Astrophytum senile var. ferox насіння галюциногенних кактусів

 Додати в обране
 Додати до порівняння
 • Огляд

  Astrophytum senile var. ferox - одна з форм Астрофітума старечого. Повільнозростаючий, але невибагливий суккулент з Північної Америки, вирощується в оранжерейній культурі. Відвар м'якоті містить кількість алкалоїдів, достатню для зміни сприйняття реальності.

  Походження кактуса Astrophytum senile var. ferox

  Батьківщина початкового виду - північні штати Мексики. Astrophytum senile зростає в напівпустелях, гірських ущелинах. Рослина зустрічається на висоті 1000-1500 метрів над рівнем моря. Кактус любить вапняки, грунти з мінімальним вмістом азоту. Виростає по сусідству з іншими суккулентами, низькорослими чагарниками.

  Зовнішній вигляд кактуса Astrophytum senile var. ferox

  Стебло Astrophytum senile var. Ferox в молодому віці кулясте. З роками витягується вгору, стає циліндричним. Бічних гілок не утворює. Епідерміс насичено-зелений, гладкий. У молодих екземплярів можливі рідкісні хаотичні цяточки, ворсинки. Поверхня дорослих кактусів гладка.

  Ребра гострі, борозни глибокі. На верхівці межі закручуються в спіраль. У центрі формується квітка діаметром 5-6 см. Пелюстки витягнуті, жовті. Серцевина яскраво-червона, оранжева, рожева. Плоди довгасті, червоно-коричневі.

  Astrophytum senile var. Ferox відрізняється від інших зірчастих кактусів формою колючок. Вони ростуть густими пучками по 15-20 з кожної пазушної бруньки. Вирости довгі, спрямовані на всі боки. Колір частіше оранжево-коричневий, рідше світло-сірий, червоний. Колючки обвивають стебло, повністю приховуючи його поверхню.

  Вирощування кактуса Astrophytum senile var. ferox

  Насіння Astrophytum senile var. Ferox замочують на 4-6 годин в теплій воді, витримуються в дезинфікуючому розчині. Висаджуються в ємність з дренажною системою - шаром дрібної гальки, керамзиту. Оптимальна грунтова суміш - торф, річковий пісок, деревне вугілля. Для захисту коренів від вологи додають перліт.

  Суккулент теплолюбивий. Оптимальний температурний режим - 22-25 градусів. Молоді рослини притіняють. Надлишок світла провокує зміну форми стебла, надмірно світлий окрас. Взимку імітують похолодання до 10-12 градусів. Полив припиняють.

  Вживання і ефект кактуса Astrophytum senile var. ferox

  Психоактивні властивості обумовлені присутністю в складі клітинного соку алкалоїдів. Основна діюча речовина - pellotine. Прийом відвару на 5-6 годин підвищує збудливість, покращує настрій, викликає зорові галюцинації.

 • Характеристики
  Виробник: Gribo4ek
  Вживання:чай, настоянка
  Назва російською:Астрофітуми старечий
  Рід:Astrophytum / Астрофитум
  Основна діюча речовина:Pellotine
  Ареал:північні штати Мексики
  Ефект:зміна сприйняття реальності
Код товара: 8138
Buy Astrophytum senile var. ferox насіння галюциногенних кактусів
Astrophytum senile var. ferox - одна з форм Астрофітума старечого. Повільнозростаючий, але невибагливий суккулент з Північної Америки, вирощується в оранжерейній культурі.
Артикул:GS08138
 В наявності 
399,60 грн.

Отзывов пока нет – ваш может быть первым!

Контакти
Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
Карта проїзду
Пн — Сб 09:00 – 21:00
Карта проїзду