• Огляд

  Насіння коноплі Beyond the Brain regular - найкращий вибір для знавця гровера-початківця. Любителі сативи, у пошуках "чистоти" ефекту зупиняють свій вибір саме на цьому стрейні канабісу. Нехай Beyond the Brain відчинить двері вашого сприйняття та підвищить на нові рівні свідомості!

  На даний момент це єдиний штам із яскраво вираженими сативними ознаками у генетичному розмаїтті іспанського банку Mandala. Представлені насіння конопель є "бета-версією" і випущені в обмеженій кількості. Стрейн "за межами розуму" випущений на ринок у двох фенотипах. Один виробляє скромну рослину, непомітно приховуючи її потенціал до останнього моменту. Сухі суцвіття розширюють свідомість до безмежності, зберігаючи ясність розуму. Інший фенотип - щедрий виробник, який набагато перевершує свою молодшу сестричку. Обидві реплікації дуже схожі за своєю силою та трансцендентальним психоактивним ефектом, але відрізняються висотою кущів.

  Родовід Beyond the Brain


  Елітне насіння коноплі "За межами розуму" містить 80% сативних генів. Для отримання гібрида селекціонери задіяли добірних представників Колумбійської Sativa, схрестивши її з неймовірно потужним хрестом Haze та Satori#1 (батьківська лінія).

  Вирощування конопель Beyond the Brain вдома


  Насіння коноплі Beyond the Brain regular підходить для культивації у відкритому грунті, а також у домашніх оранжереях та теплицях. Цвітіння в індорі триває 70 днів, а на вулиці харвест очікують у середині жовтня (південні регіони) та на початку листопада (північні). Гібрид порадує гровера врожаєм 250-650 грам на один квадратний метр в гроубоксі і 500-1000 гр. з одного куща за умов вулиці. Висота велика, але контрольована раннім переходом на колір.

  Вирощування конопель Beyond the Brain на відкритому повітрі


  Крім просторого гроуруму буде потрібно хороше джерело світла. Ми рекомендуємо звичайне освітлення 400W-600 HPS/m2. SCROG (Screen of Green) та інші подібні техніки культивації підходять тільки в тому випадку, якщо невелика рослина забезпечити додатковим часом вегетативного росту. Висота кущиків вже на четвертому тижні веги сягає 75-96 сантиметрів за 20-годинного освітлення. Низькорослість першого фенотипу дозволяє вирощувати канабіс у найскромніших боксах, а другий вимагатиме більшого простору, але компенсує витрати високим урожаєм. На гідропонній установці культура перевершить усі очікування садівника. Виробник рекомендує залишити одну жіночу рослину як материнську і постійно мати доступ до черешків. THC: 23-25%

  Культура віддає перевагу високоживильним грунтам і добре реагує на помірне внесення добрив.

  Вирощування конопель Beyond the Brain на відкритому повітрі


  У теплиці гібрид культивують методом SOG. Для досягнення найкращих результатів необхідно регулярно проводити огляд розтишок на наявність павутинних кліщів та вчасно вживати необхідних заходів, особливо в теплиці, де ці шкідники можуть розмножуватися не боячись комах-хижаків, вітру чи дощу. Висаджувати сходи "під відкрите небо" можна тільки в теплих, помірних середземноморських та субтропічних регіонах планети. Лендрейс має винятковий імунітет до плісняви.

  Смак та ефект коноплі Beyond the Brain


  Дим суцвіть справляє ясний вплив на свідомість, даруючи енергійний творчий підйом, що супроводжується трансцендентними переживаннями і відчуттям радості буття. Підходить для духовно орієнтованих людей та любителів природи. Аромат поєднує в собі насолоду і нотки чебрецю.

  Медичні характеристики коноплі Beyond the Brain


  Екстракти та бутони використовують для лікування нервозності та м'язових спазмів, а також як стимулюючий засіб при пригноблених станах.

 • Характеристики
  Виробник:Mandala Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:висока
  Висота Indoor:висока – до 150 см.
  Врожайність Outdoor:дуже висока до 1000 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 450 до 600 г на 1м2 або до 350 г з куща.
  THC:Дуже високий – 20 – 24%
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:10 - 12 тижнів
  Стать:регулярний
  Тип:Sativa / Indica
  Генетика: Haze
  Час збору врожаю:з середини жовтня до початку листопада
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: М'ятний
  Ефект:ясне вплив на свідомість, даруючи енергійний творчий підйом
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:ні
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :Haze х Satori # 1
  :високе 600 - 800 м / 1м2
Код товара: 3284
  Buy Beyond the Brain regular Mandala Seeds
  На даний момент це єдиний штам із яскраво вираженими сативними ознаками у генетичному розмаїтті іспанського банку Mandala. Представлені насіння конопель є "бета-версією" і випущені в обмеженій кількості.
  Артикул:GS03284
   Out of stock 
  1 800 грн.

  1 review for Beyond the Brain regular Mandala Seeds

  1
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 14 травня 2019 16:03
  Beyond

  Нужно полезный опыт.
  И не для каких-то эфимерных изучений реакций тела,
  а чтобы выйти за рамки привычного сознания.
  Любой ответственный прием психоделиков полезен.
  Главное понимать что ты делаешь это для того чтобы лучше узнать себя и окружающий мир. Ребята возмитесь уже конец- концов за ум, травка это не наркотик. Это ростенее которое снемает стресс .Вот алкаголь это вред всему и для здоровья и для общества.

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду