Astrophytum crassispinum MZ 571 насіння галюциногенних кактусів

 Додати в обране
 Додати до порівняння
 • Огляд

  Astrophytum crassispinum MZ 571 - одна з найбільш мініатюрних форм кактусів роду Астрофітум. Це невибагливий в догляді суккулент з довгими гострими колючками, великими в порівнянні з діаметром стебла квітками і високою концентрацією алкалоїдів в шкірці і м'якоті.

  Походження кактуса Astrophytum crassispinum MZ 571

  Культурні форми походять від дикорослих видів, що зустрічаються в напівпустелях Північної Америки (Мексика, південь США). Популяції локалізуються на горбистій місцевості, вздовж пересохлих струмків, серед каменів. Оптимальний клімат для суккулента - пустельний тропічний. Astrophytum crassispinum надає перевагу посушливим зонам з нічним зниженням температур.

  Зовнішній вигляд кактуса Astrophytum crassispinum MZ 571

  Висота оранжерейного суккулента - 2-3 см. Діаметр - 3-4 см. Форма куляста, з плоскою верхівкою. Ребер 8, рідше 6. Грані гострі, борозни глибокі. Поверхня стебла смарагдово-зелена, гладка. Білі вкраплення сконцентровані на гранях ребер і біля основи стебла.

  Пазушні бруньки рідкісні - 1-2 на кожному ребрі. Ареоли покриті фетровим нальотом світло-коричневого відтінку. Колючки згруповані по 5-8 штук. Довжина - 1-2 см. Вирости плоскі, світлі з темно-коричневою основою. Кінці гострі.

  Квітки поодинокі з довгими вузькими світлими пелюстками. Зів насичено-оранжевий. Після цвітіння достигають плоди кулястої форми.

  Вирощування кактуса Astrophytum crassispinum MZ 571

  Насіння Astrophytum crassispinum замочують у воді кімнатної температури на добу. Їх пророщують на легкому, добре дренованому субстраті. Вирощувати суккулент можна на суміші торфу і піску. Перегній додавати можна лише в незначних кількостях, щоб не спровокувати надлишок азоту. Надлишок органіки небезпечний загниванням кореневої системи. Сходи з'являються через 2-3 тижні.

  Для дорослих Astrophytum crassispinum підтримують температуру 22-25 градусів. Поливають при пересиханні земляного кома. Краще нижній полив. Оптимальна підгодівля - добриво для кактусів слабкої концентрації, калійні солі.

  Вживання і ефект кактуса Astrophytum crassispinum MZ 571

  Astrophytum crassispinum MZ 571 містить ряд алкалоїдів, які впливають на свідомість. У клітинному соку переважають hordenine і pellotine. За рахунок стимуляції роботи наднирників вони провокують викид адреналіну і почуття ейфорії. При внутрішньому вживанні можливі зорові і слухові галюцинації, збуджений стан, повна розкутість.

 • Характеристики
  Виробник: Gribo4ek
  Вживання:чай, настоянка
  Рід:Astrophytum / Астрофитум
  Основна діюча речовина:Hordeum
  Стебло:не більше 6 см в діаметрі
  Ареал:в напівпустелях Північної Америки (Мексика, південь США)
  Ефект:ейфорія, можливі зорові і слухові галюцинації, збуджений стан, повна розкутість
Код товара: 8161
Buy Astrophytum crassispinum MZ 571 насіння галюциногенних кактусів
Це невибагливий в догляді суккулент з довгими гострими колючками, великими в порівнянні з діаметром стебла квітками і високою концентрацією алкалоїдів в шкірці і м'якоті.
Артикул:GS08161
 В наявності 
399,60 грн.

Отзывов пока нет – ваш может быть первым!

Контакти
Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
Карта проїзду
Пн — Сб 09:00 – 21:00
Карта проїзду