом автоцвітіння.

  Рослина має відносно витягнуту і розлогу структуру, заворожуючи своєю красою. За сприятливих умов висота кущів досягає 150 см, що може вимагати застосування тренувань, що формують присадкуватий профіль. На стадії цвітіння вони набувають особливо привабливого вигляду, вистрілюючи вгору подовжені пружні кілки з щільними вузликами суцвіть, що сяють морозом смолистих трихом. Ці крихітні залози випромінюють неймовірно інтенсивний аромат цитрусових та сканку. Саме тому безпечне вирощування в індорі буде пов'язане з придбанням якісної вентиляційної системи та надійного вугільного фільтра з опцією заміни наповнювача.

  Смак та аромат Auto Lemon Kix

  Навряд чи знайдеться шанувальник каннабісу, який встояв би перед чарівною органолептичною симфонією Auto Lemon Kix, що звучить нотами стиглих фруктів, пекучого сканку та землістості на тлі ненав'язливих пряних акордів. Щільний і м'який дим має виражений смак цитрусових, неминуче викликаючи апетит вже при розпалюванні подрібнених суцвіть. Післясмак таїть у собі відтінки чорного перцю та мускусу, що зводять незабутню палітру Auto Lemon Kix у ранг селекційного шедевра.

  Рекреаційний та медичний потенціал Auto Lemon Kix

  Ефект Auto Lemon Kix приходить яскраво та потужно, захльостуючи свідомість ейфорією та шквалом творчих ідей. За ними слідує приємна фізична розслабленість при повній ясності мислення і зосередженості, що стимулюють вирішення поточних завдань або просто активне проведення часу поодинці або компанії друзів. Підбадьорливий вплив відрізняється тривалістю кілька годин, тому перша половина дня – найкращий час для зустрічі з Auto Lemon Kix.

  Широкий профіль терпенів з переважанням терпинолену, каріофіллену, мирцену, оцимену та лимонену наділяє стрейн ефективністю у боротьбі з депресією, занепадом сил і стресом, хронічним болем та запаленнями, мігренью.

  Вирощування Auto Lemon Kix

  При дотриманні базових принципів грова, виростити цей дивовижний автоквіт не складе труднощів навіть початківцю. Оберігайте рослини від стресу і не перестарайтеся з підгодівлями, а найкраще вирощуйте Auto Lemon Kix на органіці із внесенням бустерів на кольорі. В аспекті профілактичних обробок віддайте перевагу натуральним інсектицидам і пестицидам, наприклад олії німу або екстракту алое, які стануть не тільки надійним захистом рослини, але й додатковим ресурсом корисних речовин.

  Зважаючи на сатива-домінантну природу, сорт вимагатиме досить потужного освітлення, тому в індорі тримайте світильники включеними не менше 20 годин на добу протягом усього циклу. Для збільшення підсумкової врожайності застосовуйте LST на ранній везі, помірну дефоліацію, SoG/ScrOG на стадії передцвіту. Оптимальний об'єм контейнера – 10-15 л.

  Терміни дозрівання, врожайність та рекомендації Auto Lemon Kix

  В індорі повний цикл рослина проходить за 11-12 тижнів, після яких готуйтеся до збору шишок вагою до 500 г/м2. У вільному ауті цей термін може затягтися до 14 тижнів, проте щедрі 150-200 г ароматних суцвіть з одного куща однозначно варті очікування. Готуючись до збирання врожаю, орієнтуйтеся на колір трихом. Не поспішайте і будьте уважні, щоб не пропустити точний час діставати садові ножиці, адже максимальну цінність трихоми набувають саме в останні тижні цвітіння. На піку свого потенціалу вони набувають молочного відтінку з невеликою часткою бурштинових та прозорих крапель.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:висока – до 150 см.
  Врожайність Outdoor:середня до 250 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 400 до 600 грамів на 1 м2 або до 200 грамів з куща.
  THC:Дуже високий – 20 – 24%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:більше 12 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Sativa / Indica / Ruderalis
  Генетика: Skunk
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Фруктовий
  Ефект:эйфория в релакс
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
Код товара: 9023
  Buy Auto Lemon Kix feminised Ganja Seeds
  Уявіть собі сонячний літній ранок. Повітря насичене бадьорим ароматом квітучих фруктових дерев, який розносять по всій окрузі пориви теплого вітру.
   В наявності 
  199,60 грн.

  Отзывов пока нет – ваш может быть первым!

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду