Ariocarpus trigonus elongatus насіння галюциногенних кактусів

 Додати в обране
 Додати до порівняння
 • Огляд

  Ariocarpus trigonus elongatus (Аріокарпус трикутний подовжений) - рідкісний представник роду Аріокарпус, що володіє психоактивними властивостями. Включає активні алкалоїди: хордеін, N-метілтірамін і N-метил-3, 4-диметокси-В-фенілетиламін. У природних ареалах поширення сік кактуса використовується для склеювання глиняних горщиків.

  Походження кактуса Ariocarpus trigonus elongatus

  Кактус належить до рідкісного виду, зустрічається в мексиканських штатах Нуево-Леон, Тамауліпас. Рослина мешкає на вапняних схилах на висоті до 1200 м над рівнем моря.

  Зовнішній вигляд кактуса Ariocarpus trigonus elongatus

  Доросла рослина досягає 8-10 см в діаметрі. Має кулясте сіро-зелене стебло з великою кількістю горбків довжиною 3-5 см. Сосочки тригранної форми, вигнуті, з загостреним краєм. Ребра практично не помітні. У порівнянні з видом аріокарпус трикутний, Ariocarpus trigonus elongatus має довші горбки.

  Ареоли виражені мінімально, мають короткі волоски. У період цвітіння з'являються великі (3,5-5 см) квіти з подовженими білими пелюстками та жовтою серединою. Плоди кактуса мають біло-зелене забарвлення.

  Правила вирощування кактуса Ariocarpus trigonus elongatus

  Для посадки Аріокарпуса використовують грунтову суміш з річковим піском, деревним вугіллям, галькою, дрібними камінчиками. Вирощувати краще в невеликих глиняних горщиках, які допомагають регулювати рівень вологості грунту. Полив рідкісний, проводиться при повному висиханні субстрату. Для підгодівлі використовуються мінеральні добрива.

  Кактус вимагає інтенсивного розсіяного освітлення протягом 12 годин на добу. У період активного росту рослина потребує кімнатної температури, а взимку йому необхідно перебування в прохолодному, добре освітленому приміщенні. Температура повітря не повинна знижуватися менше 8 ℃.

  Вживання і ефект кактуса Ariocarpus trigonus elongatus

  Алкалоїди Ariocarpus trigonus elongatus надають психостимуляторний ефект, що проявляється підвищенням настрою, тонізуючим ефектом, зниженням потреби в їжі, безсонням. Речовина може спровокувати запаморочення, тимчасову втрату орієнтації, тривожні відчуття. Дія психоактивних компонентів починається в середньому через 35 хвилин після перорального прийому.

 • Характеристики
  Виробник: Gribo4ek
  Вживання:чай, настоянка
  Назва російською:Аріокарпус трикутний подовжений
  Рід:Ariocarpus / аріокарпус
  Основна діюча речовина:Hordeum
  Стебло:не більше 10 см в діаметрі
  Ареал:Мексика (штати Нуево-Леон, Тамауліпас)
  Ефект:візуальні і слухові галюцинації
Код товара: 8177
Buy Ariocarpus trigonus elongatus насіння галюциногенних кактусів
Ariocarpus trigonus elongatus (Аріокарпус трикутний подовжений) - рідкісний представник роду Аріокарпус, що володіє психоактивними властивостями. Включає активний алкалоїд хордеін.
Артикул:GS08177
 В наявності 
399,60 грн.

Отзывов пока нет – ваш может быть первым!

Контакти
Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
Карта проїзду
Пн — Сб 09:00 – 21:00
Карта проїзду