Ласкаво просимо на офіційний сайт інтернет магазину селекційного насіння канабісу! З 2008 року ми тішимо покупців широким асортиментом від кращих селекціонерів і сидбанків Нідерландів, Канади, Іспанії та США. Ми є найбільшим інтернет магазином в Україні, в якому можна купити якісне насіння конопель за доступними цінами. Тільки у нас є "Зал слави", в якому сидять справжні сорти-чемпіони, титуловані призери Cannabis Cup, імена яких вже багато років прикрашають головні сторінки відомих журналів, присвячених канабіс культурі.

Наші переваги та гідність

  • Безпека покупців - безпринциповий пріоритет нашого магазину. Компанія Ganja Seeds гарантує максимальний рівень конфіденційності особистих даних покупців. Для здійснення покупки досить надати мінімальну кількість інформації, необхідної для відправки замовлення. Особисті дані зареєстрованих користувачів ми зберігаємо на захищених і надійних серверах, і ні за яких умов не передаємо їх третім особам.
    Крім збереження персональної інформації ми також скрупульозно підходимо до надійної і непримітною упаковки. Все насіння конопель відправляється в протиударному, непримітному контейнері, що гарантує збереження товару під час транспортування. За погодженням ми можемо відправити покупку в "стелс" - упаковці, що забезпечує конфіденційність вмісту, наприклад в іграшці, одязі або сувенірі. При бажанні покупці можуть скористатися послугою "До запитання".
  • Якість. Ми реалізуємо тільки оригінальні насіння конопель. Протягом багатьох років ми співпрацюємо з найвідомішими сидбанками світу і заслужили репутацію перевіреного партнера серед тисяч гроверів по усій планеті. Насіннєвий матеріал зберігається в спеціалізованих приміщеннях, при збереженні необхідних норм температури, провітрювання, вологості і освітленості. Перш ніж відправити клієнту замовлення, елітне насіння конопель піддаються ретельному візуальному огляду на предмет тріщин або дефектів.
  • Економія. Щомісяця ми організовуємо конкурси та акції, безкоштовні роздачі і даруємо подарунки своїм клієнтам. При кожному замовленні ви гарантовано отримаєте приємний бонус у вигляді насіння або сувенірів. У магазині постійно діє дисконтна програма, а також задіяна гнучка система знижок.

Ми забезпечуємо зручність і простоту

  • Своєчасна доставка і цілодобова підтримка. Сформовані замовлення проходять обробку протягом однієї години і висилаються покупцеві протягом доби. Ми пропонуємо найширший вибір способів доставки і оплати. Оператори нашого магазину завжди онлайн 24 години на добу, 7 днів на тиждень. Вони завжди готові відповісти на всі Ваші запитання.
  • Зручний інтерфейс і інструменти для пошуку. Купити насіння конопель не складе великих труднощів. Всього кілька кліків мишкою і товар буде оформлений. Для здійснення покупок не обов'язково бути зареєстрованим користувачем. З кожним роком ми покращуємо сервіс, роблячи його зрозумілим і простим. Насіння конопель розформовані за категоріями, що полегшує пошук.

Наша репутація не вимагає доказів

Наш магазин працює з 2008 року і більшість гроверів пострадянського простору встигли оцінити якість наших товарів і бездоганне обслуговування. За час існування ми завоювали довіру безлічі клієнтів. Ми є партнерами різних форумів, присвячених канабіс культурі, а також сприяємо випуску першого в Україні журналу JahPub, присвяченого коноплі. Ми спонсори безлічі тематичних конкурсів, в тому числі і "Кубка канабісу від форуму Ganja Live".

Цікавить ціна на насіння конопель?

У магазині GanjaSeeds можна купити насіння різної цінової категорії. У таблиці вказані ціни на насіння конопель:

Ціни на насіння конопель

ВиробникЦіна 1 насіння
GanjaSeeds 18 грн/1 насіння - 82 грн/1 насіння
BangSeeds 41 грн/1 насіння
GanjaVIP 160 грн/1 насіння
Green House Seeds 192 грн/1 насіння - 213 грн/1 семя
Купити насіння конопель в магазині Ganja Seeds - значить вибрати надійного постачальника, який є лідером ринку протягом багатьох років.