Tropicanna Poison feminised GanjaLiveSeeds Fast Version

 • Огляд

  Для тих, хто відстежує найактуальніші сучасні тренди, термін «фастовий сорт» – не новий. Ці унікальні гібриди вирізняються неймовірно стрімким дозріванням, демонструють набагато більш високу врожайність, порівняно із звичайними автиками. Для селекційного підрозділу сідбанка GanjaLiveSeeds розвиток окремого напряму під «скоростиглі» – принципове питання, вирішення якого вже реалізовано повною мірою. Одним із перших шедеврів селекції став саме скоростиглий фемінізований Tropicanna Poison F1, що доволі швидко набув шаленої популярності. Насіння цього стрейну можна придбати у нашому інтернет-магазині. Безпосереднє постачання від виробника максимально знижує кінцеву вартість, а сервісний відділ зробить доставку надзвичайно зручною.

  Історія походження, особливості

  Сімейство «Кукіз" (що перекладається, як «печиво») у канаком'юніті – справжня легенда. Саме від цього «древа» один із представників став майбутнім батьком оригінальної скоростиглої «Тропікани». Задля селекції використовували багаторазовий крос Girl Scout Cookies і Tangie, з подальшим схрещуванням автоквітучого Red Poison. Цілком закономірним результатом стала поява у генотипі сатівно-індічного підґрунтя, що задовольняє інтереси великої кількості коноплярів-ентузіастів.

  Особливості вирощування коноплі

  Стабілізований «фастік» відмінно почувається протягом усього життєвого циклу, даючи змогу гроверу не відволікатися від головного, зосередившись винятково на вдосконаленні навичок і збільшенні продуктивності «дівчин». Для етноботаніків важливо своєчасно підгодовувати рослини, давати їм достатню кількість води і коригувати крону протягом усього періоду зростання.

  Культивування марихуани на вулиці

  Разом зі стрімкістю дозрівання, розсада вкрай чутлива до впливу низьких температур, тому у відкритий ґрунт її слід висаджувати лише після завершення заморозків і встановлення теплих ночей. Попри порівняно компактні розміри, зібрати до 650 грамів апетитних суцвіть з кожного куща – цілком під силу навіть початківцю.

  Вирощування канабісу вдома

  Не допускайте викривлень у графіку підтримки параметрів мікроклімату і ви обов'язково досягнете найкращих результатів під час харвесту. Задля застосування переважної більшості методик стимулювання продуктивності рослини надто швидко проходять часовий відрізок від пророщування до збору врожаю налитих смолами суцвіть. Зібрати пів кіло стаффа з квадратного метра експлуатованої площі гроубокса/гроурума? Легко!

  Смакові якості та аромат

  Базову гаму смакоароматики складають впізнавані землистість та благородна волога деревина. Проте несподіваним освіжаючим доповненням стане фруктово-тропічна нотка. Сплутати такий смак просто неможливо. Він запам'ятовується назавжди! Дим солодкуватий, млосно приємний.

  Ефект коноплі

  Ганжа відмінно розслаблює, зберігаючи ясність свідомості, гостроту розуму, дарує можливість зануритися у неспішні роздуми, де знайдеться місце висновкам і логічним ланцюжкам. Повністю розслабитися вдасться лише у завершальній частині «медитації».

  Медичне використання, ТГК/КБД

  Показник тетрагідроканабінолу надмірно високий (до 24%), що не заважає ефективно залучати його у протистоянні депресивним розладам, апатичним станам, меланхолії, стресовим ситуаціям. Сприяє підвищенню апетиту та зміцненню сну.

  Терміни цвітіння та рекомендації

  Семитижневе цвітіння – справжній рекорд, за яким немає потреби гнатися. Посівний матеріал вже у вас, просто спостерігайте і насолоджуйтеся. Зосередьтеся на своєму хобі. Це головний кайф!

 • Характеристики
  Виробник:GanjaLiveSeeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:висока
  Висота Indoor:висока – до 150 см.
  Врожайність Outdoor:висока до 500 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 450 до 600 г на 1м2 або до 350 г з куща.
  THC:Дуже високий – 20 – 24%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:6 - 7 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa
  Генетика: Skunk
  Час збору врожаю:з кінця вересня до середини жовтня
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Солодкий
  Ефект:легкая эйфория и релакс
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
Код товара: 8815
  Buy Tropicanna Poison feminised GanjaLiveSeeds Fast Version
  Для тих, хто відстежує найактуальніші сучасні тренди, термін «фастовий сорт» – не новий. Ці унікальні гібриди вирізняються неймовірно стрімким дозріванням, демонструють набагато більш високу врожайність, порівняно із звичайними автиками.
  Артикул:GS08815
   Out of stock 
  596 грн. за 10 шт.

  Отзывов пока нет – ваш может быть первым!

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду