Astrophytum myriostigma v. tricostatum cv. Bohumil Schutz насіння галюциногенних кактусів

 Додати в обране
 Додати до порівняння
 • Огляд

  Astrophytum myriostigma v. tricostatum cv. Bohumil Schutz - популярний сорт Астрофітума з оригінальним зовнішнім виглядом. Складний в культивуванні, може вирощувати додаткові ребра. Склад рослини включає сильний психоактивний алкалоїд мескалін.

  Походження кактуса Astrophytum myriostigma v. tricostatum cv. Bohumil Schutz

  Рослина мешкає в північних регіонах Хаумаве і поблизу Сан-Антоніо, штат Тамауліпас (Мексика). У природному середовищі зустрічається в гористій місцевості на висоті до 1500 м над рівнем моря. Віддає перевагу вапняному грунту.

  Зовнішній вигляд кактуса Astrophytum myriostigma v. tricostatum cv. Bohumil Schutz

  Astrophytum myriostigma v. tricostatum cv. Bohumil Schutz відрізняється від інших видів Астрофітума наявністю 3 чітко окреслених ребер. Стебло рослини кулясте, м'ясисте, яскраво-зеленого або сіро-зеленого кольору. Стебло покрите білими дрібними лусочками, що складаються з переплетених волосків. Колючки на кактусі відсутні. Розміри рослини 23-30 см.

  Квіти розміром 5-7 см знаходяться по центру ареоли у рослин віком 4-5 років. Цвітіння можливе теплою весною, влітку, на початку осені. Квітки білувато-жовтого кольору з яскравою жовтою серединою. Плоди розміром до 2,5 см зеленого кольору. Насіння коричневе, великого розміру.

  Правила вирощування кактуса Astrophytum myriostigma v. tricostatum cv. Bohumil Schutz

  Насіння висаджують в грунтову суміш з великою кількістю піску і хорошим дренажем. У грунт додають торф або перегній для стимуляції росту кактуса.

  Рослині потрібне інтенсивне освітлення, але не прямі сонячні промені, протягом 12 годин на добу. Полив помірний в теплий сезон. Зволоження проводиться при повному висиханні субстрату для попередження загнивання коренів. Влітку Астрофітум живе при кімнатній температурі, взимку вимагає температури  5-15 ° С.

  Щоб прискорити зростання, Астрофітум прищеплюють на колоноподібні кактуси. Хороший ефект дає застосування азотистих добрив у вегетаційний період.

  Вживання і ефект кактуса Astrophytum myriostigma v. tricostatum cv. Bohumil Schutz

  Кактус має сильний галюциногенний ефект, провокує бачення з відкритими і закритими очима. Настоянки Astrophytum myriostigma v. tricostatum cv. Bohumil Schutz викликають поліпшення настрою, зміну свідомості, містичні переживання. Дія мескаліна проявляється через 45-60 хвилин після прийому, триває 4 години.

 • Характеристики
  Виробник: Gribo4ek
  Вживання:чай, настоянка
  Рід:Astrophytum / Астрофитум
  Основна діюча речовина:мескалін
  Ареал:в північних регіонах Хаумаве і поблизу Сан-Антоніо, штат Тамауліпас (Мексика)
  Ефект:володіє сильним галюцинаторним ефектом, провокує бачення з відкритими і закритими очима
 • Astrophytum myriostigma v. tricostatum cv. Bohumil Schutz насіння галюциногенних кактусів Відгуки
  Відгуків ще немає - ваш може стати першим!
   Будьте першим, хто напише відгук про цей продукт!
  Код товара: 8154
  Buy Astrophytum myriostigma v. tricostatum cv. Bohumil Schutz насіння галюциногенних кактусів
  Astrophytum myriostigma v. tricostatum cv. Bohumil Schutz - популярний сорт Астрофітума з оригінальним зовнішнім виглядом. Складний в культивуванні, може вирощувати додаткові ребра.
  Артикул:GS08154
   В наявності 
  399,60 грн.
  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду