Astrophytum capricorne v. major насіння галюциногенних кактусів

 Додати в обране
 Додати до порівняння
 • Огляд

  Astrophytum capricorne v. Major - підвид Астрофітума Капрікорн, північноамериканського кактуса, в природі зустрічається в напівпустельних кліматичних зонах. Це невисокий суккулент, що має форму правильної зірки. Різновид major відрізняється від інших близькоспоріднених кактусів поверхнею стебла і формою колючок.

  Походження кактуса Astrophytum capricorne v. major

  Ареал кактусів роду Астрофітум - Мексика, США (штат Техас). Суккулент мешкає по сусідству з іншими кактусами, колючими пустельними чагарниками. Зростає на суглинках, вапняках, грунтах з низьким вмістом органіки. Зустрічається уздовж невеликих струмків, річок, в ярах, на горбистій місцевості.

  Зовнішній вигляд кактуса Astrophytum capricorne v. major

  Суккулент Astrophytum capricorne в дикорослому вигляді досягає висоти 20-25 см. Культурні особини низькорослі, мініатюрні. Мають кулясту форму з добре вираженими ребрами (6-8 штук). Стебло тверде, вкрите численними дрібними цяточками - білими, сріблястими крапками.

  Колючки загнуті вгору. Колір виростів темно-коричневий, що переходить в чорний. Ареоли на ребрах мають сіре опушення. Квітки суккулента великі, поодинокі. Пелюстки жовті біля основи з білими краями. Зів контрастний - помаранчевий, червоний.

  Особливості вирощування кактуса Astrophytum capricorne v. major

  Насіння замочують у воді кімнатної температури на добу, знезаражують слабким розчином перманганату калію. Висівають у вологий субстрат - суміш листової землі, дробленого деревного вугілля, річкового піску. Ємність вкривають поліетиленом і періодично провітрюють.

  Суккулент потребує сонячного світла і тепла. У період вегетації підтримують температуру 25-28 градусів. Поливають помірно. Краще використовувати прикореневий полив через дренажну систему. Якщо вода потрапляє на стебло, вона закупорює пори вапняними відкладеннями і блокує дихання. У період спокою Astrophytum capricorne v. major тримають в прохолодному приміщенні з температурою 10-12 градусів. Полив взимку припиняють.

  Вживання і ефект кактуса Astrophytum capricorne v. major

  Клітинний сік північноамериканського суккулента містить алкалоїди, що мають психомоторну дію. При внутрішньому вживанні речовини провокують стан зміненої свідомості. Людина втрачає орієнтацію в просторі. Можливі галюцинації, запаморочення. Ефект зникає через 6-7 годин.

 • Характеристики
  Виробник: Gribo4ek
  Вживання:чай, настоянка
  Рід:Astrophytum / Астрофитум
  Ареал:Мексика, США (Техас)
  Ефект:візуальні і слухові галюцинації
Код товара: 8169
Buy Astrophytum capricorne v. major насіння галюциногенних кактусів
Astrophytum capricorne v. Major - підвид Астрофітума Капрікорн, північноамериканського кактуса, в природі зустрічається в напівпустельних кліматичних зонах. Це невисокий суккулент, що має форму правильної зірки.
Артикул:GS08169
 В наявності 
399,60 грн.

Отзывов пока нет – ваш может быть первым!

Контакти
Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
Карта проїзду
Пн — Сб 09:00 – 21:00
Карта проїзду