Насіння конопель Chill-OM regular Mandala Seeds

 • Огляд

  Насіння коноплі Chill-OM regular - чудовий гібрид від іспанського банку Mandala. Чил Ом ідеально підходить для новачків і не викличе жодних труднощів у процесі культивації. Сорт поєднує всі переваги гібридної енергії (гетерозису), добре реагує на внесення добрив і боїться перекормів. Однаково добре росте в умовах відкритого ґрунту та домашньої оранжереї. Найкращі результати слід очікувати при хорошому джерелі світла, такому як лампа HPS, тому що сативні гени вимагають високої інтенсивності світла для отримання рясного формування суцвіть, а також вироблення THC. Для отримання додаткової інформації про культуру, ми рекомендуємо вам ознайомитися з порадами, що пропонуються на нашому форумі Gangalive, у репортах з вирощування різновидів Мандали та канабісу в цілому.

  Насіння конопель Chill-OM regular формує стійкі сходи, що розвивають товсте стебло і не великі бічні гілки з безліччю коротких пагонів, що дозволяє не тільки компактно розмістити розтишки в стиснених боксах, але й отримувати живці для клонування. Сорт ідеально підходить для вирощування у SOG. Штам показує фенотипічну варіацію, що виявляється у невеликих відхиленнях розміру рослин. Якщо ви прагнете максимального врожаю, то ще на вегетативної стадії краще відсадити найперспективніші жіночі сходи і зробити їх материнськими. Рівень THC: 18.5-20%

  Родовід Chill-OM


  Елітне насіння конопель Chill-OM regular було отримано в результаті схрещування добірних фенотипів Колумбійського каннабісу з представниками Південно-Східної Азії. Гармонійне поєднання сативи та індики в генетичному пантеоні гібриду дозволить насолодитися естетичним видом рослини та дивовижним впливом ароматного диму.

  Особливості вирощування конопель Chill-OM


  Якщо ви вирощуєте Chill-OM з насіння, то вегетативна стадія не повинна перевищувати 4 тижні, інакше кущ перетвориться на гігантського монстра, що потребує більшого простору для розвитку. Максимальний розмір великої жіночої рослини Чил Ом, вирощеної за рекомендованих умов (4 тижні веги + HPS від 400 до 600 Вт + 8л горщик), становив близько 150 см.

  Кущі чудово протистоять шкідникам та цвілі, а в умовах аутдору штам продемонстрував стійкість до різких перепадів температури та не злякався затяжних дощів із поривами вітру.

  Цвітіння у закритому ґрунті триває 65-72 дні. За оптимальних умов урожайність становить 300-500 грамів на один метр квадратний. На вулиці харвест очікують у жовтні.

  Смак та ефект коноплі Chill-OM


  Сухі суцвіття сорту випромінюють чарівний аромат, що поєднує в собі містичні нотки ладану та шавлії. Дим солодкий і насичений, зі смаком ментолу, що залишає приємне відчуття свіжості на язиці. Chill-OM regular - це ідеальний баланс між потужністю та повсякденним використанням. Після швидкого церебрального підйому з'являються теплі хвилі, що несуть відчуття добробуту та щастя. Потім ефект досягає стану рівноваги, що дозволяє розслабитися, залишаючи достатньо енергії для соціальної чи творчої діяльності. Ця трава цілком підходить для Дня ігор у Playstation, перегляду фільму або приємного проведення часу з друзями. Шишки виробляють чуттєву та грайливу вібрацію, збільшуючи задоволення від усього, що ви робите. Як випливає із назви, Chill-OM ідеально підходить для спокійного відпочинку, залишаючи після себе приємні спогади.

  Медичні характеристики конопель Chill-OM


  Лікарський потенціал штаму використовують у медицині для боротьби з нервозністю та депресією, а також як засіб, що виводить із пригніченого стану.

  Насіння конопель, представлене в магазині, відправляється в оригінальній упаковці Mandala.

 • Характеристики
  Виробник:Mandala Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Indoor:висока – до 150 см.
  Врожайність Outdoor:дуже висока до 1000 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 450 до 600 г на 1м2 або до 350 г з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:10 - 12 тижнів
  Стать:регулярний
  Тип:Sativa / Indica
  Генетика: Colombia
  Час збору врожаю:з середини жовтня до початку листопада
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Квітковий
  Ефект:церебральний, плавно переходить з ейфорії в стоун, розслабляючий
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :високе
  :Colombia х South East Asia
  :високе 600 - 800 м / 1м2
 • Насіння конопель Chill-OM regular Mandala Seeds Відгуки
  1
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5.00 із 5 зірок
  • В
   • 14 травня 2019 15:44
   благодарность ребятам

   Всем привет! Семена конопли прекрасны.Конечно, алкоголь не сравним с травкой.
   Позитивная - Марихуана это тот толчёк, которого я так долго ждал. с марихуаной намного легче завязать чем, с другими препаратами. И ещё марихуана это прекрасное растение, на которое можно смотреть днями и ночями, и очень преятный у него запах а не искуственая химическая дрянь.

  Read all 1 review on Насіння конопель Chill-OM regular Mandala Seeds
Код товара: 3286
  Buy Насіння конопель Chill-OM regular Mandala Seeds
  Кущі чудово протистоять шкідникам та цвілі, а в умовах аутдору штам продемонстрував стійкість до різких перепадів температури та не злякався затяжних дощів із поривами вітру.
  Артикул:GS03286
   Out of stock 
  1 200 грн.
  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду