Біогумус сухий 10 кг

 • Огляд

  Купити біогумус - значить забезпечити рослину мінералами і вітамінами в повній мірі. Вам не доведеться використовувати хімічні добрива, що псують смак і якість готового продукту. Представлене екодобриво захищає канабіс від грибків і шкідливих комах, так що застосування небезпечних отрутохімікатів теж відкладається на невизначений термін.

  На виході шишки виходять здоровими і нешкідливими. У складі біогумусу є особливі ферменти органічного походження, які також присутні в чорноземі. Це хітинази і актіномецети, які є натуральними антибіотиками, що вбивають яйця гельмінтів, грибні спори, які позбавляють від комах і виконують інші корисні функції.

  Легке добриво рятує кореневу систему від зайвої вологи, проте саме від зайвої. Корінці отримують оптимальну кількість рідини для здорового і активного розвитку, сухими їх ніхто не залишає. В результаті коріння не загниває від постійного перебування у вологому середовищі, і не псується від пересихання. Своїми силами ви зможете досягти відмінних результатів, тому вам просто необхідно купити біогумус.

 • Характеристики
  Країна:Україна
  Виробник:Grow Shop
 • Біогумус сухий 10 кг Відгуки
  Відгуків ще немає - ваш може стати першим!
   Будьте першим, хто напише відгук про цей продукт!
  Код товара: 8092
  Buy Біогумус сухий 10 кг
  Купити біогумус - значить забезпечити рослину мінералами і вітамінами в повній мірі. Вам не доведеться використовувати хімічні добрива, що псують смак і якість готового продукту.
  Артикул:GS08092
   Out of stock 
  132 грн.
  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду