Насіння марихуани Auto Candy Kush feminised Ganja Seeds

 • Огляд

  Автофемінізований Candy Kush – невисока рослина з відмінною врожайністю, сатівно-індічним ефектом. Попри перевагу індіки, сатівна частка проявить себе приливом ейфорії з перших хвилин вживання.

  Історія походження, особливості

  Під час селекції цього сорту були використані автоквітучий Pounder і оригінальний Kush. Властивий генетиці "Куш" ефект скам’янілості значною мірою передався цьому гібриду. Невисокий, до 80 сантиметрів кущ здатний нагородити уважного і дбайливого гровера врожайністю близько 400 грамів щільних і ароматних шишок.

  Особливості вирощування марихуани на вулиці

  Як ми вже зазначали вище, рослина, зрідка перевищує позначку 80 сантиметрів, але є доволі врожайною, як на свій зріст. Ідеальний варіант для нещільних лісових хащів. Рекомендуємо не висаджувати біля очерету, оскільки він доволі високий і може перешкоджати як проникненню світла, так і повітря. Обирайте віддалену, невеличку галявину у лісі, де зарості не дуже високі та масивні. Подбайте про своєчасну обробку рослинки від комах.

  Вирощування канабісу вдома

  Цей гібрид пасуватиме для вирощування у середніх та малих гроубоксах. Подібно до умов відкритого ґрунту, його висота зрідка перевищує 80 сантиметрів. Гроверу знадобиться горщик об'ємом від 5 до 10 літрів. Цього буде цілком достатньо, аби рослина повною мірою продемонструвала свій генетичний потенціал. Слід обережно ставитися до внесення підкормок. Надмірне використання може нашкодити, а недостатнє годування завадить рослині розкритися як у показнику врожайності, так і в ефекті дії.

  Під час цвітіння може виділяє доволі сильний аромат, тому гроверу не обійтися без надійного фільтра.

  Новачкам не варто розпочинати свою подорож у світ грову з цього сорту, оскільки він доволі вибагливий і таке знайомство може погано відобразитися на першому враженні від вирощування конопель.

  Смакові якості та аромат

  Задля отримання м'якого й ароматного стаффа пролікуйте врожай щонайменше 2 тижні. Таким чином ви розкриєте усю гаму аромату та смаку, створите умови для отримання більш м'якого диму. Загалом смак доволі витончений. У ньому відчувається як карамель, так і спеції, але чітко виражений солодкий присмак.

  Ефект канабісу

  Ефект, як для індічного сорту, вельми цікавий. З перших хвилин ви відчуєте підйом настрою, що поступово набуде легкої ейфорії, а вже згодом увійде індіка і накриє всепоглинаючим ефектом скам’янілості. Такого, що ви просто не зможете навіть руки підняти. Вам буде лінь повертати голову. Тож запасіться заздалегідь усім необхідним на відстані витягнутої руки. Оскільки вам не захочеться робити щонайменший рух навіть нею.

  Медичне використання, ТГК/КБД

  Цей сорт активно використовують у медичних цілях. Він здатний позбавити від систематичних, хронічних і епізодичних больових відчуттів. Усуває прояви симптомів хвороб, що складно протікають. Має потужний седативний ефект. Показник ТГК – на рівні 19%. КБД може сягати позначки 5%.

  Терміни цвітіння та рекомендації

  Весь цикл вирощування, від насінини до харвесту – 12-13 тижнів. 10-11 із них припадає на цвітіння. Під час покурів варто бути обачним, оскільки надмірне споживання може кепсько позначитися на самопочутті. Новачкам варто починати з пів норми.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:низькорослі
  Висота Indoor:низькорослі – до 80 см.
  Врожайність Outdoor:дуже висока до 400 грамів з куща.
  Врожайність Indoor:середня від 300 до 400 г на 1м2 або до 150 г з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  CBD:Високий – 2,1 – 5%
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:10 - 12 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa / Ruderalis
  Генетика: Kush
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Солодкий
  Ефект:эйфория в релакс
  Медичний сорт:так
  Для новачків:ні
  Переможці кубків:немає
 • Насіння марихуани Auto Candy Kush feminised Ganja Seeds Відгуки
  Відгуків ще немає - ваш може стати першим!
   Будьте першим, хто напише відгук про цей продукт!
  Код товара: 8808
   Buy Насіння марихуани Auto Candy Kush feminised Ganja Seeds
   Автофемінізований Candy Kush – невисока рослина з відмінною врожайністю, сатівно-індічним ефектом. Попри перевагу індіки, сатівна частка проявить себе приливом ейфорії з перших хвилин вживання.
    В наявності 
   119,60 грн.
   Контакти
   Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
   Карта проїзду
   Пн — Сб 09:00 – 21:00
   Карта проїзду