Astrophytum senile var. aureum насіння галюциногенних кактусів

 Додати в обране
 Додати до порівняння
 • Огляд

  Astrophytum senile var. aureum - варіація класичного Астрофітума старечого з невеликими змінами зовнішнього вигляду. Невибагливий у догляді, підійде для вирощування вдома початківцями ботаніками. Склад кактуса включає психоактивну речовину мескалін.

  Походження кактуса Astrophytum senile var. aureum

  Природний ареал проживання обмежений районом Сьєрра-де-ла-Пайла штату Коауїла (Мексика). Рослина віддає перевагу посушливій місцевості, кам'янистому ґрунту, стійка до заморозків. Росте поблизу виду Astrophytum capricorne subs. senile.

  Зовнішній вигляд кактуса Astrophytum senile var. aureum

  Стебло спочатку кулясте, з часом набуває циліндричної форми. Кактус виростає 15 см діаметром, 35-40 см заввишки. Стебло зеленого кольору з блакитним відтінком, гладке, не має характерних білих цяточок. Екземпляр має 8 чітко окреслених прямих ребер з шерстистими ареолами.

  Від класичного виду Astrophytum senile варіація aureum відрізняється довгими звитими золотистими колючками - до 20 в ареолі. Період цвітіння припадає на літо. Квіти розміром 7 см, з яскраво-жовтими пелюстками і оранжево-червоним зевом. Квіти відрізняються приємним ароматом. Плоди червоні, видовженої форми.

  Правила вирощування кактуса Astrophytum senile var. aureum

  Для посадки насіння використовується бідний на органічні речовини піщаний грунт. Обов'язково забезпечують хороший дренаж для попередження застою води і загнивання коренів. Рослина невибаглива до умов, добре переносить яскраве сонце, температурні коливання.

  У вегетаційний період кактус розміщують на яскраво освітленому місці, помірно поливають щотижня. У період спокою Астрофітум вимагає зниження температури до 5-10 ° С, повного припинення поливу. Витримує нетривалий вплив морозу.

  Підживлення проводиться щосезону за допомогою спеціального добрива для кактусів зі зниженою кількістю азоту. Astrophytum senile var. aureum зростає повільно, для прискорення зростання його прищеплюють.

  Вживання і ефект кактуса Astrophytum senile var. aureum

  Продукти переробки кактуса викликають приємні галюцинації, можуть спровокувати містичні переживання. Психоактивний мескалін покращує настрій, активізує образне мислення, викликає стан зміненої свідомості. Ефект триває 4-5 годин.

 • Характеристики
  Виробник: Gribo4ek
  Вживання:чай, настоянка
  Рід:Astrophytum / Астрофитум
  Основна діюча речовина:мескалін
  Стебло:не більше 15 см в діаметрі
  Ареал:обмежений районом Сьєрра-де-ла-Пайла штату Коауїла (Мексика)
  Ефект:викликають приємні галюцинації, можуть спровокувати містичні переживання
Код товара: 8140
Buy Astrophytum senile var. aureum насіння галюциногенних кактусів
Astrophytum senile var. aureum - варіація класичного Астрофітума старечого з невеликими змінами зовнішнього вигляду. Невибагливий у догляді, підійде для вирощування вдома початківцями ботаніками.
Артикул:GS08140
 В наявності 
399,60 грн.

Отзывов пока нет – ваш может быть первым!

Контакти
Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
Карта проїзду
Пн — Сб 09:00 – 21:00
Карта проїзду