• Огляд

  Насіння конопель Satori regular вперше побачило світ у 2005 році. Добросовісна праця селекціонерів Mandala дозволила йому швидко завоювати популярність серед любителів сативи. Гібрид входить до числа найпотужніших, коли-небудь створених лендрейсів, але на особливу увагу заслуговує ефект, який цінується людьми, з творчими і духовними устремліннями.

  Унікальна міць без відповідної мети – марна трата життєвих ресурсів. Коли використовують суцвіття, роблять це засвоєння психоактивної енергії та напрями її на позитивну трансформацію.

  Назва відображає здатність диму надихнути розум: «Саторі» - це японський термін дзен-буддизму, що означає просвітлення. Буквально – це «розуміння». Подібна термінологія використовується як синонім Кеншо, який відноситься до першого сприйняття Будди або Істинної Природи, яка називається «пробудженням».

  Кеншо - це не постійний стан осяяння, а скоріше мить ясності про чистий характер Творіння у повсякденному житті. Його можна розглядати як крок до глибокого та міцного становлення Я – Єсмь. Лендрейс відмінний приклад канабісу, який сприяє сходженню на запобіжний ступінь інтуїтивного усвідомлення. Ganja застосовувалася в давніх традиціях, для відкриття «третього ока», розсіювання хмар егоцентричного невігластва та возз'єднання духу з Абсолютом.

  Нагороди: HIGH TIMES у номінації «Variety of the year» 2007

  Родовід Satori

  Seed банк Мандала розробив сорт, щоб створити ще безпечніший хрест, який порадує вашу душу! Насіння конопель Satori regular - винятково проста сатива. Він добре протистоїть червоним павукам та іншим шкідникам, а також має стійкість до плісняви. Рекордне виробництво може бути додатково покращено завдяки аспекту, що дозволяє вирощувати кущики за допомогою техніки SCROG та SOG. Сильні бічні гілки формують живці добірної якості. Гібрид показав чудову опірність високій температурі, що є безперечним плюсом для маленьких гроубоксів та періодів спекотного літа. У спадковому коктейлі є Непальська генетика. Сьогодні регулярне насіння конопель можна купити як у виробника, так і в нашому магазині. THC: 23-28%

  Особливості культивації конопель Satori


  Структура куща міцна та розмашиста. Елітне насіння конопель формує сходи, які не вимагатимуть занадто великої кількості добрив. Ви навіть можете обійтися без їх використання, якщо використовуєте високоживильний грунт і горщики середнього розміру (ємності 8 л для дорослих під 250 до 600 Вт). Для досягнення найкращих результатів у гідропоніці найкраще підтримувати рівні РЄ. Низького показника поживних речовин достатньо створення великих зав'язей. Важкі шишки легко манікюряться, а зі смолистого листя садівник зможе виготовити гашиш, який можна порівняти зі знаменитими «храмовими кулями» Непалу. Горішки придатні для вирощування як у відкритому, так і закритому грунті. Врожайність коливається в межах 550-600 грамів з одного квадратного метра в приміщенні і до 1200 гр. з однієї рослини на вулиці. Повністю відцвітає за 65-70 днів із переходу в режим кольору, а в аутдорі на харвест чекають у середині жовтня.

  Смак, ефект конопель Satori


  Вживання бутонів «просвітлюючого» стрейну подарує досвідченому поціновувачу яскравий, високоінтенсивний «хай», що викликає наснагу і нескінченний потік креативних ідей. Ідеально підходить для письменників, художників, музикантів та людей з креативними та філософськими поглядами на Світ. Аромат наповнений інтонаціями прянощів та фруктів.

  Медичне застосування конопель Satori


  Лікарський потенціал дає можливість використовувати екстракти для виходу з депресії, а також позбавлення тривоги. Рекомендований людям з порушеннями сну, які спричинені аутоімунними захворюваннями або синдромом «неспокійних ніг» (RLS).

  У магазині Ви можете купити насіння конопель в оригінальних упаковках та переконатися особисто у чудовій продуктивності та легендарному впливі «Satori».

 • Характеристики
  Виробник:Mandala Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:висока – до 150 см.
  Врожайність Outdoor:дуже висока до 1000 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 450 до 600 г на 1м2 або до 350 г з куща.
  THC:Екстремальний – 25+%
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:10 - 12 тижнів
  Стать:регулярний
  Тип:Sativa / Indica
  Час збору врожаю:з середини жовтня до початку листопада
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Цитрусовий
  Ефект:Хай, що викликає наснагу і нескінченний потік креативних ідей
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:да
  :середнє
  :Nepal
  :середнє 400 - 600 м / 1м2
Код товара: 3298
  Buy Satori regular Mandala Seeds
  Гібрид входить до числа найпотужніших, коли-небудь створених лендрейсів, але на особливу увагу заслуговує ефект, який цінується людьми, з творчими і духовними устремліннями.
  Артикул:GS03298
   Out of stock 
  1 800 грн.

  1 review for Satori regular Mandala Seeds

  1
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 14 травня 2019 13:52
  Satori regular

  Ребята я в шоке даже в Грузии уже можно спокойно курить травку а у нас почему-то счетают что это наркотик. Интересно где справидливость?

  Магазин насіння конопель -GanjaSeeds Україна
  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду