Astrophytum crassispinum x Astrophytum asterias насіння галюциногенних кактусів

 Додати в обране
 Додати до порівняння
 • Огляд

  Astrophytum crassispinum x Astrophytum asterias - гібридний зірчастий кактус, штучно виведений селекціонерами в оранжерейних умовах. Для схрещування використовувалися дикорослі форми Астрофітум Крассіспінум (Козеріг) і Астрофітум Астеріас. Результатом гібридизації став кулястий суккулент з яскраво вираженими цятками і короткими світлими колючками

  Походження кактуса Astrophytum crassispinum x Astrophytum asterias

  Родина обох початкових видів - Мексика. Популяції збереглися на півдні США (Техас). Сукуленти не ростуть в холодному кліматі, на органічних грунтах, в умовах надмірної вологості. Вони добре переносять спеку, ховаючись від прямих сонячних променів в тіні напівчагарників. Кактуси роду Astrophytum зустрічаються в напівпустельних посушливих зонах. Вони не бояться нічного зниження температури.

  Зовнішній вигляд кактуса Astrophytum crassispinum x Astrophytum asterias

  Гібридна форма поєднує в собі ознаки початкових дикорослих видів. Це типовий представник роду астрофітум - кулястий суккулент з плоскою верхівкою. Ребер зазвичай 8. Вони об'ємні, борозни неглибокі. Грані широкі, трохи закруглені. Ареоли пухнасті, покриті білим фетровим нальотом.

  Стебло яскраво-зеленого кольору. Під прямими сонячними променями епідерміс світлішає. Поверхня рівномірно посипана дрібними білими крапками. Верхівка майже вся покрита фетровим нальотом. Колючки тонкі, короткі, рідко перевищують в довжину 1,5-2 см. Світлі з гострими загнутими вгору кінцями. Квітки об'ємні. Зів червоний, пелюстки витягнуті, світло-жовті з рожевою окантовкою. Плоди круглої форми.

  Вирощування кактуса Astrophytum crassispinum x Astrophytum asterias

  У домашніх умовах можна виростити Astrophytum crassispinum x Astrophytum asterias з насіння, попередньо замоченого у воді кімнатної температури (24 години) і обробленого знезаражувальним розчином перманганату калію. Попередньо готують грунтову суміш. До торфу додають великий річковий пісок. Для попередження загнивання кореневої системи використовують дрібне деревне вугілля.

  Температура для вирощування гібридних сукулентів - 22-25 градусів зі зниженням до 12 градусів в період спокою. Полив рідкісний. Пересадка в більш простору ємність потрібна, коли коріння повністю обплітає земляний ком.

  Вживання і ефект кактуса Astrophytum crassispinum x Astrophytum asterias

  Шкірка і м'якоть стебла Astrophytum crassispinum x Astrophytum asterias містять ряд алкалоїдів з переважанням pellotine. Хімічна сполука провокує сплеск адреналіну і змінює сприйняття навколишнього світу. Ефект розвивається плавно, тримається 5-6 годин. Перші ознаки зміненої свідомості помітні через 30-40 хвилин після прийому.

 • Характеристики
  Виробник: Gribo4ek
  Вживання:чай, настоянка
  Рід:Astrophytum / Астрофитум
  Основна діюча речовина:Pellotine
  Ареал:Мексика, на півдні США (Техас)
  Ефект:сплеск адреналіну і змінює сприйняття навколишнього світу
Код товара: 8159
Buy Astrophytum crassispinum x Astrophytum asterias насіння галюциногенних кактусів
Astrophytum crassispinum x Astrophytum asterias - гібридний зірчастий кактус, штучно виведений селекціонерами в оранжерейних умовах.
Артикул:GS08159
 В наявності 
399,60 грн.

Отзывов пока нет – ваш может быть первым!

Контакти
Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
Карта проїзду
Пн — Сб 09:00 – 21:00
Карта проїзду